Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, instaluję. Na ten burzowo - deszczowy urlop będzie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age Inquisition trafi do Vault'a w sierpniu, niezle...

 

Eee wroc, chyba juz jest, mala pomylka, tak czy siak, jak ktos lubi rpgi niech koniecznie ogra :)

Edytowane przez Julius Caesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba ogólnie przestane kupować na pre gry od EA skoro po niecałym roku lądują w tym koszyku . Tak sobie myśle ocb zawsze się mówi/mówiło o znakomituch kontaktach elektroników z Sony , tymczasem na PS4 takowej usługi brak hmm .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, instaluję. Na ten burzowo - deszczowy urlop będzie w sam raz.

Jest, ale wersja próbna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba ogólnie przestane kupować na pre gry od EA skoro po niecałym roku lądują w tym koszyku . Tak sobie myśle ocb zawsze się mówi/mówiło o znakomituch kontaktach elektroników z Sony , tymczasem na PS4 takowej usługi brak hmm .

Wygląda na to, że w tej generacji sprawy się obróciły. Teraz EA jest z MS, a Activision z Sony. Dla mnie, jako posiadacza X1 jest to świetny układ, bo Acti nie oferuje dla mnie absolutnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się tak zastanowić, to nie wiem czy taki dobry jest ten deal; przynajmniej na rok owszem, ale potem jakoś tak średnio się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się tak zastanowić, to nie wiem czy taki dobry jest ten deal; przynajmniej na rok owszem, ale potem jakoś tak średnio się opłaca.

Na moje oko, wystarczą dwa przyzwoite tytuły rocznie by temat się opłacał. Wtedy wychodzi 40zł/sztuka na rok. Mam nadzieje, że dadzą radę tyle dostarczyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za rok z góry. Do tej pory ograłem UFC, żonka pyka w Peggle, młody się jara BF4, a jeszcze pewnie ruszymy NfS.. Z mojej perspektywy warto.

p.s. pominąłem 10 godzin w golfa, które narobiło mi smaka na tą grę. Oczywiście nie wezmę za pełną cenę, ale kto wie czy za rok nie wskoczy do Vault.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, w ramach EA Access jest rabat na wszystko co od EA na 10% chyba. 

Swoją drogą, ciekawe, czy w ramach wstecznej kompatybilności będą dodawać jakieś swoje wcześniejsze tytuły do Vault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Battlefield 4 jest w pełni PL, razem z dubbingiem i Jabłczyńską na wokalach w komplecie. Pozostałe zainstalowane raczej z napisami (Titanfall na bank), a Plants vs Zombies zainstalowało się całe po angielsku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry po prostu pobiera się ze sklepu Xbox. Nie są to żadne specjalne wersje. Jeśli gra miała polonizację, to w EA Access też będzie miała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila czy z tego co czytałem to jeśli kupie xbox one oraz  ea access  i gold to będę mógł się cieszyć co miesiąc z ok.4 gier ?

To tak że xbox nie posiada konsoli przenośnej jak ps vity to dodaje bonus swojej nowej konsoli ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Golda masz co miesiąc 2 gry na One i 2 gry na X360, które będą wstecznie kompatybilne. Z EA Access masz dostęp do cały czas poszerzającego się zasobu gier (obecnie chyba 12-14 gier) dopóki płacisz abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić dostęp na rok za 79 zł.

Poklikałem i kupiłem

Jednak nie, bo wywaliło błąd

W aplikacji pokazuje mi, że żadnego abonamentu aktywnego nie mam

Próbuję kupić jeszcze raz

Przy próbie płatności wywala info, że konto ma ograniczoną ilość (chyba w domyśle nie mogę mieć więcej aktywnych abo niż jeden)

No tylko, że nie mogę nic pobrać w ramach Early Access

Domyślam się, że wszystko powinno się aktywować od razu...

Kasę z konta wzięło...

Pomocy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to na spokojnie i bez nerwów, poza tym sprawdź na xbox.com/accounts czy masz dodaną subskrypcję. Jeden z użytkowników na forum ppe wczoraj kupował usługę i też miał problemy.

 

http://www.psxextreme.info/topic/106582-xbox-one-komentarze-i-inne-rozmowy/page-246#entry3506833

 

post nr 4902, dalej wpisał, że ostatecznie wszystko ok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mam identyczną sytuację co on. Również dostałem maila o anulowaniu subskrypcji, ale w zablokowanych kwotach widnieje dwa razy 79,99.... No nic, poczekam do jutra i ewentualnie po pracy będę działał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 30 minut temu, założyłem konto, kupiłem na rok, później anulowałem aut. Przedłużenie i usunąłem dane karty. Gry już się pobierają.

Później sprawdzę jakie to niby są widoczne różnice na metal gear między XOne i ps4. Mam oba dema i się zobaczy :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później sprawdzę jakie to niby są widoczne różnice na metal gear między XOne i ps4. Mam oba dema i się zobaczy :-D

Te różnice są silniej widoczne w zależności od tego kto na nie patrzy. Zwłaszcza na naszym forum ;)

Najwięcej dostrzegają Ci, co mają tylko 1 konsolę i w życiu nie mieli tej drugiej :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zobaczę titanfall, lubię takie klimaty i może przekonam się do multi którego raczej unikam we wszystkich grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×