Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie żałuję miejsca na karcie na dobre gry :) 04b3f48ee42ec45b07a866bf19665388.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rzucajcie całym switchem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie podejście zaraz po Sekiro, więc przypuszczam, że w kwestii liczby zgonów nie będzie wielkich zmian :30vm3cw:

Grał ktoś w Gungeona po tym dodatku? Niby mam to zainstalowane, ale nic nowego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Sekiro ale Cuphead jest momentami dość niesprawiedliwy, wiec dla mnie trochę frustrujący.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szanuję jest PL, o dziwo mam na XboxOne X i hooy PL brak... 337bb2087f18857e1979a369c79fbb18.jpga05236164d6be44877b1a9c14b6d7a53.jpg24e7332b8e82a6bf6ea4cde8e1c29b1a.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany co za sztosiwo się zapowiada tak z dupy...

KATANA ZERO!

b9d741fccacc7d85842bcd861be752c2.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Niby takie Hotline Miami z cofaniem czasu i katana :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niby na 4-5h, ale klimat ma ponoć zbyt powtarzalna się robi, ale ludziki sobie chwalą.

 

Ja pojechałem po sentymencie, zamiast Cuphead wziąłem sobie Toki które przełaziłem na jednym życiu na amidze, tutaj ledwo do drugiej planszy dolazłem :banderas:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katana Zero. Potwierdzam sztosiwo. 

Muzyka, klimat i charakter opowieści. Wciąga od razu :) I pomysł fajny na gameplay - klimaty Hotline Miami trochę (i jeszcze jednej gierki o cofaniu czasu etapami, ale zapomniałem tytułu). 

Idealne przejście z Sekiro. Wybrałem  zamiast Cupheada jednak. 

 

Jezu Najsłodszy... Kawałek w 3 levelu jak wchodzi. :obama:

Przestałem grać i słucham. 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to Lite? Jakaś odchudzony /słabsza wersja Switcha? Bo jak słabsza to myślałem że już niżej upaść się nie da ;)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mniejsza i bez tych bajerów z Joyconów.  Dojenie cycka krowy pewnie kosztuje majątek a używane to jest jak ficzery vity 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pyrkonie jest całkiem spore stoisko nintendo, powystawiana większość głośniejszych gier, wszystkie różne zeldy, mariany, turniej smasza i inne cuda. Przy czym najwięcej ludzi stoi? Przy kurwa fortnajcie...

Niestety nie widziałem bębenków :( myslalem, że sobie ponapinam na pałeczkach, bo joyconami to żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pyrkonie jest całkiem spore stoisko nintendo, powystawiana większość głośniejszych gier, wszystkie różne zeldy, mariany, turniej smasza i inne cuda. Przy czym najwięcej ludzi stoi? Przy kurwa fortnajcie...
Niestety nie widziałem bębenków myslalem, że sobie ponapinam na pałeczkach, bo joyconami to żal.
ŻAL.PL

Więc jak wielkie N ma zerknąć na nas łaskawy okiem

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma tak źle. Byłem przed chwilą znowu, mnóstwo ludzi wszędzie, na fortnajcie dwa dzieciaczki, tłum przy splatoon u Mario party. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierzcie sobie demko Mario tenisa i macie tydzień online gratis mała zachęta od N

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś grał w Owlboya, Dandarę, Iconoclast albo Axiom Verge?
Szukam sobie metroidvani nowej do ogrania.
Cupheada odkładam na razie. Kończę The Way właśnie - całkiem fajna gierka i dobre zagadki za jakieś grosze :).

Pokochałem indyki na Switchu i niektóre gierki są po prostu genialne. Hollow Knight to moje TOP10 gier ever (po 25 latach grania na prawie wszystkim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem ale słyszałem same pozytywne opinie o Axiom Verge.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, The_Siemek napisał:

Szukam sobie metroidvani nowej do ogrania.

Mnie takie gry jakoś nie grzeją, ale może coś z tego Ci podpasuje.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ktoś grał w Owlboya, Dandarę, Iconoclast albo Axiom Verge?

Szukam sobie metroidvani nowej do ogrania.

Cupheada odkładam na razie. Kończę The Way właśnie - całkiem fajna gierka i dobre zagadki za jakieś grosze 12_slight_smile.png.

 

Pokochałem indyki na Switchu i niektóre gierki są po prostu genialne. Hollow Knight to moje TOP10 gier ever (po 25 latach grania na prawie wszystkim).

Bierz nie zawiedziesz się. Axiom Verge grałem na Vicie co prawda ale grało się super, z racji większego ekranu switcha będzie jeszcze lepiej. Wspaniała gra. Klimat, muzyka, grafika, miód. Jedynie mapa trochę nieczytelna. Ogólnie gra nie prowadzi za rękę i można łatwo się zgubić, tzn. niewiadomo w którą stronę iść by popchnąć grę dalej. Myślę że mnie coś takiego spotkało w połowie gry i musiałem się niestety delikatnie wspomóc walktrough ale tylko po to by jak pisze wiedzieć gdzie iść. Gra ma wiele sekretów i ogólnie jest tajemnicza, samemu to pewnie ciężko będzie to wszystko odkryć. Owlboy i Iconoclast też zebrały same pozytywne opinie. Obie mam również na karcie i czekają na ogranie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą Personą 5 to strzał w pysk, ja chciałem pełnoprawny tytuł, a nie chlastankę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skośnookie chłopy, jak to jest z wersjami językowymi na switcha?żony koleżanki syn dostał od jakiejś koleżanki jego matki z chin switcha i ma między innymi wojownika zelde. W konsoli język zmienili na angielski a gra jest ciągle krzaczkowata. Generalnie gowniak mnie grzeje, ale bym sobie tą zelde chętnie pożyczył, tyle że jak nie będzie po normalnemu to bez sensu :/

Wersja językowa na karcie jest jedna i tyle? Czy ewentualnie można jakieś inne pobrać albo coś takiego. W xeno japoński się dało pobrać ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×