Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm apka jest za free ale chyba subskrypcja na komiksy jest i kosztuje $7.99. Chyba ze są jakieś darmowe tez. Najwyżej sprawdzę wieczorem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety podczas używania trzeba ręcznie zmienić IP i Xlink wywala internet (testowałem na zmienionym serwerze DHCP) więc:

- albo normalne użytkowanie + IP automatyczne (DHCP)

- albo Xlink włączamy + manualne IP + wyłączanie Xlinka po skończonej zabawie przez LAN

 

...a tak bardzo chciałem sobie odpalić demona pod linuchem i nie pieprzyć się z konfiguracją  :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie i panie (raczej tu same parówy siedzą :Coolface:)  wszystkiego najlepszego z okazji Świąt. 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dni obcowania z NS na plus. Moją jedyną przenośną konsolką dotychczas był new 3ds xl także tutaj jest dużo lepiej jeśli chodzi o grafikę ale przede wszystkim gry są też bardziej dostosowane do dzisiejszej rzeczywistości i sterowanie o wiele wygodniejsze. Najlepszy jest ten feeling gdy kładę sie na kanapie czy w łóżku, albo zaszyje sie gdzies w fotelu w rogu pokoju, zakładam słuchawki, odpalam xeno czy tam zelde i mnie nie ma. Tryb uśpienia też na duży plus, bo można przerywać gierke i odpalać kiedy się chce i gdzie się chce w mgnieniu oka (idealny sprzęt do grania w przerwach robiąc coś innego, totalnie bezstresowe rozwiązanie i to jest chyba największa zaleta). Aku za szybko się wyczerpuje co jest szczególnie odczuwalne gdy się wkrece w gierkie o co nie trudno w przypadku switcha. Trzeba niestety czekać na nowe technologie akumulatorów bo z ogniw li-ion sie niestety wiecej nie wyciśnie. Wiadomo, że można się ratować powerbankami czy grać na kablu ale to nie o to chodzi, bo takie rozwiazania ograniczją mobilność. Z ciekawości muszę podpiąć kiedyś switcha pod TV i stestować smash bros czy mario kart z żoną lub znajomymi. Przydała by się kolejna para joyconów.

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Strife napisał:

No to panowie i panie (raczej tu same parówy siedzą :Coolface:)  wszystkiego najlepszego z okazji Świąt. 

Jak już to kiełbasy :) szanujmy sie troszkę :)

dzieki i wzajemnie, wszystkim miłośnikom chińskich bajek wszystkiego kawaii :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę źle wyszło :( ci normalni też niech sobie poswietuja, a co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Monster Boy to aż tak dobry jest, że wszyscy się tym jarają?

Idea wyglada trochę jak z Lost Vikings a to jest zawsze na plus.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Frost Prime napisał:

Ten Monster Boy to aż tak dobry jest, że wszyscy się tym jarają?

Zawsze możesz obadać Wonder Boy'a, monster to kolejna jakby część, ale cenę wyjebali z kosmosu, Wonder chyba lata, lub latał za 4 dychy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny indor pokonany w boju :)

Minit - bardzo ciekawa i przyjemna gra. Sam koncept jest najmocniejsza stroną. Dosyć krótko tytuł, bo rano kupiłem i robiąc normalne rzeczy w dzień przed chwilą na 110% zrobiłem. Zagadki ciekawe (kilka takich, że bez podpowiedzi z netu to sto lat bym kombinował i na to nie wpadł). 

Dead Cells jeszcze nie przeszedłem. Skok trudności na High Castle jest ogromny; wg. mnie za duży. No ale jest wyzwanie. 

 

Następne na liście: Celeste, Owlboy, Blossom Tales i chyba Gris albo Shovel Knight. Zmieniam Switch w prawdziwa farmę indorów :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idealna do tego platforma. Dla mnie to jeszcze powrót do młodości ;) neogeo, porty z amigi itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze za dużo exów (w sumie wszystkie :p) do ogrania, żeby myśleć o indykach, ale strasznie mnie into the breach kusi. Kupiłbym gdyby nie to, że nie lubię grać na raz w kilka gier :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zagrasz potem :)

Dobrze brać jak jest promo. W ogóle fajne są te łączone zniżki np. miałem Minit 15% taniej, bo kupiłem Gungeona (też Devolver). 

 

W exy gram na tv, ale indory w sumie tylko handheld i wtedy to jest moja ulubiona przenośna konsola (sorry GBC i 3DS). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, obyście mieli pełno świetnych tytułów do ogrywania.

 

No i nieśmiertelny klasyk :dafuq:

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

 

No i nieśmiertelny klasyk

U nas sylwester z Mario karts, smash Bros i planszówkami, także prawie jak tomb rajder :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, xavris napisał:

U nas sylwester z Mario karts, smash Bros i planszówkami, także prawie jak tomb rajder :)

 

Gdzieś Ci tam umknęły % po drodze, ale mniemam że to przeoczenie :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Strife napisał:

Gdzieś Ci tam umknęły % po drodze, ale mniemam że to przeoczenie :Coolface:

Nie pije przy planszowkach :) musze mieć w pełni sprawny umysł żeby miażdżyć moich oponentów :)

pozniej to inna sprawa :) ale ja piję delikatnie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xavris napisał:

ale ja piję delikatnie :p

Wszyscy Ci wierzymy :megusta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy alkoholik tak mówi. Przynajmniej ci z mojej grupy :(

 

 

Pierwszy cyfrowy zakup dokonan

Kurliki się ściągają :) 80 Zeta to w sumie chyba nie aż tak dużo za taki tytuł

do tego demo octopath traveler i tej glupkowatej gry o waleniu w bębny :)

 

octopath mnie ogólnie mega intryguje, bo ma to co kocham w jrpg, czyli turowy system walki. Ale podobno historia jest mocno średnia i to mnie trochę zniechęca, inaczej pewnie już by pudełko na szafce czekało.

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie info dla tych których piecze że ktoś jedzie na SX OS :) i pitoleniu o piraceniu...

Proszę dzięki SX OS wyjeżdżają polskie wersję gier :) ludziska implementują spolszczenia z PC (a tu lwia cześć gier ma chociażby napisy).

A tu screen z Civilization 6 :) i Transistor ze Switcha gdzie polskiej wersji nie ma oficjalnie (a jest na PC). e433a8e3f082adca5371c438a856259f.jpgf7140a93690968eadb316c21f12199a1.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli uważasz, że polska wersja językowa to wystarczające wytłumaczenie dla kradzieży to brawo. Pisałeś że grałeś we wszystkie części, z zamkniętymi oczami byś ogarnął tą grę po rusku i to pisaną cyrylicą, także ten...

Sciagaj lewe gierki i narzekaj, że dystrybutor nie inwestuje w polską wersję na nowej platformie. Wręczyłbym Ci Nobla, ale komisja nie odbiera telefonu :(

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.12.2018 o 18:36, xavris napisał:

Ale podobno historia jest mocno średnia i to mnie trochę zniechęca, inaczej pewnie już by pudełko na szafce czekało.

Historii jest 8 i na bank w jedną lub więcej się wkręcisz, gra jak kiedyś pisałem na mocną 7 ( ale są debile co uważają 7 w skali od 0 do 10 za słabą ocenę :duda:)

System walki jest  bardzo dobry, a grafika to małe cudeńko, jest to jak dotychczas najlepsza gra na pstryka od kwadratowych. Chyba lata na e shopie poniżej 150zł teraz, ale głowy nie dam.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

No jeżeli uważasz, że polska wersja językowa to wystarczające wytłumaczenie dla kradzieży to brawo. Pisałeś że grałeś we wszystkie części, z zamkniętymi oczami byś ogarnął tą grę po rusku i to pisaną cyrylicą, także ten...

Sciagaj lewe gierki i narzekaj, że dystrybutor nie inwestuje w polską wersję na nowej platformie. Wręczyłbym Ci Nobla, ale komisja nie odbiera telefonu :(

 

Panie w CIVKĘ to ja po rumuńsku, chińsku czy arabsku mógłbym grać :P

A za nobla dziękuję, zacny sarkazm milordzie ;)

 

BTW: zacną robotę chłop robi z tymi tłumaczeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×