Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

EAA_Gametime_EAblogheader.png

 

EA Access - program abonamentowy, dający m.in. dostęp do wyselekcjonowanych gier z katalogu firmy.
Członkostwo kosztuje 14.99 zł miesięcznie, ale opłata roczna pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej – kosztuje jedynie 79.99 zł.
Posiadacze abonamentu EA Access płacą 10% mniej za cyfrowe treści EA na Xbox One, jest również możliwość przedpremierowego testowania gier.

 

Aktualne dostępne w EA Access gry na Xbox One (lista gier będzie na bieżąco aktualizowana).

 

- Titanfall + wszystkie DLC (Expedition, Frontier’s Edge, IMC Rising)

- Battlefield 4

- Need For Speed Rivals

- FIFA 15

- NHL15

- Madden15

- NBA Live 15

- UFC

- Plants Vs Zombies: Garden Warfare

- Madden NFL 2014

- Peggle 2

 

Dodatkowo można wypróbować za darmo takie gry jak: Battlefield Hardline oraz Dragon Age Inkwizycja.

Co Wy na to? Moim zdaniem świetna oferta i to za małe pieniądze, przede wszystkim dla fanów gier sportowych.

 

Edytowane przez kill
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta rewelacyjna. Zazwyczaj szkoda mi 200zł na gry sportowe, a po roku są już pustki w multi, a tak będę mógł grać w aktualne edycje Maddena i Fify za ułamek ceny tych dwóch gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tak działa, że te gry na liście są stałe? Np. kupuję za miesiąc, dwa Xboxa, wykupuję ea access i mogę ściągać wszystkie gry z tej listy? Czy lista się zmienia jak w plusie?

Nie bijcie za pytanie, fora xbox w naszym kraju to jakaś żenada, a tu jest konkret, więc wolę tu pytać. :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie Sony nas olało z nieznanych przyczyn twierdząc, że to kiepska usługa.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $ ;)

Dla mnie ea access to jeden z powodów dla którego zacząłem myśleć o kupnie xbone.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło tylko o kasę to ta usługa byłaby dostępna na pc, tu raczej chodzi o wyłączność.

Chociaż patrząc z czysto materialnego punktu widzenia ta usługa jest dla EA mało opłacalna, na 100% ciska w nich $$$.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta rewelacyjna. Zazwyczaj szkoda mi 200zł na gry sportowe, a po roku są już pustki w multi, a tak będę mógł grać w aktualne edycje Maddena i Fify za ułamek ceny tych dwóch gier.

W Maddena 16 pograsz ok lutego/marca 2016, a w Fifę 16 ok maja. EA nie dajs ox razu swoich nowości do usługi. Kolejne dwie gry, które trafią do usługi to Dragon Age i Battlefield Hardline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Maddena 16 pograsz ok lutego/marca 2016, a w Fifę 16 ok maja. EA nie dajs ox razu swoich nowości do usługi. Kolejne dwie gry, które trafią do usługi to Dragon Age i Battlefield Hardline.

 

To moze w pewnym momencie stac sie problemem dla EA. O ile miesieczna oplata x12 to cena plus minus jednej nowej gry o tyle cena roczna jest bardzo zachecajaca. Ludzie moga kupowac abo i zwyczajnie przestac kupowac gry od EA czekajac i rok az te pojawia sie w ofercie. 

Wiec to jest ryzyko dla EA. 

 

Co do samej uslugi lista gier nie szczegolnie trafia w moje gusta (nie gram w gry sportowe, multiplayer shootery). Niemniej dalej uwazam ze jest to bardzo dobra usluga - placac za rok mam dostep do wybranych gier i zwyczajnie moge je odpalic, moze sie przekonac, sportowe dobre jak ktos wpadnie zeby w trybie kanapowym popykac nawet jesli obu graczy ni jak nie wie jak grac bedzie kupa smiechu i funu. 

 

Z tego co wiem EA Access nie mialbyc ekskluzywny oferta byla dla konsol widac EA nie chcialo z jakis sobie znanych powodow tej uslugi na PC, Sony poprzez swoich moznych mowilo ze nie widzieli wartosci w tej usludze, to blad bo EA jest jakie jest ale ta oferta jest naprawde dobra. (stosunek gier dostepnych do ceny). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta od EA jest konkurencja dla badziewnego plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze w pewnym momencie stac sie problemem dla EA. O ile miesieczna oplata x12 to cena plus minus jednej nowej gry o tyle cena roczna jest bardzo zachecajaca. Ludzie moga kupowac abo i zwyczajnie przestac kupowac gry od EA czekajac i rok az te pojawia sie w ofercie. 

Wiec to jest ryzyko dla EA. 

 

Co do samej uslugi lista gier nie szczegolnie trafia w moje gusta (nie gram w gry sportowe, multiplayer shootery). Niemniej dalej uwazam ze jest to bardzo dobra usluga - placac za rok mam dostep do wybranych gier i zwyczajnie moge je odpalic, moze sie przekonac, sportowe dobre jak ktos wpadnie zeby w trybie kanapowym popykac nawet jesli obu graczy ni jak nie wie jak grac bedzie kupa smiechu i funu. 

 

Z tego co wiem EA Access nie mialbyc ekskluzywny oferta byla dla konsol widac EA nie chcialo z jakis sobie znanych powodow tej uslugi na PC, Sony poprzez swoich moznych mowilo ze nie widzieli wartosci w tej usludze, to blad bo EA jest jakie jest ale ta oferta jest naprawde dobra. (stosunek gier dostepnych do ceny).

To są mimo wszystko gry kilkumiesięczne. Jak ktoś jest naprawdę napalony na kolejnego Battlefielda czy NFS to i tak kupi za pełną cenę, a ci, którzy zapłacą te 80/rok mogą jeszcze dokupić DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie z jakim opóźnieniem będą wydawane gry sportowe. Kiedy pojawi się np taka FIFA16, która wychodzi  w okolicach września. Bo jak  faktycznie w maju następnego  to trochę lipa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lipa...  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chciałeś dostać fife 16 w dniu premiery? Nie rozsmieszaj mnie,

Kwiecień, maj będzie dostępna

G2 / SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie 2,5 lat z PS4 na rynku - płacę te 180pln rocznie i do dziś zobaczyłem jakieś Fezy, Transistory i inne Spelunky for da plejers. Najlepsza i najbardziej wypasiona rzecz, jaka tam się przytrafiła to demo MGSa :/

Dlatego tak śmieszne pieniądze za pół roku opóźnienia - dla fanów sportowych gier to cyfrowe Eldorado...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak śmieszne pieniądze za pół roku opóźnienia - dla fanów sportowych gier to cyfrowe Eldorado...

 

no nie do końca. raz - że fanów sportowych gier od EA, a dwa że pół roku opóźnienia dla fanów gier sportowych wychodzących co rok, to jednak jest długo. w multi dostajesz oklep bo dopiero zaczynasz, a pół roku później już nie grasz w najnowszą wersję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mówimy o stosunku zawartości do kosztów tej usługi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chciałeś dostać fife 16 w dniu premiery? Nie rozsmieszaj mnie,

Kwiecień, maj będzie dostępna

G2 / SwiftKey

 

Nie, chciałem dostać dwa lata później a napisałem inaczej, żeby Cię rozśmieszyć  :pardon:

Poza tym nie napinaj się tak bo popuścisz  ;) Pytałem, bo jak ktoś lubi grać np w FUT to będzie mimo wszystko musiał kupić grę wcześniej. Jednak zgadzam się, że cena jest  konkurencyjna a tytułów na tyle dużo, że usługa jest bardzo opłacalna. Na pewno bardziej niż ps+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mówię o atrakcyjności zawartości :)

 

co mi z tanich przestarzałych gier sportowych ;)

 

oczywiście "przestarzałych" to takie przesadzone określenie, tak jak i Eldorado ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mówię o atrakcyjności zawartości :)

 

co mi z tanich przestarzałych gier sportowych ;)

 

oczywiście "przestarzałych" to takie przesadzone określenie, tak jak i Eldorado ;)

Atrakcyjność zawartości ocenia się przez pryzmat ceny - możesz mieć wysiepane produkty po tak zawyżonych cenach, że nawet nie pomyślisz o słowie "atrakcyjny" :)

 

http://www.ea.com/xbox-one taka lista, za takie pieniądze :) dobrze, że Sony w to nie weszło bo kolejna wtopa by była..

 

edit

oo btw - teraz to nawet ja się zdecyduję - nie wiedziałem o Mirrors Edge

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że większe 'Eldorado' będzie dla fanów fpsów. W takiego Bf4 dalej gra sporo osób, dojdzie hardline. Jest jeszcze "coś innego" w postaci Titanfall. Natomiast gry sportowe z racji częstotliwości wydawania stosunkowo szybko tracą na popularności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja morfie znam tą listę i ogólnie uważam że jest to spoko oferta i usługa. ale niekoniecznie dla tych którzy grają w sportowe gry "na bieżąco". a tacy właśnie ludzie to jest główna klientela EA Sports.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ta oferta jest super.

Fifę wiadomo, że kupuję w okolicach premiery, ale już taki Madden, NHL, NBA, UFC, czy nawet NfS raczej bym nie kupił, a tutaj mogę sobie pograć i akurat w tych grach mnie nie interesują aktualne składy itp. więc wystarczą edycje zeszłoroczne.

w moim przypadku stosunek cena - atrakcyjnośc zdecydowanie na plus.

To oczywiście tylko moja opinia.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że swietna oferta - szkoda, że nie na ps4. Idealna dla januszy sportów np. jak u mnie NHL czy NBA, nie zrobi mi różnicy czy zagram 8 miechów po premierze. A fanatyk takiej np fify i tak kupi w dzień premiery bo 8 miesięcy później to już w to się nie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja morfie znam tą listę i ogólnie uważam że jest to spoko oferta i usługa. ale niekoniecznie dla tych którzy grają w sportowe gry "na bieżąco". a tacy właśnie ludzie to jest główna klientela EA Sports.

 

O wlasnie to!

powiem wiecej usluga i oferta jest dobra. 

 

Jak ktos nie gra w sportowe gry to za wypozyczenie (nazywajmy rzeczy po imieniu) X gier (gdzie dominuja sportowe) moze je sobie wyprobowac nie zeby zaraz sie wciagnac ale czy to pograc w pilke, hokeja czy sklepac kogos w UFC. ot jako przerywnik, lub rozrywka niedzielnego gracza. 

Na dzien dzisiejszy - uwazam ze zawartosc ktora mozna otrzymac za 80pln jest dobra a gier ma pojawiac sie wiecej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusikiem jest to, że można wypróbować grę przed premierą, ale tylko przez 6 godzin. W Season Ticket, który był na Playstation i Xboxie w cenie 99 złotych można było grać przez tydzień przed premierą, z zastrzeżeniem, że nie we wszystkie tryby. No i ST były tylko gry sportowe. Chociaż dobre i to, w 6h powinno dać się ocenić w jakim kierunku poszła gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×