Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do dyskusji ogólnych w dziale Mobilne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoka Komisjo, mam problem, częściej na mym telefonie gram niż z niego dzwonię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podziel się z gawiedzią, w co pogrywasz. Ja przyznam szczerze, że czasami weźmie mnie ochota na wspomnieni i odpalam Broken Sword-y :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podziel się z gawiedzią, w co pogrywasz. Ja przyznam szczerze, że czasami weźmie mnie ochota na wspomnieni i odpalam Broken Sword-y :)

 

Mobile to dla mnie glownie tablet (iPad) a nim Broken Sword 1 i 2 (dobrze wykonane), Money Island 1 i 2. 

Z rzeczy typowo pod mobile to Squids i ich przygody na wild west, DaWindci, Table Top Racing (dostepny takze na PSV). 

A ostanio Fallout Shelter. 

 

W kiblu - quizwanie, slowotok i connect'em na telefonie z androidem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie nałogowo tylko World of Tanks: Blitz.

 

grałem SimCity:BuildIt przez pół roku ale się wyleczyłem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na androidzie urzekła gierka "Delicious - Emily's True Love", :whistling: Polecam - Karol Wojtyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tablecie Football Manger Handheld, jakby inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły tytuł dziś się pokazał od Segi na iOS trochę jak stare Nights

Może troché odrzucić ten cukier ale kurczę sam gameplay znakomity , nie zdziwie się jak to wyjdzie na stacjonarne sprzęty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don't strave w wersji pocket się pokazało ale jak ktoś lubi freebie spoko jest Dc Comics Legends walka repetytywnA ale turowa :) Ciezko powiedziec kiedy nastapi tzw. paywall ale na ten moment spoko się gra , polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The War of Mine wyladowało na iOS , cena 10 euro czyli sporo ale gra zebrała pozytywne opinie , sam nie grałem jeszcze ale wyglàda troche jak Fallout Shelter

This War of Mine autorstwa 11 bit studios s.a.

https://appsto.re/pl/--SI6.i

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie w miarę rozsądnie wyceniony kontroler do iSprzetów? Z tego co się zorientowałem wszystkie kosztują jakieś chore pieniądze, a z wyglądu nie powalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie przez cene nie skusiłem się , w przypqdku Jailbreak sprawa była prosta programik Controller for All i podłaczenie pada od ps4

http://cupertinotimes.com/use-ps4-dualshock-4-iphone-ipad-ios-8/. Kolejne bety iOS9 sa juz jednak ładnie połatane i nijak nie da sie narazie wykorzystac swoich padow , a kupowac dedykowanych na ten moment nie planuje :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobile is here to stay.

 

Tym zdaniem rozpoczne smutnego w swym wydzwieku posta. 

 

Mialem nadzieje ze szal na mobile sie unormuje, ze ludzie nie beda placic jak szaleni (a kwoty dawno juz nie mikro - od dawna nazwa powinna byc po prostu platnosci). 

 

Pojawilo sie ciekawe zestawienie z ktorego pozwole sobie przytoczyc pare cytatow i je skomentowac. Na koncu posta dla zainteresowanych link do zrodla. 

 

Mobile revenues were up 20% compared to June 2014 and reached $367 million. 
 
Digital console and PC sales reached a combined $314 million, up 30% year-over-year.

 

 

To dosc jednoznacznie pokazuje kondycje rynku mobile ktory zarobil wiecej nizli polaczone zarobki konsol i PC. 

Rodzi to podejrzenia ze coraz wiecej firm znanych z duzych tutulow bedzie klepac tansze mobilne gry zeby maksymalizowac zarobki. 

 

Ktos moze sie zapytac ale kto za to placi? odpowiem ze wielu, ja nie wole kupic gre za te pare $ ale juz bez mikroplatnosci produkt za ktory place raz. 

Gram tez w gry gdzie platnosci wystepuja ale tutaj sa dwie opcje - jesli spotykam paywall - kasuje gre, jesli nie ma paywalla gram sobie dalej (ostanio Fallout Shelter i TableTopRacing). 

 

I tutaj kolejna czesc newsa:

 

Fallout shelter delivers a critical hit, earning $5.1m in its first two weeks.

 

 

Niewiadomo ilu uzytkownikow zaplacilo lacznie 5mln$... przeciez to zloty deal bo nie sadze zeby produkcja tej gry tyle kosztowala. 

Placa sami z siebie bo platnosci nie sa ni jak w tej grze wymagane. 

 

Smuci mnie to wielce - nie postrzegam mobile jako raka branzy czy szkodnika - bo w mojej opinii powinno byc miejsce dla wielu platform i gry dopasowane do nich (duze tytuly po ktore bede chcial siegac w tym EXy na konsolach, rozne inne gry w moim wypadku glownie starocia na PC oraz mobile w podrozy lub jak nie chce mi sie grac w cos wiekszego bo mam tylko pol godzinki wolnego czasu). 

 

Niestety to bardzo idealistyczne podejscie bo po drugiej stronie stoja korporacje/firmy ktore zwyczajnie chca coraz wiekszych zyskow i to finansy decyduja o tym o bedzie produkowane i na jakie platformy. 

 

zdrodlo: https://www.superdataresearch.com/blog/us-digital-games-market/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 milionòw ooo :) Dobrze się wstrzelili z zapowiedzia na E3 ale kurde ja tam teź poza paroma wyjatkami jakos f2p nie jestem wielkim fanem . Ciekawe że już na mobilnym poletku przez ten "proceder" zniszczyli kilka fajnych serii jak Modern Combat , Asphalt generalnie np. gameloft robiło przez moment naprawdę spoko premium tytuły godne handheldòw .

Obecna kondycje f2p sprwadzimy juz niedlugo ... Angry Birds 2 nadchodzi :) http://toucharcade.com/2015/07/16/angry-birds-2-release-date-confirmed-for-july-30th/

Mimo wszysyko jest dużo dev. prowadzacych polityke premium . Square sie ceni ale ich Chaos Ringns 3 jest naprwde dobre i warte tych 20€ , niedlugo wychodzi FFVII . Warhammer Deathwatch mobilna turòwka na Unreal 4 wyszła killa dni temu i jest też kosa , nikt sie aie jeszcze nie pochwalil przychodami ale potencjal jest .

F2P jest istotnym elementem mobile , tez mnie to wkurza :) na szczęście nie poddajā sie niektorzy , rynek bedzie tylko ròsł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fazowy concept wypłynał na reddiciepost-59020-0-29948600-1437496368_thumb.jpost-59020-0-56938500-1437496379_thumb.jpost-59020-0-58635700-1437496388_thumb.j

Może badają reakcję , imo miałby sens taki smartphone/handheld z własnym os i exami/portami od N , wygląda uroczo :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak po 2 tygodniach to i ja wiem :) Ale chwilę po ukazaniu się szotòw przez chwilkę poczułem emocje , pomarzyć zawsze można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy 7 wylàdował na IOS w NZ , do rana powinien być w Europejskim Appstore :)

Recommended hardware:

iPhone 5s or later, 3rd generation iPad or later, iPad mini 2 or later

.... Wiecie co z nim zrobić :)

http://forums.toucharcade.com/showthread.php?t=268882&page=11

http://toucharcade.com/2015/08/19/final-fantasy-vii-hits-the-nz-app-store/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakaś fajną wciągająca gre SCI-FI RPG? Mam ochotę na coś fajnego w kosmosie z elementami rpg, oczywiście bez żadnego Pay2win jakiego pełno na mobilnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System seller z czasów PS2 i PS3 zmierza na androidy i iOeSy. Tak jest! Tap My Katamari!

:down: Jako j... kliker. Wierzyć mi się nie chce, że konsole chcą być takie jak smartfony. Zamiast wydać nowe Katamari na PS4, to oni klikera sobie strzelili, może wkrótce jakieś trzy diamenciki w linii będziemy układać żeby rosła kula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Beczka giereczka :) Soulsy + Temple Run od Namco , pograłem chwilę w wersję "repo" (gierka i tak f2p) i klimacik wymiata , pre w naszych rejonach chyba jakoš z rana (iOS)

Edit: http://splay.pl/2016/03/02/slashy-souls/hehe jak się fanboje soulsów oburzyli nawiązaniami , to są jednak specyficzni gracze :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

NeverGone takie coś wyszło wczoraj na iOS fanom slasherów polecam się przyjrzeć . Są upgrady , jest kowal , są bosoowie ,  jest stamina ( choć walczymy raczej na małych planszach ) jest loot , animacja wybitna choć ciężko powiedzieć co dalej . Ale wygląda milusi 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon tylko do pracy I nie ma dla mnie lepszego od Blackberry passport z bb10, może nie pogram w pokemony ale od tego mam 3dsa a nie mizialne gówna ;) , nie trawie . Uważam że ujma dla gracza są te tytuły pseudogrowe z appstore.... na ipadzie próbowałem grać w jakieś gierki ale teraz moja 4 letnia córka ogląda na tym swinke pepe I tylko do tego mi ten sprzęt służy... jestem betonem I nie trawie innej formy mobilnego grania jak handheldy a jak wiadomo nie ma nic lepszego od rundki w mario kart 7 na 3ds i butelki whisky w podróży służbowej ;) tyle w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomutki, jaki tablecik do 2000-2200zł polecacie? Zależy mi żeby miał te ~10 cali i ekran 4:3 bo będę go głównie używał do przeglądania neta + YT, może czasami jakiś film (chociaż bardzo sporadycznie).  Myślałem nad iPadem Air 2 lub Samsungu glx tab s2, jeszcze żadnego produktu od apple nie miałem, ale zawsze jak jestem w MM/Saturnach to miziam sobie te retinki, bardzo mi się podobają, w samsungach natomiast te sAMOLEDy trochę mają za cukierkowe kolory wg mnie, ale idzie to zdzierżyć. Pamieć też minimum te 32GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://toucharcade.com/2017/01/23/bioshock-for-ios-is-officially-dead/

 

 

iOS juz od jakiegoś czasu jest tylko cieniem samego siebie sprzed kilku 

lat jako system do gier . Same gówna f2p a naprawdę dobre tytuły są cichcem usuwane ze stora tudzież brak kompatybilności w nowszych ios ....Bioshock iOS to port ktpry imo miał wyjść ma Vitę ale coś tam chyba nie pykło , gra były chyba niecały rok oficjalnie w storze później można było sciągnąć ją w historii a teraz już totalnie została pogrzebana a jak wiadomo downgrade tudzież jb to już nie jest taka prosta innymi słowy tak jak w przyladku pierwszego xcoma ludzie zostali jawnie wyruchani .

 Osobiście od dawna nie gram na iSprzetach , poza incydentami jak kolejne przejście Kotora . Ale był czas że naprawde spoko sie przy tym bawiłem  , Nintendo mnie nie jara totalnie od GC, 3dsa oddałem siostrze a Vita poza Gaidenami też mnie nie jara za bardzo w sumie i tak system zdechł .

 

Jak patrze na zapowiedz Switcha też mam mieszane uczucia , choć 

by brak Metroid Prime ale w sumie to jednyna jaskółka przenośnego grania obok androidowego Shielda 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×