Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszy treehouse...

Fire emblem rewelacja, później kupe czasu samych rzeczy, które mnie nie interesowały, później usnąłem a jak się obudziłem, to na yt sprawdziłem, że pokazywali więcej astral chain :P

dziękuję wam rzygawiczne upały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten fire emblem na razie nie przekonuje ;) ale nie znam ani fabuły ani mechaniki, z gameplaya wyglada mi dość na dość generyczne jrpg. Ale astral chain to chyba będzie zakup na premierę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę irytuje tyle jednostek przy ataku, we wczesniejszych czesciach było jeden na jednego i się sprawdzało. 

Limitka zamówiona więc sprawdzi się w praniu o ile znowu sklepy nie dadzą dupy z ilością egzemplarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, CePeeN napisał:

Mnie ten fire emblem na razie nie przekonuje ;) ale nie znam ani fabuły ani mechaniki, z gameplaya wyglada mi dość na dość generyczne jrpg. Ale astral chain to chyba będzie zakup na premierę ;)

Mnie przekonuje z takiego powodu, że wygląda mi na połączenie persony z xcomem. Z persony mamy jakieś duperelki typu relacje a z xcoma rozwój postaci i taktyczną walkę. Jeszcze do tego liczę na dobrą historię, więc to się zapowiada na wręcz podejrzanie idealną grę dla mnie :) Limitka zamówiona, więc nie może być lipy :PP

A astral chain chyba też wejdzie premierowo. Premiera 30 sierpnia, od sierpnia zaczynam nową robotę, więc akurat sobie zrobię prezencik za pierwszą wypłatę :) Oczywiście najlepiej limitka, bo fajnie wygląda i nie powinna być wiele droższa od normalnej wersji :)

W dniu 28.05.2019 o 09:57, xavris napisał:

-złóż wypowiedzenie

-nie dostań krótszego okresu wypowiedzenia

-dowiedz się, że masz urlopu na cały sierpień

-przypomnij sobie, że 26 lipca wychodzi fire emblem

-czerp profity po wsze czasy

Sytuacja się zmieniła, bo jednak skrócili mi o miesiąc po wstawieniu się przyszłego pracodawcy u obecnego. Z jednej strony jest to miłe, że komuś na mnie zależy jako na pracowniku, z drugiej strony piękny plan orania cały sierpień w fire emblem poszedł się grzać na upale :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


W ogóle nie wiedziałem o chodzi. Japońszczyzna mnie co raz mniej jara, ale to wygląda bardzo dobrze. Walki kozackie.

Są takie momenty (krótkie), że żałuję, że dzieci nie mam jednak. Łatwiej by było wytłumaczyć jaranie się tym:

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja się zmieniła, bo jednak skrócili mi o miesiąc po wstawieniu się przyszłego pracodawcy u obecnego. Z jednej strony jest to miłe, że komuś na mnie zależy jako na pracowniku, z drugiej strony piękny plan orania cały sierpień w fire emblem poszedł się grzać na upale :/

No właśnie ta walka mnie trochę odrzuca, może mam przesyt turowek. Szczególnie na małym ekranie to będzie głównie scrollowanie;) gratulacje z okazji nowej pracy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, CePeeN napisał:

gratulacje z okazji nowej pracy

Dzięki :) Mam nadzieję, że nie będę żałował decyzji. Pomijam już kwestię grania w fire emblem cały sierpień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa praca to jedyna szansa na sensowna podwyżkę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawda. Tyle że całą moją dotychczasową karierę miałem w jednej firmie, gdzie mi w marcu strzeliło 8 lat i teraz idę w inne miejsce, ale w zasadzie będę robił to samo. Co nie zmienia faktu, że już się boje szoku pierwszych tygodni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty dajesz, to samo praktycznie co Fire Emblem. Mnie nie interesują figurki, więc dla mnie wydanie steelbook+artbook to jest idealna sprawa. Jeśli do tego jeszcze dostanę soundtrack to już w ogóle miodzio.

Pokazali to wydanie już kilka dni temu i się cieszyłem, bo jeśli nie dosrają za to chorej ceny to biorę bankowo. A cena może być wyższa, bo będzie numerowany i podpisany artboard. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xavris napisał:

steelbook+artbook

Znaffffca przyjrzałeś się? Nie ma tam steelbooka i dlatego jest cienizna.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukali mnie, banda złodziei japońskich, decydentów gurwa...

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie ma parcia na tą cukierkową zeldę, ale steelbookiem mnie chujki kupiły, no piękny jest poprostu.

 

Licze że do Astral Chain dokoptują jakaś drugą kolekcjonerkę z metalowym pudłem, bo takie uwielbiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę z Jackie Chanem grałem kiedyś na pegazusie. Tyle, że w hackowaną wersję gdzie zamiast Jackiego biegał Mario.

 

Steelbook Zeldy to chyba najlepszy Steelbook jaki widziałem.

 

Jak ktoś będzie chętny na wspólne granie wieczorem w Double Dragon 2, to proszę dać znać :-P

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralbym w dragonka ale dziś i jutro kibluje znowu do 00 w robocie :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukańcza kolejconerka gwiezdnego łańcucha w ultimie. 309 zł, cena gryfna, ale poczekam na jakiś sklep, gdzie mam odbiór z płatnością na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima mnie zbyt dużo razy wydymała i ceny mają z dupy. Myślę że z Astral Chain nie będzie problemu z kolekcjonerką tak jak z Zeldami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Strife napisał:

Ultima mnie zbyt dużo razy wydymała i ceny mają z dupy. Myślę że z Astral Chain nie będzie problemu z kolekcjonerką tak jak z Zeldami.

Nie zamierzałem u nich i tak zamawiać, ale dzięki za ostrzeżenie.

Z ciekawości, co odwalali? Nie wysyłali, wysyłali za późno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulowali pre ordery, ale miarka się przebrała jak dali dupy z Vesperią więc pies ich trącał.

 

Nie powiem jeszcze 5 lat temu było wszystko spoko, ale sklep się skiepścił jak dla mnie.

 

Ogólnie to dajcie znać gdzie najczęściej kupujecie gry, bo niestety w naszym pięknym kraju to z tym ciężko. 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie na miejscu skep PlayerGames - wiadomo najwiecej maja na duze konsole i PC, ale bez problemu dostalem u nich od reki Zelde, mieli tez mase klasykow i nowosci. Ceny nie sa jakies rewelacyjne, ale zajezdzam i kupuje. W MediaMarkt maja kilkanascie gier na polce ale ogolnie cienko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, czacha79 napisał:

Ja mam u siebie na miejscu skep PlayerGames - wiadomo najwiecej maja na duze konsole i PC, ale bez problemu dostalem u nich od reki Zelde, mieli tez mase klasykow i nowosci. Ceny nie sa jakies rewelacyjne, ale zajezdzam i kupuje. W MediaMarkt maja kilkanascie gier na polce ale ogolnie cienko.

Sklepik na dworcu daję radę, ale mają spore braki na nintendo, nie wiesz czy na dziesięcinach na berlinga gościu(szujka taka) nie ma czegoś ciekawego? Mieszkałem w białym 26 lat, teraz od 13 odwiedzam parę razy w roku, ale rzadko coś na N można dorwać ciekawego. 

X-kom w oszołomie ratuję trochę sprawę, bo na drugi dzień zawsze mają tytuł jaki się zamówi.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Ogólnie to dajcie znać gdzie najczęściej kupujecie gry, bo niestety w naszym pięknym kraju to z tym ciężko. 

No ja tylko zamówienie do mm (najczęściej) i euro (rzadziej, bo dawali ciała z terminami czasami). Jeśli na miejscu to głównie mój lokalny brajanusz, bo nawet w mm jest praktycznie pusto na czerwonej półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, xavris napisał:

No ja tylko zamówienie do mm

Taki solidny? Myślałem że tam często w ciula walą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Strife napisał:

Taki solidny? Myślałem że tam często w ciula walą.

Jeden jedyny MM mnie nigdy nie zawiódł w kwestii preordera, zawsze było najpóźniej w dniu premiery a zdarzało mi się, że wydawali mi dzień wcześniej.

Może przypadek, może nie, ale takie ja mam doświadczenie z moimi lokalnymi dwoma (teraz już w sumie jednym) MM.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×