Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Up nie akceptuje złodziejstwa :qk2LI17:   Reszta od biedy może być :obama:
A to najmocniej przepraszam...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywsicie ze niektórzy wola szajomi mi 9 t zamiast apple’a  ale czy maja racje ? :janusz: oczywsicie ze są tacy co kupują z innych regionów czy korzystają z triali playstation ale czy to fajne ? :janusz:  oczywiście ze są tacy co kradną „bo mogą „ ale czy to jest morlanie fair ? :janusz:  wszystko zależy od człowieka : mi pro controler pasował od czasów wiiu i uważam za pada idealnego, a ze zapłacimy więcej o około 50 zł niż za nowego ds4 który jest cienki jak próby podjazdów digiego :axk28y:  w kierunku mojej osoby:antonio: ale mam ta przewagę ze nie kradnę , nie używam zamienników i się nie Chełpie bieda :263g3sw: aaaamen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą mój wspaniały kolego.
Dualshick 4to gówno, dlatego XboxOne Elite to pad mistrz i na pewno Elite v2 wyciągam na premierę, nawet jeżeli będzie kosztował 600zl (tyle co pierwszy na początku). Bo za tego pada warto tyle dać :)
Racja bieda jest dla biednych...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym do mnie mówisz bo jestem w wątku nintendo nie Xboxa którego sprzedałem bo nie miał gier dla osób z moim wysublowanym i delikatnym gustem growym :whyyy: wiec nie dane mi zweryfikować twej prawdy przyjacielu kubotow. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o czym do mnie mówisz bo jestem w wątku nintendo nie Xboxa którego sprzedałem bo nie miał gier dla osób z moim wysublowanym i delikatnym gustem growym :whyyy: wiec nie dane mi zweryfikować twej prawdy przyjacielu kubotow. 
Ahhh Cubot... Zarówno telefon jak i kalpczory to pierwsza liga...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ludzi szanujących gry i je kupujących : ktoś grał w moonlighter ? Jest promka w eshopie i całkiem niezłe to wyglada. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra na czym mu najwygodniej a najlepiej we wszystko jednym padem.
Jak ktoś ma pada i nie chce kupować nowego to nie wciskajcie mu na siłę pro kontrolera.
Ja lubię grać padem od Xboxa na Switchu więc nim gram i nikt mi nie broni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czyli tylko na forum playstation,!! 2.moderacja gra na piracie 2 dni przed premiera gry na nintendo 3. z padem od xboxa :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają gry od wczoraj w ręce.

Każdy gra czym chce. Wystarczy kupić adapter albo pada na USB.

...i polecam sobie sprawdzić różnicę między moderatorem a administratorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sep nie spinaj: niestety, choćbym chciał czy nie chciał : zmodowales konsole chocbys oddawał resztki wypłaty na głodujące dzieci w Etiopii: podjazdy będą od uczciwych graczy ;) . Nie odpowiadaj mi tylko sam sobie odpowiedz „ludzie maja gry od wczoraj w rece ? „ - Ty również pudełko czy torrencik ? Mi tam odpowiadać nie musisz, odpowedz sam sobie na ile to fair ze taki sepek, strajfik czy ja wydajemy kolejne ciężko zarobione pieniądze czekając na premierę i tylko odliczając  czas na maila z potwierdzeniem odbioru, kiedy ty lekka reka opisujesz sobie gierkę zassana z neta. Ogólnie oczywiście przepraszam jeśli masz oryginała (masz? ;) ) . I czy tam mod, czy admin czy nawet sam przenaswietszy słodki Jezusek a nawet sam ojciec dyrektor klubu sportowego  : za kradziez będzie pstryczek w kulfonika :misio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy sklep pilnuje daty premiery.
Nie, nie mam gry z torrenta.

Nie spinam. Po prostu nie ogarniam czemu na siłę pada pro wciskasz? Chce grać chłop na padzie od PS4 czy fighting sticku, a niech i gra w Zeldę na myszce jak mu wygodnie.c5b4a7d1bd6786018b02d57c68993e3a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na sile : ktoś chciałby podłączyć ds4 do switcha , może nie wie ze jest lepsza alternatywa od wejherowsko odpustowego pada z diodami co trzeszczy i ma problemy z gałkami  ;) . Ps. To sep jeśli mogę, poproszę o info jaki sklep daje przed premiera , jak jutro nie dostanę z mm info może się wybiorę ;) i jeśli można ku zwróceniu i gorącej prośbie bo chce wierzyć ... jak ładnie zapodałes zdjęcie z gry na switcha : pokazałbyś pudełko?  I naprawdę nie mam złych zamiarów gdzieś tam wierze ze jednak kupiłeś grę ale wewnętrzny skurwiel nie wierzy ... jeśli to nie problem, odszczekuje wszystko i gorąco przepraszam, wiec moje pytanie brzmi: pokażesz zdjęcie pudełka ? :) 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmiało to wcześniej jakby co najmniej chciał ci skrzywdzić matkę.
Może on nie chce wydawać na nowy kontroler nie ważne jaki by on nie był?

Jutro premiera więc co za różnica?
Czekaj. Ja gram. Czasem wystarczy mieć dojścia i nie napieprzać na wszystkich na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam i gorąco polecam 8BitDo. Śmiga ładnie i "zapamiętuje" pada, więc nie trzeba go co odpalenie konsoli parować od nowa. Koszt nieco ponad 1/3 "Pro" controllera od Nintendo, który może i jest jedynym porządnym kawałkiem plastiku zrobionym przez N (joy-cony :whyyy:), ale nie każdemu musi odpowiadać. Jeśli masz swojego ulubionego pada z innej konsoli, którego chciałbyś używać też na Switchu to jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie.

 

Odnośnie toczącego się od ładnych kilku miesięcy polowania na czarownie, to ciekawy jestem czy ci świętojebliwi faktycznie nigdy w życiu nic z torrenta nie ściągneli, żadnego serialu/filmu/muzyki. Jeśli faktycznie nie, to szacun, natomiast jeśli tak, no to cóż... hipokryzja nie jest nikomu z nas obca. (smutno się po prostu robi, jak na tym pustym ostatnio forum praktycznie jedyne nowe posty to lincz na piratach)

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóżka polecam wątek od jakiś 10 ostatnich stron jak się piraci znani nie pojawiali spokój święty,  do momentu jak nie pojawili się nawet ja byłem grzeczny :) swoją droga : jestem Maryja rzucająca kamień:  co prawda comodore c64 nagrywałem gry z audycji na 3ce po 23.00 ale to lata 80te : prawa autorskie i coś takiego jak legalność nie istniały w tym wtedy jesCze „czerwonym” kraju. Ale od czasu snesa/psx itp tylko oryginały. Filmy kiedyś kino/ dvd dziś netflix/ hbo. Muzyka kiedyś byłem maniakiem cd dziś 2 apki czyli TIDAL i spotify to jedyne czego słucham : wiec dziękuje za szacunek :fsg: a jak wcześniej było mówione : prawda jest ze forum tak naprawdę ostatnimi miesiącami żyje głównie za sprawa nintendo i jakimiś 6/7 userami którzy się tu stale wypowiadają : nie ma w nich „ahujow pajretow” z czego kojarzę ;) 

aaf4a2ae4926394f4bf86689464b3ca3.jpg. Wracając na chwile dl tematu gier, 25 godzin w daemon x machina i stworzony taki jebaka. Koedy w końcu skończę główny wątek coś więcej wyskrobie ale napisze ze gra sprostała moim oczekiwaniom chociaż nie wszyscy oczekują dziś od gier takiego arcadeowego podejścia . Więcej po napisach końcowych ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie na sile : ktoś chciałby podłączyć ds4 do switcha , może nie wie ze jest lepsza alternatywa od wejherowsko odpustowego pada z diodami co trzeszczy i ma problemy z gałkami   . Ps. To sep jeśli mogę, poproszę o info jaki sklep daje przed premiera , jak jutro nie dostanę z mm info może się wybiorę  i jeśli można ku zwróceniu i gorącej prośbie bo chce wierzyć ... jak ładnie zapodałes zdjęcie z gry na switcha : pokazałbyś pudełko?  I naprawdę nie mam złych zamiarów gdzieś tam wierze ze jednak kupiłeś grę ale wewnętrzny skurwiel nie wierzy ... jeśli to nie problem, odszczekuje wszystko i gorąco przepraszam, wiec moje pytanie brzmi: pokażesz zdjęcie pudełka ?  
Alternatywy znam, tylko posiadam ps4, w dodatku nie jestem hardcorowym graczem i dualshock w zupełności mi wystarczy. Jeśli mam wydać na nowego pada od N 300 zł to wolę kupić adapter od Chińczyków za 50 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I adapter działa też z innymi urządzeniami przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to muszę być jednak nienormalny, bo gram na switchu w zasadzie tylko na tv i gram rozpiętymi padzikami i jest to cholernie wygodne, chociaż początkowo nie mogłem się przyzwyczaić :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być bardzo wygodny joycon https://kolekcjonerki.com/przedmiot/akcesorium/daemon-x-machina-split-pad-pro/.  Nie drogo porównując do oryginałów a jak na to patrzę : to mogło się w sumie udać ... tylko pytanie czy to ma gripa ... czy to pad tylko do hh...

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Ja to muszę być jednak nienormalny, bo gram na switchu w zasadzie tylko na tv i gram rozpiętymi padzikami i jest to cholernie wygodne, chociaż początkowo nie mogłem się przyzwyczaić :p

 

Praktycznie od kupna Switcha jeszcze do niedawna też dokładnie tylko tak grałem. Niestety kiedy zaczęły się pojawiać problemy z "uciekającymi" gałkami to granie stało się bardzo niekomfortowe. Już w Xeno było to bardzo frustrujące kiedy podczas biegania kamera sama mi się obracała i musiałem co chwilę kontrować w drugą stronę. Natomiast inne gry, w których taki niekontrolowany ruch gałki potrafił być niejednokrotnie decydujący, stały się na swój sposób mało-grywalne. :( 

Wytrzymałem tak dobre kilka miesięcy, ale w końcu miałem dość. I mimo iż kupiłem sobie zamienną gałkę (jeszcze jej nie wymieniałem), to i tak wszędzie gdzie się da wolę jednak grać na trwalszych padach, a joy-cony zostawić tylko do gier w których są naprawdę niezbędne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było : nintendo joycony bardziej niż zjebalo i uważam ze właściwie w każdej generacji od wii włącznie / coś nie tak jest z ich oryginalnymi kontrolerami dodawanymi do setu z konsola... ja joycony używam jedynie grając w łóżku przed snem, w dzień nie wyobrażam sobie gry na nim. I jak w takie stare final fantasy to spoko grać na joyconach tak w gry typu astral chain czy daemon x machina to katorga...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka no w takim przypadku to jasna sprawa. Jak zaczęły siadać padziki i juz się nie gra wygodnie to trzeba coś zmienić :)

 

@zdun wiesz, ja nie twierdzę że padziki to najlepsze kontrolery na świecie. Mi najlepiej w rękach leży pad do PS4, ale mam takie głupie podejście, że pad do PS4 jest do PS4 a pad do Nintendo to pad do Nintendo, więc nie bawię się w żadne dynksy do podpinania innych padów do switcha. Nie wykluczam opcji, że kiedyś kupię procontroller i będę się zastanawiał, czemu tak późno, ale na razie zwyczajnie nie widzę takiej potrzeby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka do ciebie i właściwie wszystkich ze spierdalajacym joy conem.... ogólnie miałem sttaszny problem okazuje się ze lewa strona jest mi pisana : jestem liberałem , w lewej chowam fallusa wiec jest lewoskręty czy w końcu joy con lewy spierdalal mi w lewo .... kiedyś przez to wyłapałem zgona w Mario deluxe ( Mario nie chodzi w lewo!!) i przez błąd jeblem game over. Wlazłem do menu i zaspamowalem (5/6x pod rząd kalibrację joy conow) do dziś o dziwo działa, chuj wie czy ja jako typowy znachor nie mający nic wspólnego z serwisem pomogę ale może warto spróbować ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalibracja to podstawa. Tam się dead zone'y zwiększają więc do pewnego stopnia pomaga.

Niestety, jest to uszkodzenie fizyczne bo metal trze o warstwę przewodząca która się ściera czy jakoś tak to było. 

Dali w dupy z JoyCon'ami  na całej linii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×