Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Burnout Paradise Remaster już dostępny w EA Access
O kurwa dochodzę....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

O kurwa dochodzę....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Dziwne rzeczy cię podniecają może warto udać się  na terapie bo to już mały odchyl.

 

Wracając do tematu ja chętnie sprawdzę 10h to sporo czasu a i tak w końcu pojawi się w usłudze jako full wersja. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Banan91PL napisał:

Dziwne rzeczy cię podniecają może warto udać się  na terapie bo to już mały odchyl.

 

Wracając do tematu ja chętnie sprawdzę 10h to sporo czasu a i tak w końcu pojawi się w usłudze jako full wersja. 

 

 

Cooo ?? tylko trial?? Pffyyyyy to jednak mnie nie rusza... Myślałem, że full dają :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Cooo ?? tylko trial?? Pffyyyyy to jednak mnie nie rusza... Myślałem, że full dają :24_stuck_out_tongue:

Trzeba wykazać się cebulackim spokojem i poczekać aż będzie za darmo ;<

 

7.5 gb Wiec pewnie chja zmienili tam oprócz rozdzialk

 

edit ten remaster to jakaś kpina oj ea ostro sobie grabi ostatnio grafika wyglada prawie jak sto lat temu na premierę  zamiast wydawać kotleta mogliby zrobić nowa cześć  ten remaster w ogóle nie jest potrzebny 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, hacker25 napisał:

 

Widzę konsekwencje EA ;) Już gra z serii 2018 wpada, więc za nią jakieś NBA, czy inne Rugby a później Fifa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest ekstra sprawa, bo w NHL gram od kiedy dostałem pierwszego kompa i naparzam/oglądam ligę po dziś dzień. Tam nikt się nie przewraca od podmuchu powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co z Fifą 18 w EAA? Jakieś ploteczki z twittera, czy cuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że będzie na premierę dodatku. Będą mieli okazję zarobić jak wystartuje fut z okazji Mistrzostw Świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, zapomniałem że dodatek wychodzi.

To wyjaśnia skąd ta obsuwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą część coś średnio pamiętam (wiem, że była ale jakoś nie grałem). Jeżeli chodzi o strzelanki z BC to ciężko się gra, bo widać, że te gry mają swoje lata (wyjątek jak dla mnie to GR Future Soldier). Kto wie z rozmachu może dziabną jeszcze BF 2142 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już BF 1943 pojawił się w zakładce "do instalacji".

 

Swoją drogą, to fajna opcja gdy gry same pojawiają się w bibliotece, a nie trzeba wchodzić np, na stronę golda czy inne - kiedyś to było, potem to zmienili i teraz znów się pojawia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2018 o 13:07, Sithman napisał:

Racja, zapomniałem że dodatek wychodzi.

To wyjaśnia skąd ta obsuwa.

Z uwagi na promocje na grę wydaje mi się, że teraz nie dadzą bo byłoby to nie fair wobec graczy, którzy kupili grę teraz w promo. Wydaje się, że jednak wrzucą po Mistrzostwach Świata albo tuż przed końcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z uwagi na promocje na grę wydaje mi się, że teraz nie dadzą bo byłoby to nie fair wobec graczy, którzy kupili grę teraz w promo. Wydaje się, że jednak wrzucą po Mistrzostwach Świata albo tuż przed końcem.
Nie ma czegoś takiego jak "FAIR", są co najwyżej słupki w Excelu i dolary...

Zresztą dadzą kiedy dadzą, Fifa to kotlet ogrzewany co roku...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "FAIR", są co najwyżej słupki w Excelu i dolary...

... oraz akcje PR.

Pamietajmy ze ocieplanie wizerunku nawet jesli kosztuje moze zaprocentowac w przyszlosci.

Ale to i tak sprowadza sie do slupkow w excelu ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja właśnie chciałem przeczytać że dziś już można pobierać Fife  :/ Mimo że 18 to dla mnie pazdzierz niesamowity i nawet triala nie wykorzystałem ( a później po kilku miesiącach filmiki typu " słaba ta 18 " dużo to niestety mówi o społeczności Fifoskiej , w takim Halo by to nie przeszło ) to jednak pograło by się kilka meczyków podczas mistrzostw , czy EA jest już na takim etapie że zablokują wejście tej części do abonamentu ze względu na kilka kopii więcej ? 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę wszystkie źródła i ea milczy, ludzie wściekli bo liczyli na to że dostaną tę fifę w miarę podobnym okresie.

 

Ja też czekałem bo akurat ta fifa w kwietniu to było coś co sprawiało że płacenie ea access miało większy sens.

trzeba było anulować już dawno temu i poprosić o refund z MS.  od paździenika poza amerykańskimi sportami i kilkoma starociami nic absolutnie nie dali. Nawet te 8 dych na nich szkoda

 

Jeżeli fifa dostała dodatek ok rozumiem trzeba było dać inną dużą grę z jesieni, a tak w tym momencie wygląda że w origin dodają pełno gier a z ea access tylko gry usuwają. W ea access od czasu androbiedy na  w paź2017 nic sensownego nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę dodali dopiero po 13 miesiącach od premiery gdy już gra była absolutnie nikogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już dawno mogli dać 2 bo też już nikogo. Swoją drogą EAA wygasa mi za dwa miesiące it już tego nie przedłużam, nie ma nowych gier, a to co jest już dawno ograne. Od jakiegoś czasu rzucają jakiś paździerz raz na parę miesięcy. Szkoda, bo to całe EAA zapowiadało się zacnie. Co dwa, trzy miesiące powinni rzucić taką grę jak Fifa18, Battlefront 2 czy NFS Payback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×