Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, szuldi82 napisał:

No i cena też ma być chyba wyższa

Ja dałem 175zł, tylko pamiętaj że to nie działa odłączone od tabletu, musisz mieć zawsze w szynach. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kont na pstryku, czy na jednej konsoli mogę mieć swoje konto i syna/kolegi? Jeśli tak to czy mogę pobrać i grać gry zakupione na ich koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na jednej konsoli możesz mieć swoje konto i konto syna/kolegi (max 8 kont)

 

Generalnie mówiąc, któreś konto Nintendo musi być zlinkowane z konsolą, aby kupować gry z Eshopu

 

A więc, jeżeli np Twoje będzie zlinkowane i zakupisz jakieś gry, to na tej samej konsoli syn/kolega pogra w Twoje gry z osobnym save

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5b387c7efb149223f96846591958165e.jpg
Shmupsowania z gadżetami ciąg dalszy. Super fajna zabawka. Do pinballi tez się nada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dali do pieca z tym Directem Mini Partner Showcase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze jeszcze jakiś stary dziad jak ja Tsubase? 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Strife napisał:

Bierze jeszcze jakiś stary dziad jak ja Tsubase? 

Większość kumpli z podstawówki się zachwycała, ale mnie ten Tsubas trochę nudził :P

Ty mi powiedz lepiej czy dożyjemy ujawniania daty premiery Bravely Default :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko było ok, ale to gra od square więc mnie ni ziębi ni grzeje, bo robią przeciętniaki od ładnych kilku lat. 

 

Masz Xeno jedynkę, a żeś pizda :15_yum: to nie o grywasz tego sztosa. 

 

Tsubasa dziś mi przyjdzie i chuj będę się dobrze bawił, bo 30 lat temu taki tytuł to był mokry sen każdego kto to oglądał. (nesowy był zajebisty, ale nauka krzaków trochę zajmowała) 

 

Dziś ff crystal chronicles, ale ni chu chu tym razem nie dam się wydymać dla kwadratowych mimo że 125złociszy kosztuje ten okrojony kotlet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kapitan Jaszczomb" :banderas: no zajebisty tytuł, po prostu gra się w to przezajebiście, na razie meczyk treningowy i meczyk z małym który spuścił mi sromotne wpierdol 4:1 (online nie działa jak i aktualizacja, ale to dopiero jutro uruchomią) , ale gra się kozacko i niczym to nie ustępuje anime temu nowszemu, wręcz wygląda jak anime przy super strzałach.

 

Co najlepsze zamówiłem tylko "jaszczembia" , a przysłali jeszcze jakąś visual nowelke, nie wiem co to (sprawdziłem tylko na necie) i czy się nie pierdolneli, ale jako gratisowa gra na pewno cieszy :Coolface:

tsubasa.jpg.f737310ce96110bc4156ebfe8472e86f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po okładce to zapowiada się niezły pocieracz :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie czekam na to Shin wreszcie gra z dosyć poważną fabułą mimo że to kotlet, ale taki z surówką i ziemniaczkami :dafuq:

Nikt nie ogrywa kapitana jaszczembia? Kapitalna gra, jakoś przypomina mi ISS Pro 98 nie licząc oczywiście oczojebnych super strzałów. Myślałem że wyniki będą kosmiczne, ale najwyższy jaki się udało przez neta to 3:3 i miodzio się welewał z ekranu. 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Mario 3D All Stars się jaram - grałem tylko chwilę w Galaxy na Wii U

 

Shin Megami sam nie wiem. Może bym zagrał, ale jeszcze nie czas

 

Mario All Stars w NSO kozak. Niby te same gry, ale jakieś takie ładniejsze i nie wypada pominąć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dla ludzi co pamiętaj czasy kaset video i nieśmiertelne hity kopane. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dla ludzi co pamiętaj czasy kaset video i nieśmiertelne hity kopane. 

 

Nie dość że trzy mariosy wpadają w tym tyg to jeszcze takie coś:obama:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife, jedyną osobą dzielnie walcząca o żywot forumka ;p

Niestety dopóki nie podadzą daty premiery bravely default to Nintendo nie ma dla mnie nic ciekawego.

Chyba że Ori, bo ponoć ma być ale nie wiem kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nowego Ori jeszcze chyba nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie części, ale walić to dziś mariosy wpadają cieszę się jak dziecko :ohstop:, bo w żadnego z tych trzech jeszcze nie grałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sumie nie, grałem w Galaxy 2 jednak kiedyś chwilę

 

Super Mario 64 jest dla koneserów bym powiedział

 

Jak macie problemy z kamerą, to R i na prawej gałce w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że ten tytuł ostatnio mi rozpierdolił system, pękło prawie 120h przy jebanej animowanej piłeczce, to najwyższy czas coś skrobnąć.

 

Jest to gra o piłce nożnej, która nie jest grą o piłce nożnej. No dobra są dwie bramki, boisko, piłka i drużyna, no i trzeba umieścić piłkę w bramce, są jeszcze auty, rzuty rożne i spalone( qrwa zupełnie jak w fifie, jednak jest to piłka nożna), karne też są ale dopiero po remisie, bo nie ma w grze fauli no i V-zone czyli odpalamy na moment supera który szybciej ładuje strzały i podnosi statystyki, a jezeli przeciwnik strzela na bramkę, to bramkarz wykonuje super obronę wtedy na bank nic nie wpada do siatki.

1.jpg.30b2ac8c99a61eba63ff5d237ff0fe15.jpg

Na tym podobieństwa się kończą, bo jest to jrpg pod pierzynką piłkarską. 

 

Mamy dwie linie fabularne, Tsubasy, czyli mecze eliminacyjne do młodzieżowych mistrzostw świata, jak i mecze o mistrzostwo. Tutaj walimy jak w anime.

 

Druga linia, a zarazem wisienka na torcie jest linia fabularna New Hero, czyli robimy sobie avatara(sporo tego jest do wyboru i naprawdę można zrobić większość postaci z każdego anime, bo nie oszukujmy się prawie 90% jest taka sama) i wybieramy jedną z trzech drużyn rywalizujących z Tsubasą, fabuła też jedzie jak wyżej czyli eliminacje i mistrzostwa. Tutaj zaczyna się zabawa, bo po każdym meczu zbieramy punkty żeby zakumplować się z innymi piłkarzami i podpierdolić im skille, strzały, kiwki itd.

3.jpg.54116944056d000f91c7d57575f061a1.jpg

Za każdy mecz zbieramy punkty friendship i punkty ability , czyli za kiwki, strzały i wszystko inne, możemy wsadzić trzy rzeczy zwiększające zdobywanie owych punktów, lub takie które podnoszą nasze umiejętności. Gdy mecz się skończy podnoszą nam się statystyki takie, jak power, ofensywa, defensywa itp, a jeżeli wskoczy nam level sami dysponujemy pulą punktów którymi podnosimy wybrane statystyki. 

 

Do postaci możemy podpiąc także super strzał, zajebisty super strzał, dwa dryblingi, dwie obrony, strzał w powietrzu, dwa combo strzały i obrone w powietrzu, te umiejetności zdobywamy od innych zawodników. Skille zdobywamy też od swoich kumpli, a jest tego naprawdę sporo można podpiąć 6 skilli i jeden skill dla kapitana który daje różne możliwości podczas V-Zone. (szybsze ładowanie paska strzału, dokładniejsze podania, skille zwiekszajace power itp)

2.jpg.53e47dc42d479aa975b0ee7a3eb4520c.jpg

No i teraz gong dla tych co chcą piłkę nożną, ale z fabułą. Tekstu jest w chuj, gadki między postaciami trwają dłużej niż mecze, a dochodzą do tego specjalne eventy za zdobywanie umiejetności, strzałow itd, rozmowy wyglądają jak w visual noweli. Jest tego naprawdę masa i co poniektórych może przytłoczyć ta ściana tekstu. Możemy też wybierać odpowiedzi , co skutkuje zwiekszeniem punktów friendship z daną postacią lub nowymi umiejętnościami.

 

Muza w grze mi strasznie podeszła, nie wiem dlaczego, ale jest zajebista i ten sznyt ze starego anime, ludki krzyczą po japońsu, nie ma innego języka tylko napisy.

 

Grafika, jak gramy meczyk to wygląda to ok, żadnych oczojebnych fajerwerków, ale jak już walimy super strzały, obrony, kiwki to wygląda to jak w anime i to dosłownie, wygląda to nad wyraz dobrze. No i jeszcze jedno, jak wykonamy super strzał zostają ślady na boisku w postaci dziur i wyżłobień, co jest cholernie fajnym efektem.

4.jpg.c96bb7dd3bc0418a58d8ad9371b432e4.jpg

Co do gameplayu to ocieka miodem w którym kubuś puchatek by brodził po swoje włochate jaja i byłby przeszczęśliwy. Optymalizacja nie należy do czołówki można by rzec że ssie kule, bo gra zwalnia, chrupie i ma trochę błędów. Tylko to mi wcale jakoś nie przeszkadzało czerpać przyjemności z grania w ten tytuł. (dla pizd (tak oglądam boysów) co tylko patrzą na klatki na sekundę odradzam, wszyscy inni będą zadowoleni.

 

Mecze online są bardzo satysfakcjonujące, ale też sporo zjebów gra którzy jak dostają bęcki od razu wyłażą, co skutkuje walkowerem, ale jest to naprawdę słabe. Przez neta gra potrafi się zawiesic w różnych momentach i jezeli ma ktoś kiepskie połączenie to skacze jak napierdolony kangur. Za wygrane mecze otrzymujemy punkty za które możemy kupić ciuchy i karty zawodników które to zwiększają parametry danej postaci.

5.jpg.d7ffc98e3cb5d6d6f0ef134726c4a5b9.jpg

Najlepszym trybem jest versus kanapowy na 4 graczy, jak macie trzech kumpli alkoholików co za dzieciaka to oglądali to bluzgom i zachwytom nie będzie końca.

 

Podsumowując, gra mnie rozpierdoliła na łopatki, jedenaście razy przelazłem wątek new hero robiąc postacie i nadal mi mało. Jeżeli ktoś się martwi że będzie miał dość animacji strzałów i obron ten się miło zdziwi, bo nawet po takim czasie te cieszą oko.(albo jestem już tak zjebany że tylko mnie cieszą) .

 

Polecam grę każdemu kto za dzieciaka to oglądał , bo jest to najlepszy tytuł z "kapitanem jaszczembiem" rozwalając nawet sławetne dwie odsłony z nes'a. Gra dostaje ode mnie mocarną 9 i stawiam ją na równi z moim ukochanym ISS Pro 98, mimo że tematyka podobna to jest ogień i woda patrząc na te dwa tytuły. Jedna z najbardziej miodnych gier ostatnich lat.

 

Czas na Alliance Alive.

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wyjątkowo dobrze i miodnie

 

No i jeden ze sztosów z dziecinstwa, ale cena z dupy niestety. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×