Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

recore.jpg

 

Tytuł: ReCore

Wydawca: Microsoft Studios

Platforma: Xbox One

Data wydania: Wiosna 2016

 

Jedna z niespodzianek targów E3 2015, legendarny Keiji Inafune i twórcy gry Metroid Prime przedstawiają ReCore, zaprojektowaną w najdrobniejszym szczególe przygodową grę akcji dla nowego pokolenia graczy.

Jako jeden ostatnich przedstawicieli ludzkości zaprzyjaźnij się z odważnymi robotami i stań na ich czele podczas niesamowitej przygody w tajemniczym i dynamicznym świecie.

 

Gra znajduje się w produkcji od 14 miesięcy, pierwszy gameplay powinien zostać zaprezentowany na gamescomie. Czekamy...

Edytowane przez kill
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po cenie, rozmiarze i fragmentach gameplayu to będzie bardziej taki rozrośnięty indyk a nie tłusta gra AAA

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, pablos_83 napisał:

Sądząc po cenie, rozmiarze i fragmentach gameplayu to będzie bardziej taki rozrośnięty indyk a nie tłusta gra AAA

Tak właśnie będzie czyli grubszy indyk (nawet nie tłusty), a co dopiero tłuste AAA :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to co do tej pory pokazywali z gry jest mylące. Tutaj mamy prawdziwy gameplay, niestety offscreen, ale przynajmniej widać prawdziwą grę.

http://gamersyde.com/download_recore_e3_off_screen_gameplay-37508_en.html

 

Polecam zassać i obejrzeć. Jak dla mnie to wygląda jak coś w stylu Ratcheta? Dużo walki i śliczna grafika. Podoba mi się, ale nie tego się spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, prawie jak R&C, ale to "prawie" jak zwykle robi ogromna roznice - mimo ze grafika jest ladna to animacje sa koszmarne, i cierpi na tym caly gameplay ktory przez to jest strasznie sztywny, juz samo poruszanie sie postaci odpycha od ekranu... Pierwszy trailer napawal optymizmem, ale niestety gameplay skutecznie ostudzil moj zapal do tej gry, 15-20$ to jest max ile moge dac za cos takieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metacritic już dawno temu przestałem brać pod uwagę jako źródło jakichkolwiek opinii o grach. Lepiej obejrzeć całą recke na YT gdzie nie ma oceny liczbowej tylko są wyszczególnione wady i zalety i samemu podjąć decyzję. 

Mi np nowy Tomb Raider podobał się zajebiście i to 9/10, a Quantum Break to tak 8/10 a ktoś może wyskoczyć z tekstem, że tymi grami to by sobie nawet dupska nie podtarł i taka to dyskusja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Frost Prime napisał:

Metacritic już dawno temu przestałem brać pod uwagę jako źródło jakichkolwiek opinii o grach.

Srednia! mnie ta srednia wazona nie przekonuje. 

Kiedys MC byl dla mnie agregatorem - wbijam potem klikam i czytam indywidualne recki. 

Od czasu jak czesc serwisow nie wystawia ocen liczbowych musze bardziej szukac recek a i sama srednia MC ma inne (moim zdaniem) jeszcze mniejsze znaczenie. 

 

Sam MC dalej uzywam zeby zamiast biegac po 5 czy 8 stronach od kliknac w przeczytaj cala recke. 

Bo czasami mimo oceny 6 autor wcale gry nie krytykuje jakos zbytnio tylko stwierdza ze go jako calosc nie porwala mimo dobrych elementow (ktore oczywiscie wymienia).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zaczynam przygodę z tą wielka niewiadomą :)  

 

Mam nadzieję na dobrą przygodę w nowym uniwersum I mam nadzieję się nie zawieźć. Sporo mam dobrych myśli o elementach platformowych oraz rpg w tym tytule I mam nadzieję że je znajdę! 

 

Nakrecilem się na tą niespodziankę roku, co z tego wyjdzie? Zobaczymy! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam przygodę z tą wielka niewiadomą   

 

Mam nadzieję na dobrą przygodę w nowym uniwersum I mam nadzieję się nie zawieźć. Sporo mam dobrych myśli o elementach platformowych oraz rpg w tym tytule I mam nadzieję że je znajdę! 

 

Nakrecilem się na tą niespodziankę roku, co z tego wyjdzie? Zobaczymy! 

Data znać... Bo ma cebula chce tego

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kare powinni dawać grac w ten tytuł... Kto,to widział żeby po śmierci wczytało postać pod tekstura. Nie wspominając już o długich wczytywaniach gry, więc siekiera w plecy dla twórców tego gniota!

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie tytuł bardzo klimatyczny, uwielbiam arcadeowe tytuły które mnie wsysaja na długie godziny... gra wymaga łatki bo w 2 godziny, 2x wywalilo mnie do menu konsoli niezapowiedzianie... całe szczęście gra często robi autosave więc aż tak nie boli.. bolą za to mega dluuugie loadingi. Jak dziś posiedzę dłużej obszerniej się wypowiem ale póki co pozytywnie go odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy metroid prime (gmiby nie znajo) spotyka ratcheta a to wszystko jest polane w sosem borderlandsowym. Tak powstał recore. Po 8 godzinach gry mogę napisać jedno, tytuł bardzo w moim klimacie I na xone nie bawiłem się lepiej od czasu dead Rising 3 oraz sunset overdrive. Bardzo dobry tytuł którego niszczy brak szlify I troszkę dużo błędów (głównie związanych z fizyka gry), oprawa jest ok, taka jaka powinna w tego typu produkcii.

 

Ogólnie konstrukcja przypomina właśnie metroida - robisz zadanie aby odblokować umiejętność która pozwoli ci wejść w następne zadanie aby... I tak w kółko. Gameplay to przyjemny shooter (z wymagającym poziomem trudności) . Zmianę z raczej prostym platformerem - skończyłem donkey kongi oraz raymany wymasterowalem więc trudnosciowo to jest pikuś dla mnie.

 

Muzyka bardzo miło gra w tle I podkreśla co ma I tu naprawdę jest fajnie.

 

 

Póki co widzę poważne 2 minusy. Loadingi które są masakryczne oraz mala różnorodność przeszkadzajek do ustrzelenia.

 

Podobają mi się zadania poboczne bo są naprawdę wymagające... hmmm ocierajace się o niemozliwosc, ale mnie to akurat kręci bo w platformerach lubię wyzwania.

 

Czy warto? Jeśli jesteście w wieku pamietajacym czyste konsolowe produkcję bez niepotrzebnego wpierdzielania elementów pisi mastarejs I lubiący 100% arcade z masą wymagających zadań do zrobienia? Bierzcie! Jeśli lubicie platformero/strzelanki ala ratchet, bierzcie! Jeśli lubicie metroida - zakup obowiązkowy! 

 

Ps. Gra ma dość skomplikowany I satysfakcjonujący crafting do przydupasow / robocikow I spore możliwości ich ulepszania.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytać zduna, bo pierdzieli farmazony! Lepiej poczekać aż crapiszcze będzie w goldzie albo jakieś mega promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na PCta? Wziąłbym w sumie, tym bardziej, że M$ oddał mi kasę za fitnesa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wili23 napisał:

Nie czytać zduna, bo pierdzieli farmazony! Lepiej poczekać aż crapiszcze będzie w goldzie albo jakieś mega promocji.

 

 

Zastanawiam się co się ci zdarzyło że jedziesz po grze jak po suce :24_stuck_out_tongue: mi udało się poważnych bugów uniknąć a duch metroid prime'a sprawia że czuję się dobrze obcujac z tym tytułem 

 

Ps. Dziś dowiedziałem się że twórca jest gość odpowiedzialny za serię prime (I wszystko jasne ).

 

Po ty 8 godzinach oceniam na mocna 7eczke z małym plusem. Ciekaw jestem metroidvanii I jak zostanie rozwiązana oraz czy jest ng+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, zdun napisał:

Póki co widzę poważne 2 minusy. Loadingi które są masakryczne

 

Dzisiaj wyszedł patch skracający loadingi o połowę. Także jeden minus z głowy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział jest demo do pobrania. Zarówno na Xboxa jak i PC.

Strasznie spodobała mi się ta gierka. Grałem na PC. Loadingi zerowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem wczoraj tego 30min triala. Jezusie Nazareński, jakie to je brzydkie :frog: Zrozumiałbym gdyby gra jeszcze śmigała w tych 50-60FPS, ale przy tej grafice musimy się nacieszyć 30FPS, czułem się jakbym grał w grę na poprzedniej generacji. Autoaimy, drewniane animacje, fabuły dużo nie liznąłem przez te 30min, jednak był moment w którym przypomniała mi się pewna giera z PSXa:

 

Heart_of_Darkness_Coverart.png

 

Może przez tego psa, nie wiem :24_stuck_out_tongue: Uwielbiałem ją. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, łOniaczek, co nie zmienia faktu, że tu też mogliby dać lepszy framerate. Ale dobrze, że dali wypróbować, poczekam aż będzie w goldzie albo na warezach w promocji i ogarnę na PC:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×