Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

N nigdy jakoś nie było za grafiką i aż dziw bierze że przez te wszystkie lata im się ciągle udaje opychać takie ilości gier bez 4kej full oczojeb satysfakszyn:Coolface:.

 

Większość ich konsol zawsze była do tyłu jeżeli chodzi o bebechy, ale też były bezkonkurencyjne i rozwalały system jeżeli chodziło o gameplay ot taki paradoks.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wychodzą ze słusznego założenia, że gameplay z grafiką nie ma nic wspólnego. W dzisiejszych czasach znacznie popularniejsze jest robienie gier ładnych niż dobrych :( Sporadycznie trafiają się gry spełniające oba kryteria.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest chyba strategia Nintendo. Bajkowy klimat i brak fotorealizmu pozwala na przeznaczenie zdecydowanie większej ilości czasu i środków na kontent i grywalność. Szkoda tylko, że się tak mocno cenią zważywszy na zastosowane technologie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest konsola dla takich biedaków cebulakow jak ty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę tu przede wszystkim o dzieciach do których konsola jest adresowana i będą to prędzej niemieckie czy amerykańskie dzieci aniżeli te chińskie, afrykańskie czy ukraińskie. Jeśli o mnie chodzi to staram się rozsądnie dysponować swoimi pieniędzmi dzięki czemu mogę sobie pozwolić na to i tamto aczkolwiek z cebulą ma to mało wspólnego :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o dzieciach i konsoli N, ale prawda jest tak że ponad 30 letnie konie więcej na tym grają niż dzieci.

 

Obadaj średni wiek w tym temacie, prędzej ze starości będziemy robić w pieluchy , aniżeli ze względu na młody wiek.

 

Za to jak gram w niektóre tytuły to czuję się jak dziecko i chwała tej pazernej korporacji za to:banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest przeznaczone dla osób które ukończyły 21 lat. Poza tym młodsze pokolenia raczej nie korzystają z tak archaicznych form wymiany informacji jak forum. Inna sprawa to fakt z którym się zgodzę, że w Polsce z Nintendo korzystają dorośli ale świadczy to raczej o tym że polskim dzieciakom trudno jest zdobyć hajc na konsole i gierki jeśli rodzic nie ma zajawki. Zdecydowanie Inaczej sprawa wygląda w krajach mocniej rozwiniętych. 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na to twarde dane czy znów ci się wydaje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaprezentuj szerszej publiczności, bo jeszcze skłonni uwierzyć ze masz znów urojenia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bany® napisał:

Forum jest przeznaczone dla osób które ukończyły 21 lat. Poza tym młodsze pokolenia raczej nie korzystają z tak archaicznych form wymiany informacji jak forum. Inna sprawa to fakt z którym się zgodzę, że w Polsce z Nintendo korzystają dorośli ale świadczy to raczej o tym że polskim dzieciakom trudno jest zdobyć hajc na konsole i gierki jeśli rodzic nie ma zajawki. Zdecydowanie Inaczej sprawa wygląda w krajach mocniej rozwiniętych. 

Tutaj się nie zgodzę, jak idę odebrac córkę ze szkoły to na przerwach dzieciaki grają na tel o dużo większej wartości niż switch.

 

Polskie dzieciaki siedzą zazwyczaj na youtubie i tam najwięcej "grają" oglądają, co jest chore, ale to moje skromne zdanie.

 

U małego w klasie ( jest w 4) najpopularniejsze gry to Fortnite, Minecraft i jakieś Bóg wie co z komórek, większość dzieciaków wie co to Mario, ale w to nie grały.

21 minut temu, bany® napisał:

mam

To pokaż. :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma syna w 4 zdaje się klasie, to tylko fortnite, fortnite i fortnite. Żona w pracy ma często jakieś zajęcia z dziećmi, to tak jak jeszcze niedawno był minecraft i minecraft, tak teraz tylko fortnite i fortnite. Nie doszukiwałbym się żadnego związku wieku i preferowanej platformy ani preferowanych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się składa, że na potrzeby forum przeprowadziliśmy taką ankiete w kilku krajach i jasno z niej wynika, że polskie dzieci nie mają łatwego życia gdyż głównie posiłkują sie produkcjami free to play. Z ankiety wynika również, że w większości polskich domostw nie ma konsol bądź jest tylko jedna (przeważnie playstation). Skutki są takie, że polskie dziecko które posiada Nintendo Switch jest przeważnie jedyne w klasie i granie na konsoli którą posiada jest niepopularne. Nie ma z kim porozmawiać o gierkach i ostatecznie sięga po fortajt żeby nie czuć się wykluczonym. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w Niemczech, USA czy w Wielkiej Brytani gdzie często na jedno domostwo przypada więcej niż jedna konsola a co za tym idzię w klasie znajdzie się kilkoro dzieci posiadające dany sprzęt. Szczegółowe wyniki wraz z raportem przedstawimy w następnych tygodniach gdyż analiza ankiety jest w końcowej fazie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ugandzie mają konsole z kupy :(

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to znaczy kto? Na potrzeby forum? To forum zajmuje się teraz badaniem rynku? Nie twierdze ze ci nie wierze, ale czy możesz jakos podeprzeć ta tezę? W jaki sposób przeprowadziliście badania w innych krajach? Jaka była struktura panelu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ignora włączonego, ale od razu wiadomo z kim ta dyskusja :wheel: Nie wiem po co w ogóle z nim rozmawiacie. DzBany nawet nie ma Switcha i jak w większości tematów wypowiada się mimo, że nie ma pojęcia o co chodzi.
@cwirkiedy zostanie poziom krytyczny przekroczony i ban wleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, bany® napisał:

Skutki są takie, że polskie dziecko które posiada Nintendo Switch jest przeważnie jedyne w klasie i granie na konsoli którą posiada jest niepopularne. Nie ma z kim porozmawiać o gierkach i ostatecznie sięga po fortajt żeby nie czuć się wykluczonym.

Mój w to gra na Switchu z kumplami z pc i X więc jak się ma czuć wykluczony, jak o niczym innym nie gadają?  Gra też w Zelde Mariosa i jak się zleci chmara do domu to wszyscy Zeldę okupują, normalnie jest napiętnowany w klasie :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dzisiaj rano, że staram się nie przeklinać na forum, ale chciałbym tylko powiedzieć, że tak coś mi się wydaje, że on pierdoli od rzeczy.

Niewinnie się zaczęło, a wyszło jak zawsze.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, The_Siemek napisał:

@cwirkiedy zostanie poziom krytyczny przekroczony i ban wleci?

 

Jak wasze debaty wygenerują wystarczająco dużo reklam żeby na serwer stykło :vxoAZzf:

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir a z ciekawości, współpracujecie z banym przy badaniu rynku o którym on pisze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, CePeeN napisał:

@cwir a z ciekawości, współpracujecie z banym przy badaniu rynku o którym on pisze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

współpracujemy z innym forum o gierkach którego nazwy nie wymienię ze względu na konkurencyjność. Wybacz @cwir że chłopaki trwonią Twój czas z mojego powodu. Nie spodziewałem się takiego rozwoju wypadków  :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bany® napisał:

współpracujemy z innym forum o gierkach którego nazwy nie wymienię ze względu na konkurencyjność.

Co ma forum pudelka wspólnego z grami?:ohstop:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że jak się @bany® merytorycznie i z sensem wypowiada to i tak go wszyscy jadą    :siara:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że jak się [mention=8865]bany[/mention] merytorycznie i z sensem wypowiada to i tak go wszyscy jadą    :siara:

Fakt jak na niego wypowiedz była merytoryczna, tyle tylko ze to co napisał brzmi jak jego przemyślenia spod pierzyny bo na razie coś majaczy o ankiecie dla jakiegoś forum, to niech poda konkret dane (nie musi wyników skoro nie opracowali jeszcze) ale to ile odpowiedzi było, z jakich krajów itp. to chyba już wie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, m0rph napisał:

Najlepsze jest to, że jak się @bany® merytorycznie i z sensem wypowiada to i tak go wszyscy jadą    :siara:

O twoj post mi sie wyswietlil i az zajrzalem i przeczytalem ostania strone. 

I tak masz kolego racje. 

Tyle ze wydaje mi sie ze na reputacje zapracowal (co nie usprawiedliwia akurat pojazdow tutaj, bo pisal merytorycznie). 

Niestety ludzie czy to w zyciu realnym czy na forum postrzegaja innych tak a nie inaczej (na forum li tylko z perspetywy postow), i wyrabiaja opinie, a antypatie moga byc tak silne ze przyslaniaja nieco racjonalizm. 

 

Ja z miala checia zapoznalbym sie z wynikami badan ktore @bany® analizuje. A juz najchetniej to zapoznalbym sie nieprzetworzonymi danymi :) i dokonal wlasnej analizy :) 

Ale to wynika z moich zamilowan (czasem chorobliwych) do analizy, 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×