Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ale jak pierwszy raz zobaczyłem skelle na trailerze to zrobiło mi się mokro :duda:, bo temu Xeno najbliżej do mojego kochanego Xenogearsa jeżeli chodzi o mechy. 

Sporo opinii się naczytałem że fabularnie to nie jest poziom gier z serii, ale przeboleje to na rzecz eksploracji która wizualnie powoduje wzwód michałka.

Po za tym Dragon Quest XI, Persona 5 ( mam nadzieje, ale na 70% będzie) Caligula Effect, Fire Emblem, Shin Megami Tensei V, jest na co czekać.

Skoro na P5 i DQXI tyle czekam (oczywiście mógłbym to ograć na ps4, ale ta cholerna mobilność jednak robi swoje, dla mnie to największa zaleta pstryka) to i na Xeno X poczekam.

Zastanawia mnie tylko fakt czemu tutejsi entuzjaści chińskich bajkowych gierek nie atakują Vesperii? Jeden z najlepszych tytułów dostępnych na pstryka mimo 10 lat na karku, a zjada dzisiejsze tytuły bez popity, plus świetny system walki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Strife napisał:

Zastanawia mnie tylko fakt czemu tutejsi entuzjaści chińskich bajkowych gierek nie atakują Vesperii? Jeden z najlepszych tytułów dostępnych na pstryka mimo 10 lat na karku, a zjada dzisiejsze tytuły bez popity, plus świetny system walki.

No mnie właśnie ten system walki nie przekonuje, mimo że chwaliłeś go już ustnie i pisemnie :P Do tego ma jakąś taką dziwną stylistyke. Absolutnie nie twierdze, że system walki jest kijowy a gra jest brzydka. Po prostu tak po ocznej ocenie w pierwszej kolejności wolałbym octopatha niż to. A że jeszcze od wczoraj się podjarałem na FFIX no to gra niestety spada na liście zakupowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Strife napisał:

Ja chcę najpierw XC2 skończyć, później zrobić krótką przerwę od jRPG i lecę z Vesperią. Jak miałem X'a to jakoś nie wyszło, chociaż kupiłem ToV w jakiejś promocji. Ostatecznie sprzedałem konsolę, zanim urochomiłem grę. Mobilność jednak robi swoje. W XC mam nabite tyle godzin ile mam, bo wpada z doskoku 20 minut tam, 15 minut tu. W XC grafika w trybie przenośnym nie powala - nie przeszkadza mi to jednak za bardzo - a Vesperia podobno wygląda pięknie i chodzi płynnie. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba sobie jakoś radzić do premiery remake'a.69efcbef06d8ecefafe9470a193a46ff.jpg

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi wyczyn zagrać w grę od Nintendo na sprzęcie Nintendo :Coolface:

DSC_0001.JPG.4315bbfb640229a0f075d4848004ebdf.JPGDSC_0002.JPG.cb2c7cb5fb6b5a87f5b4319708326214.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na PSP i na PS Vita ...nawet na Raspberry Pi też ograłem jako ze jest to jedna z moich najulubieńszych gier ever!!

Bardzo duże emocje i sentyment z nią związane. 

Dzisiaj końcówkę Nintendo Direct oglądałem kilka razy zapętloną. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi