Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Też o tym myślałem, bo jednak jak się od czasu do czasu gdzieś jedzie (urlop, święta itp) to to by było bardzo wygodne. Z drugiej strony, do codziennego użytku raczej znacznie wygodniejszy jest futerał na samą konsolę, a dock można owinąć gaciami i nic mu się raczej nie stanie, w końcu w 98% to zwykły gówniany plastik  :p

takze moim zdaniem jeżeli nie podróżujesz co chwilę w jakieś delegacje na drugi koniec Polski, to chyba szkoda kasy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często sobie jeżdżę do staruszków z dzieciakami tak ok 400 kilosów i tak jak Xavr napisał dock ląduje w gaciach i jedzie w plecaku( zero widocznych uszkodzeń podczas podróży, bo to gówniany plastik), sam futerał w zupełności wystarczy, ale jeżeli bym miał wybór to taka walizeczka, by była mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedz.

Wystarczy, że kupisz od @Strife parę gaci i możesz jeździć bez obawien o uszkodzenia :p jak się dobrze potargujesz to może nawet wyprane dostaniesz xD

Edytowane przez xavris
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

I jak tam, jesteś zadowolony z zakupu Switcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem powiadomienia z @ :/

wlasniemialem pisać, że grałem dzisiaj pierwszy raz na tv. Xeno dalej wygląda ładnie, ale widać stosunkowo niska rozdzielczość. Nie przeszkadza, tylko informuje że oczy mam sprawne :)

Jako że jestem chory i leżałem zawinięty kocem grałem na rozłączonych padzikach. No i muszę przyznać, że po początkowych problemach z przyzwyczajeniem się grało mi się całkiem wygodnie. Dalej jednak nie potrafię zwalczyć odruchu zatwierdzania dolnym guzikiem, co powoduje lekka frustrację, ale nie mogę za to winić konsoli. W qte też się jeszcze mylę który guzik jest który :)

no i kurna te niesymetryczne gałki to niech szlag jasny trafii krew nagła zaleje ... Jakie to jest niewygodne to szkoda gadać.

ciezko też mi coś powiedzieć o potencjale imprezowym w postaci wózeczkow i smasza, bo wszystkie ostatnie spotkania ze znajomymi wygrywają planszowki.

tym niemniej zakupu na pewno nie żałuję, xeno jest konkret a na party games przyjdzie czas :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo Switch jest świetnym uzupełnieniem dużych konsol.
Na prawdę fajnie się gra na tym sprzęcie.

Cieszy fakt, że nie żałujesz zakupu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Posiada ktoś może ten adapter? Zastanawiam się czy jest sens kupować pro kontroler skoro adapter do duala kosztuje 50-60zł na ali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, rewelacja, nie ma laga, parowanie bez problemu i też brałem od chińczyka - polecam

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A premiera już w styczniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk się kupi w przedsprzedaży to masz tez Luigi w zestawie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ostre promo wjechało na eshop m.in.

 

Mario Rabbids 79

Banner Saga 32

Crossing Souls 30

etc 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurliki są bardzo ciekawą opcją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak są za taką cenę kurwiki to brać i grać, bo nawet po wyżej stówy to byłby opłacalny zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, kupuje i najwyżej poczekają :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z dala od słicza, może ktoś napisać do kiedy to? Bo jak do dzisiaj to musze myśleć bardzo intensywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodane. Wczoraj na tej promocji kupiłem jeszcze Crypt of Necrodancer, ale tez nie odpaliłem.
Sorry nie popatrzyłem do kiedy ale inne rzeczy są do 3.01 wiec może to tez.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre to? Crypt of the Necrodancer?

 

Chodzi za bezcen w sumie

 

Może bym ciapnął z Banner Saga jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mówi ze znakomite. Właśnie odpalam to zobaczę.

Edit: bardzo na szybko. Gra ma świetna mechanikę. W zasadzie to gra muzyczna :) czyli poruszasz się i walczysz do rytmu. Muza to połączenie syntwave z edm. Gdzieś czytałem ze są tez jakieś gitarowe riffy. Poza tym ze poruszasz się w rytm muzyki to jest to roguelike dungeon crawler. Grafika pixelart, taka raczej mało wyszukany ale nie kłuje e oczy. Jak za 16 zł to warto brać, nawet jeśli się znudzi.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Jestem z dala od słicza, może ktoś napisać do kiedy to? Bo jak do dzisiaj to musze myśleć bardzo intensywnie

Nie wiem czy już sprawdzałeś ale jak coś to z tego co widzę "Sale ends on 07/01/2019" także jest jeszcze chwila.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta Krypta na razie średnio podeszła jakoś. Nastawiałem się na sporo grania, ale to chyba wina tego, że moje poczucie rytmu jest prawie żadne :frog: Quaz bardzo polecał a w sprawie indyków to ma chłopak pojęcie i chyba pierwszy raz coś mi nie podeszło.

Gram w Dead Cells i tak pierwszego dnia byłem tuż przed final bossem, więc nie jest aż tak trudno. Fajnie się gra, ale czegoś mi brakuje. Na początku jest bardzo łatwo, potem w miarę też i nagle jest skokowy wzrost na sam koniec. Ten sam przeciwnik zadaje duuuużo więcej obrażeń. Dochodzi miejscami jakieś skażenie czy coś takiego (o czym oczywiście nie masz pojęcia) - biję sobie elitę a tu nagle coś mi życie zabiera i pozamiatane. Niby gra stawia i wspiera szybką grę i lecenie od wroga do wroga a potem do następnego levelu, ale tym sposobem nie znajdziesz ulepszeń a czasami jeszcze się trzeba klucza naszukać. Ja sobie czyszczę całą mapkę i dopiero dalej. Moc rośnie, punkty życia szybko też ze 100 się stają jakimiś 5000-8000 punktów, ale w sumie kilka strzałów na dalszych mapach i giniesz tak samo - nie ma satysfakcji z przyrostu mocy albo jest tylko złudzenie tego wzrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy to jest, ale wlazła na pstryka możliwość czytania komiksów INK coś tam się nazywa i jest za friko.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej napiszesz? To jakaś apka ze sklepu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, CePeeN napisał:

Coś więcej napiszesz? To jakaś apka ze sklepu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nawet tego nie pobierałem, tylko mi mignęło w eshopie, ale masz specjalnie dla Ciebie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×