Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I już zaczynacie narzekać. Najlepiej żeby dawali w dniu premiery co nie? Albo najlepiej za darmo.

 

 Wszystkie tego typu usługi są skierowane raczej do graczy, którzy nie ograli tytułów na premierę i nie mają takiego zamiaru, bo mają zaległości.

 

:FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat byłem uzależniony od Fut, ale na szczęście odpuściłem sobie ten szrot.

Jednak karierę w Fifie bym sobie pyknął.

Pozostaje czekać, człowiek się rozpuścił tym, że 17-tkę dali już w kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promo na grę na NS i PS4 trwa do końca mistrzostw, a na XO jeszcze przez 18 godzin, więc może jednak dadzą w ciągu najbliższych kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hacker25 napisał:

I już zaczynacie narzekać. Najlepiej żeby dawali w dniu premiery co nie? Albo najlepiej za darmo.

 

 Wszystkie tego typu usługi są skierowane raczej do graczy, którzy nie ograli tytułów na premierę i nie mają takiego zamiaru, bo mają zaległości.

 

:FailFish:

Nikt nie oczekuje gier na premierę ale wzorem poprzednich gier był jakiś w miarę przewidywalny kalendarz, niepisana umowa, który został mocno naruszony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 18 też juz można pobrać. Na razie nie bylo oficjalego komunikatu, ale gralem już 2h i nie wygląda to na darmowy weekend czy inny trial tylko na pełną grę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fife po tajniaku wrzucili aby tu już było spoko i gawiedz zadowolona, ale bez ogłoszeń bo jeszcze może się coś sprzeda na XboxOne :P

Fifa 18 też juz można pobrać. Na razie nie bylo oficjalego komunikatu, ale gralem już 2h i nie wygląda to na darmowy weekend czy inny trial tylko na pełną grę 


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Limited time free trial" ogłoszony podczas E3 na Fife 18 xddd , zapierają się jak mogą imo tylko się ośmieszają już nawet za darmo tego nie chce po mistrzostwach . Za NFS oczywiście plusik z chęcią pogram , przy chyba Rivals bawiłem się świetnie na pre ps4.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż nie rozumiem wydawania piłek, nba i hokeja co roku. Wiem że kasa musi się zgadzać ale dajcie spokoj. Powinno być dlc w formie składu, stroi i innych za jakieś 50-80 zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno odczuli w wykresach dym z Battelfront 2 , i probóją zwiększyć przychody gdzie sie da tak sobie tłumacze brak tej części . Ziomek wpadnie na mecze ma jeszcze trial 10 h więc i tak pogram , że sportowki powinny być jako usługa zgadzam się . 

 

 

Ogólnie marna ta konfa EA :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze oprócz NFS paycheck dorzucili 2 gry z mjej listy kupić w promo czyli the sexy brutal oraz inside.
Niestety kolejka gier duża wiec nie wiem kiedy kupie abo ale z pewnością kupie bo te 3 gry chce choć wypróbować a moze nawet ukończyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem na abo po Nfs ale jak się zdziwiłem, że nie będąc w kraju nie mogę pobrać Nfs z polskim językiem. Kurw.. porażka. Trudno będąc na obczyźnie nie mogę grać po Polsku. Ea to jednak gówno ale Nfs y i Bf y są fajne. I jak tu zaprotestować.

Ps: Mowa o Orgins.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojcik_dan

No to widze dawno nie korzystales z origin. Wielu wierz mi ma odwrotny problem chca gier po EN ale dupa w PL Origin nie ma EN w wielu grach (np. NFS) i dupa jestes skazany na takie koszmarki jak: "jestesmy zolniezami podziemia! jestesmy zablokowanym drazkiem!" (serio cyctat z nfs'a na zyczenie poszukam screena) Dobrze ze z drifterow nie zrobili gosci ktorzy - >>uwielbiaja dobry poslizg i jazde na recznym<<

Wiec moim zdaniem powinnies sie cieszyc ze nie masz PL dubu. 

I jeszcze jedno EA oczywiscie na PC wycielo mozliwosc dopasowania jezyka np. EN glosy, PL napisy albo wszystko w jedna albo w druga strone. 

 

Ja od zawsze optowalem za wyborem - dowolny voice + dowolny sub. Ale jak widac regionalizacja no i EA tlumaczy ze gry w PL sa ciut tansze nizli w innych krajach. 

Ja poczekam z abo nie spieszy mi sie mam za duzo pozycji do ogrania, NFS raczej nie ucieknie a i indyki pokroju Inside czy The sexy brutale tez nie zakladam zeby mialy byc z uslugi usuniete. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soon. Info typu kapitan oczywisty. Wiadomo że trafią. Za Fife to i tak mają karnego k.. sa

3 miesiące obsuwy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Soon. Info typu kapitan oczywisty. Wiadomo że trafią. Za Fife to i tak mają karnego k.. sa
3 miesiące obsuwy 

Z EA to nic nie wiadomo :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, hacker25 napisał:


Z EA to nic nie wiadomo :xzibit:

 

No ja czekam na info odnosnie Origin Access na PC. 

 

A sama zapowiedz oceniam tak:

Zapowiedzieli cos nowego - milo, milusio.

Kiedy - nie wiadomo.

eee nie spieszy sie jak sie pojawi to sie pojawi. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio zapowiadali Titanfall 2 i Andromedę jako "soon", to już po tygodniu były w EA Access. Może teraz będzie podobnie? Dla mnie z jednej strony fajnie, że Burnout Paradise wpadnie, ale z drugiej strony Horizon 4 za rogiem i raczej innej ścigałki nie ruszę. Generalnie mój roczny abonament wygasa we Wrześniu i nie przedłużam go. Zapłaciłem, a prawie wcale nie grałem, bo jak na to dobrze spojrzeć, to w tym EA Access tak naprawdę nic nie ma. Horizon 4, RDR2... to mi zajmie końcówkę roku, a poza tym GamePass może jest droższy, ale nieporównywalnie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siriondel

Rzecz gustu.

To wlasnie jest ryzyko abonamentow - placisz i nie wykorzystujesz.

Ja w tym roku Access kupilem raz zeby przetestowac NFS i SW BF2 - ogralem do tego jakiegos indyka. Za 5$ bylem zadowolony - tyle ze ja kupuje jesli jest co chce ograc sprezam sie w miesiac i anuluje.

 

Ja jesieni planuje kupic znow Access na miesiac - ogram NFS:Payback, The Sexy Brutale, Abzu, Virgina - sprawdze The Witness czy mi siadzie.

 

Jak pisalem gram glownie singlowo, w multi moge pyknac na PC bez placenia abo za online - wiec odcialem sie od PS+ i to byla bardzo dobra decyzja bo kase ktora wydawalem na plusa moge wydawac na gry czy bundle. Gry ktore mialem z plusa ograc ale nie zdarzylem powoli kupuje na promocjach i dalej wychodzi mnie to taniej nizli placic.

 

Co do Xbox Game Pass - przy liscie gier, jesli faktycznie sie z tego korzysta i cisnie w gry z abo zgodze sie ze jest to bardzo fajna rzecz - owszem jest drozszy ale i zawartosc inna. Z tego co widze cena to (przynajmniej u mnie) okolo 10eur/miesiac - i jesli ktos dobrze rozplanuje co ograc to spokojnie ta kwota mu sie zwroci. Nie bede juz wspominal o wstecznej dzieki ktorej biblioteka gier jest wieksza a ponadto niektore sa pobite na XOX.

 

Niemniej jak juz wielokrotnie pisalem ja wole "posiadac" gre czyli zaplacic raz i grac kiedy chce. Bo nie ma mozliwosci zeby to nie wyszlo taniej nizli abo szczegolnie biorac pod uwage promocje (w tym te na PC bo tez i na tej platformie gram).

 

To co jest dobre to to ze jest wybor. Do uslug abonamentowych wskakuje i wyskakuje z nich i taki stan rzeczy mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu abonamenty są dla ludzi, którzy nie kupują gier na premierę. Dla mnie jest to super sprawa, bo gdy dołączyłem do rodziny zielonych, to czekało na mnie ponad 40 tytułów do nadrobienia - nie tylko exy z xboxa, ale też multiplatformy z poprzedniej generacji. Dołączyłem do zielonych w 2016 roku i do dziś nadrabiam tytuły. Nigdy nie kupuje gier na premierę, bo po co? (oczywście z małymi wyjątkami jak np. Wieśiek czy w tym roku RDR2 czy BFV). Zanim ogram zaległości to gra potanieje i wówczas sobie kupie. 

 

EAA jest dla mnie ekstra sprawą. Nawet BF1, zacząłem ogrywać dopiero gdy wszedł do usługi, choć ostro pogrywam w fps'y od DICE. Od dzieciaka gram w NHL, więc co roku dostaje hokej. Grałem tylko w Dead Space 1, a tutaj mogę nadrobić 2 i 3. W fify nie gram, bo wolę PES'a. Ograłem całą trylogię Mass Effecta, z którym nie miałem nigdy przyjemności, a teraz pozostała Andromeda. Dostałem świetne Unravel (a raczej świetne dla mojej żony :D ). Zaraz dostanę Simsy, w które moja żona będzie pykać. Czeka na mnie również Titanfall 2, który bardzo mnie się podobał w wersji do przetestowania - i mowa o multi, a jeszcze jest fajny singiel! I zanim to ogram, to wejdą następne gry do usługi. 

 

Mógłbym tak długo wymieniać. Usługa świetna dla takich graczy jak ja.

Polecam :xbox::xboss:

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hacker25

Ogolnie usluga jest dobra jesli z niej korzystamy :)

I zgodze sie sam nie kupuje gier na premiere i nie widze problemu poczekac az wyladuje w jakims abo.

Ale bywaja takie promki ze te czy inna gre wole kupic, lezy na dysku jak mnie najdzie ochota odpalam (nie matrwiac sie czy mam oplacony abo czy nie)

 

Mamy tutaj przyklad 3 graczy i 3 roznych podejsc do tematu:

@Siriondel - ktory nie przedluzy bo zaplacil ale nie wykorzystal abonamentu na tyle zeby mu sie to oplacalo

Ciebie - gdzie abonament wykorzystujesz i dlatego tez jest on dla ciebie oplacalny

Mnie - osobnika ktory jesli cos do abo wpadnie kupi na miesiac i cos tam ogra, jak znow cos sie pojawi co w miesiac pykne to znow kupie. 

 

Na nasze szczescie mamy wybor, a i dosc latwo oszacowac (wedle wlasnych subiektywnych kryteriow) co nam sie oplaca (lub nie). 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, kto kupuje gry od EA na premierę? :xzibit:

Wyjątek dla mnie stanowi Battlefield, a tak to są lepsze firmy które dają lepszy content.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, hacker25 napisał:

Poza tym, kto kupuje gry od EA na premierę? :xzibit:

Wyjątek dla mnie stanowi Battlefield, a tak to są lepsze firmy które dają lepszy content.

 

Wierz mi sa tacy :P 

Ja jak juz pisalem do nich nie naleze, i ogolnie gier nie kupuje na premiere bo mam w co grac i po co mi kolejna gra ktora nie wiem kiedy odpale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×