Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniały support!! 

"oddaj do sklepu" co najmniej jak nie przymierzając u Sony.

Już się przyzwyczaiłem do "zarejestruj konsolę, przedstaw dowód zakupu, wyślij do nas już się tym zajmujemy".

A ja będę nudny ale powtórzę. Jak to świeży sprzęt (do roku od zakupu) to się idzie do sklepu w którym się kupiło i zgłasza się reklamacje z tytułu rekojmi, z zadaniem usunięcia powodu niezgodności z umowa (np. niewlaczajaca się konsola jest niezgodna z umowa). Sprzedawca musi to zrobić albo oddać pieniądze. Bez proszenia się, tłumaczenia ze nie jest się wielbłądem itp. To psi obowiązek sprzedającego i on nie ma nic do gadania. Nie może się zasłaniać żadnymi gwarancjami ani serwisami producenta. Ma kupującemu albo dostarczyć towar zgodny z umowa albo oddać pieniądze. Tyle i aż tyle.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zglosilem reklamacje z tytulu rekojmy a nie z tytulu reklamacji producenta. Maja 14 dni na odpowiedz pisemna listowni. Tak mnie poinformowal Pan z obslugi sklepu wiec poczekam 14 dni a pozniej sie zobaczy co zrobia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłeś, tylko sobie nie daj wcisnąć jakiejś odmowy naprawy. Powodzenia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem maila sklep i serwis uznają moją reklamację teraz mam oczekiwać naprawy plus zgłosić się do sklepu i wskazać miejsce dostawy konsoli po naprawie na ich koszt ciekawe co szybsze kurier od nich czy odbiór w sklepie.

 

 

Edit.

Mozna jakos kupic gre z eshopu za pomoca np. przegladarki?

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake Pass już łyknąłem wcześniej btw dobra giera, a w Bombermana bym przygrał ale trochę za drogi mimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyslali mi naprawiana konsole ale nie moge pobrac gierek bo eshop mam aktywny na konsoli przed naprawa a po naprawie wymienili plyte nie rozpoznaje konsoli zna ktos numer kontaktowy do jakiejs infolini odpowiedzialnej za Polske bo znalesc nie moge.

Zadzwonilem do Czechow pogadalem po angielsku i okazalo sie ze jedyna forma z naszym supportem to mail przykre jest to jak traktowani jestesmy przez nintendo :38_worried:

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowali mi konsole jest sprawna i wlasnie przezylem wielki szok stracilem wszystkie save i postepy we wszystkich grach najbardziej boli mario kart :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej kup sobie Raspberry Pi na które wrzucę ci Retropie i będziesz grał Elitem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na tej konsoli da się też coś "przycebulować" , czy tutaj prawilnie w pełnych cenach się kupuje??

 

Jestem już bliżej niż dalej decyzji zakupowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałem się jeszcze co i jak z cebulką, ale ceny gier są z kosmosu. Za używaną Zeldę trzeba aktualnie zapłacić z 240zl... :-P
Póki co jadę na samym Mario Odyssey :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam sie da. Mam konsole od dwoch tygodni I udalo mi sie kupic za 150 mario odyssey(olx) I 134 mario +rabbids (mediaexpert) obie nowka. Plus eshop jest podobno tanszy (taki co porownuje ceny z innych panstw). A co do samej konsoli to magia, wiem ze bylo warto :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Sonic jest po 130zl i ma nawet napisy PL!

 

Zresztą ciekawi mnie ile gier będzie w wersji PL... Zapewne żadna wypasiona od Niny

 

Pewnie szroty od UBI/EA...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Panowie czy na tej konsoli da się też coś "przycebulować" , czy tutaj prawilnie w pełnych cenach się kupuje??

 

Jestem już bliżej niż dalej decyzji zakupowej ;)

Ja kupuję używki. Więcej niż 150 zł nie dałem za gierkę. Z eshopem też można przykombinować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Switch ma w ogóle język PL? Jeżeli chodzi o sam soft w konsoli?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Czy Switch ma w ogóle język PL? Jeżeli chodzi o sam soft w konsoli?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Nie. Nintendo Nas olewa ciepłym moczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nintendo Nas olewa ciepłym moczem.
Wstydzili by się psie człony... Chociaż język konsoli mogli PL dać...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przycebulić, wczoraj łyknąłem na eshopie Oxenfree i Riptide GP Renegade za 40 zł razem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beardo0 napisał:
Da się przycebulić, wczoraj łyknąłem na eshopie Oxenfree i Riptide GP Renegade za 40 zł razem :-)

No wczoraj obczajalem stronkę ta z porownaniem cen w różnych eshopach...

Dobra w poniedziałek będzie konsola, rozpakuje, odpale, ocenie czy brać...

BTW: serio mocno mnie boli brak PL w menu konsoli (od tak dla zasady)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

@wojcik_dan o paniczu jakieś akcesoria polecasz do tego??

 

Bo czytałem, że must have to szkło hartowane od razu na start, aby konsolki nie porysować przy wkładaniu w stację dokującą (a podobno niektóre stacje rysowały na potęgę ekran inne nie)...

 

Coś takiego??

http://allegro.pl/etui-pokrowiec-futeral-szklo-9h-nintendo-switch-i6814912960.html#thumb/16

+ czy na tył też coś się nakleja?? ewentualnie silikonowe etui na konsolkę?

EDIT:

 

A co to za szatański wynalazek?? Warto to??

 

http://allegro.pl/uchwyt-stelaz-grip-na-2-joy-cony-do-switch-bl-i6824295022.html

 

Swego czasu do Vity miałem grip L2/R2

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

No wczoraj obczajalem stronkę ta z porownaniem cen w różnych eshopach...

Dobra w poniedziałek będzie konsola, rozpakuje, odpale, ocenie czy brać...

BTW: serio mocno mnie boli brak PL w menu konsoli (od tak dla zasady)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

@wojcik_dan o paniczu jakieś akcesoria polecasz do tego??

 

Bo czytałem, że must have to szkło hartowane od razu na start, aby konsolki nie porysować przy wkładaniu w stację dokującą (a podobno niektóre stacje rysowały na potęgę ekran inne nie)...

 

Coś takiego??

http://allegro.pl/etui-pokrowiec-futeral-szklo-9h-nintendo-switch-i6814912960.html#thumb/16

+ czy na tył też coś się nakleja?? ewentualnie silikonowe etui na konsolkę?

EDIT:

 

A co to za szatański wynalazek?? Warto to??

 

http://allegro.pl/uchwyt-stelaz-grip-na-2-joy-cony-do-switch-bl-i6824295022.html

 

Swego czasu do Vity miałem grip L2/R2

Ten szatański wynalazek jest w standardzie. Będziesz miał w pudełku;-)

Ja kupiłem poprostu folię na ekran za 12 zł. Kwestia gustu ale fakt na ekran trzeba coś kupić plus jakieś sztywne etui do przenoszenia.

Jeżeli chodzi o etui to mam takie.

http://allegro.pl/nintendo-switch-carry-case-etui-4-kolory-wybor-i6866235824.html

Jest lepsze od tego Twojego bo ma jeszcze miejsce na kilka gierek.

Oczywiście wolny wybór.

A folię mam tą.

http://allegro.pl/folia-ochronna-na-ekran-do-nintendo-switch-nowa-i6804644781.html

Ma też etui więc jedną wysyłka.

http://allegro.pl/etui-pokrowiec-hard-do-konsoli-nintendo-switch-bl-i6753691133.html

To mam i mogę polecić ale może już są lepsze rzeczy. Fakt faktem, że nie są to drogie rzeczy.

 

 

 

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem oficjalny pokrowiec od Nintendo z folią. Pokrowiec całkiem spoko, ale o foli słyszałem, że słaba jest i wg. mnie mają rację. Konsola na błysk wyczyszczona, a po aplikacji było z 10 kurzo-włosków. Miałem wrażenie, że większość to już fabrycznie były. Skończyło się na kupnie dwóch sztuk szkła (na zapas jak coś pójdzie nie tak) i jestem zadowolony. Wygląda ładniej niż z folią, chroni lepiej i jest prostsza w założeniu.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojcik_dan faktycznie wezmę to etui (ma na gry miejsce) + ma też szkło to wezmę 2 szt. :) THX za info ;)

 

Używanie jakiegoś etui silikonowego na samą konsolkę (nie mówię o etui do przenoszenia, tylko takie idelanie dopasowane w którym siedzi konsolka), pytam bo takie coś miałem na Vitę i było spoko :)

Właśnie właśnie, są jacyś doświadczeni łowcy cebuli kupujący w innych regionach/eshop-ach??

 

Napisze ktoś Z DOŚWIADCZENIA, jak to się je, co i jak itp :) ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na olx, po swietach pojawily sie konsole jako nie trafione prezenty. Mozesz tam popatrzec, oczywiscie mowie o nowce z paragonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×