Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w tego 30 min. triala. Nawet przyjemne skakanie, ale żadnych pieniędzy bym na to nie wydał.

 

Jak kiedyś dadzą w goldzie to ok , jak nie to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł skończyłem z przyjemnością I traktując jako klon metroida/zeldy bawiłem się świetnie. Każdy element tego tytułu jest naprawdę dobrze wyważony, jedynie błędy, glitche I bugi psują mi obraz caloksztaltu. Jak zalataja brać bo to gra ze 100% konsolowym rodowodem. 

 

Szkoda ze tak zbugowana perełka... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Frost Prime napisał:

Mi się ciągle wydaje, że ReCore ma być taką odpowiedzią na Ratcheta, ale coś nie pykło.

 

 

Nie do końca. Człowiekiem odpowiedzialnym za ten tytuł jest gość od serii metroid oraz ekipa maczajaca palce przy zeldach co czuć na każdym kroku. Ratchet z metroidvania jako gatunkiem nie ma nic wspólnego a (to shooter z elementami platformowymi) recore to typowy jej przedstawiciel (recore to nie shooter ani tym bardziej platformer) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co gra potwornie gubi klatunie i ma ohydne (niskiej jakości) tekstury.

 

Nadal bardzo uderzyła w moje gusta.

Headbanging_Mega_Man.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenia z PC.

UNITY - nie wiem kto wybral taki silnik.

Graficznie jest ladnie, ale bez szalu - wymaksowany poziom graficzny a tu gdzies  jakies ząbki, a tam gdzies postac obraca sie plynnie ale juz giwera skokowo (chyba wlacze jakis blur ktory domyslnie nie wiedziec czemu jest wylaczony, moze troche przykryje te drobnostki).

Pogralem moze z 30 minut. I pomiajac poki co niedociagniecia graficzne (no Ratchet to jest cala liga wyzej graficznie) to gra sie milo, grafika jest przyjemna dla oka, swiat wykreowany wydaje sie interesujacy.

Jesli dalej bedzie podobnie, przyjemnie, arcadowo to mysle ze bede sie dobrze bawil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek pogralem malo...

piatek sobota to byly Gearsy4, wiec dzis zaczalem ReCore od zera.

 

Nie wiem jak na premiere bo teraz dostepna jest tylko definitive edition (aktualizacja dla posiadaczy byla darmowa).

Ale teraz naprawde gra sie przyjemnie (PC).

Nie osiagnalem za wiele bo dopiero odwiedzilem druga lokacje (pylon 512). Ale powiem ze robi sie coraz ciekawiej.

Jak do tej pory nie mialem zadnych wiekszych bledow (pomniejsze tak - a to postac gdzies utknie, a to jakas teksura migocze ale to drobnostki).

Gra sie w to bardzo dobrze. Moim zdaniem gra ma fajny klimat puskowi (mad max - tzn otwarte tereny przypominaja mi te z MM), ma tez bardziej klaustrofobiczne miejscowki (jaskinie, tunele) wszystko bardzo ladnie sie komponuje jesli chodzi o swiat przedstawiony - no i jak pisalem mnie ukrzekl klimat.

Mamy levelowanie, rozwoj naszej postaci jak i naszego kompana (pozniej kompanow) tutaj tez wszystko wykonane jest ok.

Bardzo proste auto-aim strzelanie z samuskiego poczatku gry nabiera innego wymiaru w momencie kiedy trzeba zaglowac typem pociskow - ktore oznaczone sa roznymi kolorami.

Elementy platformowe sa fajnie zrobione, choc mam obawy ze w dalszej czesci dadza mi nieco w kosc.

Muzyka tez mi przypadla do gustu - nie jest to moze arcydzielo ale jak dla mnie fajnie wpasowuje sie w gre.

Jak na chwile obecna jest bardzo dobrze.

Mam cisnienie zeby eksplorowac ten swiat, wykonywac misje, zobaczyc co tam jeszcze tworcy przygotowali oraz jak gra sie rozwinie i kiedy rzuci mi kolejne zabawki.

Szkoda ze poza XO dostepna jest tylko na UWP bo mysle ze jej wrzucenie inne platformy dystrybucji mogla by podbic sprzedaz....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×