Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, mikelsgrom1 napisał:

Przymierzam się do swojej konsolki na święta i ogólnie wcześniej nie miałem styczności z takim czymś, a nawet nic mnie nie obchodziło i gry na to też. Także jaka wersja najlepsza ( nie będę podłączał do tv ) i przede wszystkim jakie gry. Każdy gatunek lubię więc wszystkie hiciory polećcie.

Bierz normalnego Switch'a, ale wersję z 2019 r. (v2). Ma energooszczędny procesor, mniej się grzeje, a w wymagające tytuły pograsz 2-2,5h dłużej w trybie przenośnym, niż na wersji premierowej.  Miałem poprzedni model, teraz mam v2 i bateria rzeczywiście trzyma zdecydowanie dłużej. Konsola jest też wyraźnie chłodniejsza. Poza tym różnic brak. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Można kupować gry na storze wyłącznie za Gold Pointsy? Mam 318 punktów i zastanawiam się nad kupnem Bastion.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.10.2019 o 08:12, The_Siemek napisał:

Myślałem, żeby zrobić taki temat, żeby każdy z nas wrzucił swoją listę ogranych gier i do jakiejś kategorii przypisał typu must-have, spoko, średniak, ale ok, crap itd.
Posty by się edytowało i byłaby lista dla wszystkich nowych słiczerów i dla reszty do obczajenia co warto grać.
Tylko trzeba tam od razu zablokować możliwość postowania przez Zduna, bo nikt 4 stron nie będzie sprawdzał.

Całkiem spoko. Mógłby być taki post na pierwszej stronie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2019 o 22:07, mikelsgrom1 napisał:

Przymierzam się do swojej konsolki na święta i ogólnie wcześniej nie miałem styczności z takim czymś, a nawet nic mnie nie obchodziło i gry na to też. Także jaka wersja najlepsza ( nie będę podłączał do tv ) i przede wszystkim jakie gry. Każdy gatunek lubię więc wszystkie hiciory polećcie.

 Byłem przed takim samym wyborem. Generalnie można wyrwać lite z OLX nowe/prawie nowe za ok 750zł/800zł z jakaś grą i to jest cena OK. Za 1000zł w sklepie już się nie opłaca bo za niedużo więcej można kupić zwykłą wersję. W Media Martk masz teraz promocje na nową szarą rewizje za 1319zł - 40zł za newsletter -26zł goodie, raty 0%, nic tylko brać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Switcha to trzymam przez 99% czasu w doku. Wyciągam go tylko wtedy jak jadę na urlop. Jak kogoś interesuje tylko granie w miejscach....yyy...poza domem to Switch w obojętnie jakiej wersji się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w lite nie pchał. Nawet z doskoku z kumplem nie pograsz przy piwku, jak ci joycony padną to nie wymienisz, mniejszy ekran. Bez sensu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak jest z tym kupowaniem na switchu? Jak znajdę promocje np. w UK to zmieniam region w koncie na UK, kupuje płacąc np. PPal, później z powrotem zmieniam region na PL i gra działa normalnie? czy konsola musi być ustawiona cały czas na region w jakim dana gra została zakupiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostanie Ci kasa na jakimś regionie to go nie zmienisz, musisz wydać wszystko żeby mieć 0 na koncie.

 

Jako że znowu zawitałem na stare śmieci to sprawdzam co mi działa,a co nie. Tekken 2 tylko nie domaga, ale był eksploatowany w swoim czasie przez pół osiedla więc ma prawo.

 

W psx'ie podkręciłem laserek i wszystko śmiga jak malowane, ale czarne spody płyt to największe qrestwo estetyczne jakie może być, wszystko na bladziach widać, nawet najdrobniejsze ryski.

IMG_20191012_191235.jpg.c07bb913648c460ac6ef431c769665e8.jpg

Wygrało demo one, bo jak zwykle Jumping Jack Flash rozwalił system. Po za tym Dragon Quest XI siedząc dupą na trawie pod drzewkiem w ogródku.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do odbioru remaster serii mojego życia :fsg: co dziwne wrota baldura to seria stricte taboretowa gra a ja jestem beton konsolowy ... obawiam się chociaż z angielskim nie mam problemu : z brakiem polonizacji ale grę w latach 97-2001 poznałem na pamięć wiec myśle ze się ogarnie : „minsk i boo są gotowi” !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie na polskiej wersji z Fronczewskim? Uuuu a miałem kupować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci mówią ze polonizacji brak: myślisz ze dlaczego recenzenci polscy aka ameby nie puścili recek, cóż „nabijcie mi się na miecz nikczemnicy, bo ja taki dobry nie będę !!”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jednak to była klasyczna polonizacja. Znając życie pewnie i tak kupię bo Baldur w pociągu dobry na wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonia ja potwierdzona w sensie dubb jako dlc

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Polonia ja potwierdzona w sensie dubb jako dlc

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Po polsku proszę :vxoAZzf: dlc ? Płatne czy co ? Czy chodzi o łatkę i jest już do zassania ?

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po polsku proszę :vxoAZzf: dlc ? Płatne czy co ? Czy chodzi o łatkę i jest już do zassania ?
Wybacz na szybko klepalem, potwierdzone info (dam zaraz źródło) że język PL dubb będzie jako darmowe DLC do pobrania niedługo.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Screen:85abad6b64a61c8cfb01d17950d6e0ca.jpg7e3b7d3d56880285c3bb3f7a950315e9.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba zebrać drużynę..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment napisy są, dubbingu jeszcze nie, wczoraj poszedłem do pewnej karczmy i zwerbowałem jąkale khalida i jego dupe jaheire , interface wali już kapciem, gra jest brzydka, ale magia trwa nadal !!!  Muzyka, klimat , dialogi , fabuła ... ponadczasowa produkcja .... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste pudełeczko od chińczyka za 11 złociszy, aż 24 karty się mieszczą.

IMG_20191015_164340.jpg.9591676fb759aec102aa266c833179bf.jpg

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drużyna skompletowana. Minsc i jego dupa mag, paladyn, khalid i jaheira. Tym razem postanowiłem grać składem na wskroś dobrym i przemierzam krainy jedna po drugiej odkrywając każda mapę. Zachodząc w każdy kat aby zrobić grę na 100%... baldur to baldur : pięknie się w to gra po 20 latach od premiery, kupując komplet baldurow mamy do dyspozycji gry na 200 godzin jeśli chcemy przejść wszystko jak leci ze wszystkimi dodatkami. Mi trudno uwierzyć w to ze przez 21 lat tytuł ten się nie zestarzał i trzyma poziom który ustanowił lata temu jako wzór do nasjladowania w swoim gatunku. Mini zgrzyt to sterowanie, nie wiem dlaczego w trybie hh zrezygnowano ze sterowania mizianiem tabletem, tylko klasycznie kontrolerem a aż by się chciało aby chodzić postaciami miziajac tablet . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2/3 gry za mną tzn pierwszej części, opowieści z wybrzeża mieczy już zaliczone, drużyna już robi zadania w mieście wrót :) niemal maksymalny level wbity ; nie mam pojęcia ile godzin za mną ale jakoś pod 30 - potem te dodatki w które nie grałem , zastanawia mnie dlaczego na forum i wśród znajomych na nintendo jestem jedynym grającym w baldura .... reszta widzę rzuciła się na wiedźmina - ale to normikowe ... baldur jednak nawet po 20 latach od premiery zjada dzisiejsze crpg na sniadanie : rozmach i epickość przytłaczają a to dopiero wstep przed uberem jaka jest cześć druga przecież ... w kazdym razie muszę zaznaczyć ze kłamczuszki z jintendo i cdp red ... dubbingu jak nie było tak nie ma ale z napisami styka chociaż fronczewskiego brakuje jak jasna cholera. W kazdym razie jak dobrze pójdzie do tygodnia skończę cześć pierwsza i dodatki ... cudowna przystawka przed częścią druga zostanie odhaczona ... myśle o zakupie potem planescape i icewind dale ale nie wiem czy 3 miesiące nonstop w gry oparte na lochach i smokach nie zabija we mnie miłości do tych serii ... w kazdym razie straszne z was pały ze nie gracie w baldura ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, muszę backlog nadrobić. Baldur nie zając nie ucieknie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio nie mam w ogóle czasu na granie i jakoś tak schodzi. Poza tym mam w perspektywie death stranding, więc też się nie chce wpieprzac w gry na 100h, bo bardzo nie lubię ogrywać więcej niż jednego tytułu na raz, a na death stranding czekam wyjątkowo mocno, choć nie potrafię sam tego zrozumieć :p

poza tym, mówiąc szczerze (i po raz kolejny narażając się zdunowi, ale chyba taki mój los) Baldur mnie aż tak nie pociąga. Na mojej liście jest on za tormentem i pierwszymi Falloutami. To jest absolutnie fantastyczna gra, ze świetną historią, genialnymi postaciami (no kurde po 20 latach pamiętać ciągle minsca, Jana jansena (oczywiście tylko i wyłącznie z głosem nieodżałowanego Jana Kobuszewskiego, chyba niedościgniony ideal podłożonego glosu) i innych to o czymś świadczy). Mechanika gry oparta na d&d dzisiaj pewnie by mnie trochę wkurzała, ale tylko początkowo. Ale podstawowym problemem z tą gra dla mnie, to że baaardzo mi się już znudziło takie generyczne hard fantasy. 

a chuj, niech będzie że jestem pałą :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×