Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taka rozpiskę: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1845&PART=15
Grałem w walki kosmiczne (mega fajne), galaktyczny szturm (wypas, taka wariacja na temat AT-AT z bf1), starcie bohaterów, to to samo co w jedynce, i uderzenie. To ostatnie to taki rush battlefieldowy. Atakujesz punkty. Z tego opisu wynika ze potyczka to team dm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CePeeN napisał:


Singiel jest słaby.

Multi mnie nie kreci - 90% czasu spedzam grajac singlowo (pozostale 10% to okazjonalny coop lub wyscigi z jakas ekipa).

Tak czy inaczej za 15pln singla bym sprawdzil tylko po to zeby wyrobic sobie opinie - a o tym ze jest slaby to wiele slyszalem.

nic to pewnie i kiedys na PC trafi do basic Access.

:)

Smieszne jest to za na PC bardziej chyba kreca mnie indyki w stylu Ghost of a Tale, Opus Magnum, the witness nizli duze gry od EA :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię ci, szkoda czasu nawet dla fana SW, za którego się uważam to męczarnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, CePeeN napisał:

Mówię ci, szkoda czasu nawet dla fana SW, za którego się uważam to męczarnia.

W nie takie crapy gralem :D

cos mnie ciagnie ot zeby sie przekonac.

:)

ale nie mam cisnienia jak widac skoro do tej pory nie ogralem.... czy ogram w 2019 czy 2022 nie ma roznicy... no chyba ze zapomne ze mialem to ogrywac :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już wczoraj Battle Royale grałem w BFV :)

Jest spoko :) idealna gra DO abo :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry EA są idealne do abo :) Szkoda na nie kasy ale za te 6 zł miesięcznie można pograć w crapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthem w abo EA Access :)

Się o Ada czy warte to coś, podobno gra dostała sporo contentu i jest lepiej niż na premierę :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nekro-odkopanie-watku.

Nie dosc ze nie ma juz EA Access, bo jest EA Play.

To co wiecej na Xboxie ten tez juz sie skonczyl, ale za to jak dobrze dla graczy za 9 dni EA Play bedzie czescia XGP Ultimate.

O grach od EA mozna mowic rozne rzeczy i fakt czesto cos tam kuleje, nie pyknie jak powinno.

Ale czasami zrobia cos w co warto zagrac - unravel, a way out, ja jeszcze z sentymentu pykne w NFSa choc bez szalu (Forza Horizon - i dla mnie inne arcade moze nie istniec).

Do tego czesc gier jest we wstecznej wiec mozna sobie cos odswiezyc.

 

Milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Panowie spece, zwłaszcza @SephiroT pytanko:

Miałem już GamePass Ultimate i mi się skończył. Podobno warto nabić teraz Ea Play na 2 lata, żeby przycebulić GPU, prawda to? Mogę to zrobić na swoim koncie, gdzie już był Ultimate?

 

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem ale z tego co czytałem w tym przypadku zamienia w stosunku 1:3 a nie 1:1 jak Golda.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

Znalazłem :

"

For example, if you have between 50 days and 3 months of EA Play already on your account when EA Play comes to Ultimate, you will have 1 month of Xbox Game Pass Ultimate added to your account. If you have between 4 months and 6 months of EA Play already on your account when EA Play comes to Ultimate, you will have 2 months of Xbox Game Pass Ultimate added to your acount. "

 

 

 

 Najlepiej jak pisali założyć nowe konto zakupowe odpalić na dwóch konsolach i sposobem konwersji ja mam na rok game passa za 70 zł na osobę

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że 1 do 3. Sęk w tym, że nie chcę nowego konta, tylko na swoim. I tak wychodzi taniej niż normalnie. 

 

Chciałem tylko wiedzieć czy na pewno zadziała jak miałem już kiedyś gamepass i ea access.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sithman napisał:

Wiem, że 1 do 3. Sęk w tym, że nie chcę nowego konta, tylko na swoim. I tak wychodzi taniej niż normalnie. 

 

Chciałem tylko wiedzieć czy na pewno zadziała jak miałem już kiedyś gamepass i ea access.

 

Pewnosci nie mam ale nie widze powodu dla ktorego mialo by nie zadzialac. 

 

 

Inna opcja ktorej jeszcze nie testowalem to opcja jechania na promocyjnych XGP U. 

Przyklad w moim wypadku raz na 6 do 8 miesiecy moge skorzystac z promocji za 4pln.

Internet donosi ze (uwaga na koncie nie powinno byc zadnych innych subskrypcji od MS!!) jesli wylaczy sie subskrybcje i usunie medody platnosci wyloguje i zaloguje to znow widzimy promocje za 4pln nawet jesli  abo skonczyl nam sie wczoraj. 

a juz mega warzywa warstwowe anuluja suba za 4pln, jakies 3 dni przed koncem (ale pelne anulowanie, nie tylko wylaczenie odnawiania) to jeszcze dostaja rzeczone 4pln spowrotem i wykorztuja to na kolejny zakup. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.11.2020 o 12:27, Sithman napisał:

Wiem, że 1 do 3. Sęk w tym, że nie chcę nowego konta, tylko na swoim. I tak wychodzi taniej niż normalnie. 

 

Chciałem tylko wiedzieć czy na pewno zadziała jak miałem już kiedyś gamepass i ea access.

 

https://lowcygier.pl/subskrypcje/tani-xbox-game-pass-ultimate-dla-aktywnych-subskrybentow-12-miesiecy-xgpu-za-20751-zl-dzieki-ea-play/

 

Jesli wierzyc to i nowi i powracajacy. 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu z kolei piszą, że trzeba mieć jednocześnie aktywny gpu i ea play. Już zgłupiałem, myślałem że wystarczy tylko ea play wykupić. 

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sithman napisał:

Ale tu z kolei piszą, że trzeba mieć jednocześnie aktywny gpu i ea play. Już zgłupiałem, myślałem że wystarczy tylko ea play wykupić. 

No mi sie wydaje ze to ma dzialac tak - masz samo ea play bez XGP-U to pewnie bedziesz kontynuowal EA play.

Masz na tym samym koncie wykupione XGP-U + dluzej wazne EA Play (dajmy na to rok) to wtedy dla aktywnych graczy z XGP-U robia bonus i przelicznik 3:1 (EA na GPU).

I wydaje mi sie ze to ma sens ze MS premiuje tych co maja aktywna ich usluge.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2020 o 20:13, Sithman napisał:

Ale tu z kolei piszą, że trzeba mieć jednocześnie aktywny gpu i ea play. Już zgłupiałem, myślałem że wystarczy tylko ea play wykupić. 

Ktoś na twiterze zadał pytanie :

"Jeśli dziś zakupię abonament EA Play na rok czasu, to czy po 10 listopada, kiedy to EA zostaje dołączone do GPU, zostanie to jakoś przeliczone i wydłuży mi ważność GPU?"

 

Odpowiedź

"Tylko jeśli masz aktywne XGPU. I tak - pozostały czas EA Access/Play zostanie podzielony przez 3 i dodany do Twojego XGPU."

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak mam teraz podłączyć syberie steelseries 800 jak żadna z konsol nie ma optyka wystarczy jakoś pod usb jako zasilanie czy jak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo czekać na jakiś adapter (Astro już wypuściło) albo zmienić słuchawki. Ja mam Arctis 9x teraz i są bardzo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zmieniać bo dwie baterie i wyglądają po takim czasie jak nowe. Chwalę sobie je bardzo. Choć sprzedałem ps4pro i vr i w sumie nowy xbox z jednym padem 700zł więc mam luźną kasę może i syberie by się udało sprzedać wtedy bym pomyślał.

 

Rozumiem, że na X słuchawki działają po bluetooth?

 

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na żadnej konsoli standardowo nie działają słuchawki po BT.

To nie jest temat o słuchawkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×