Skocz do zawartości
BulletPOL

Forza Motorsport 6

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam też YT nic nie urywa - na spokojnie włączę to na 55" w chacie i będę mógł skonfrontować wersję YT i na żywca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo. Trochę duże, a, że zaraz do roboty to pogram po 22 dopiero... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco.

Już po 2 wyścigach na symulacji poczułem ten feeling z FM4 czego nie miałem w FM5, na padzie gra się miodzio tak jak zawsze w tej serii. Graficznie jest ładnie, choć trochę za sterylnie. Zapowiada się dobry szpil :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co pobieracie demo, przecież grę można spokojnie ocenić na youtube :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra będzie, demko to zapowiada, nie podoba mi się kamera tzn ustawienie jej za samochodem i HUD jest slabo widoczny dla mnie, ogólnie świetnie, konkurencji nie ma i długo nie będzie, nawet z plastikowo kartonowym GT7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie świetnie, konkurencji nie ma i długo nie będzie, nawet z plastikowo kartonowym GT7.

 

nie przesadzaj. demko jest świetne, ale GT7 to będzie bezpośrednia konkurencja i spokojnie może być na conajmniej takim samym poziomie. a graficznie to z palcem w wydechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastikowa tandeta to są twoje posty ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej żart w kierunku Twojego nicka był :) mniej spiny, więcej grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin może tak obrażać użytkowników ? chyba nie...

 

a co? plastik w oczy kole? :). nie obrażam Cię tylko wyrażam swoje zdanie o twojej twórczości. to się nazywa krytyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie GT 7 to juz raczej jej konkurencja bedzie Forza 7 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co? plastik w oczy kole? :). nie obrażam Cię tylko wyrażam swoje zdanie o twojej twórczości. to się nazywa krytyka ;)

 

 

konstruktywna krytyka owszem, ale twoja była lekko mowiac z dupy wyjęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak twoje posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir tak ma. Jemu wolno zawsze wszystko. Powtarzam się już zresztą... Jedyny admin który może wszystkim cisnąć i pisać nie na temat kiedy tylko mu się chce :) Tak, to też jest konstruktywna krytyka :)

Gra po wyłączeniu wszystkich wspomagaczy i drivetar na max, jest prawdziwą rzeźnią:) Grafika może jajec nie urywa, ale gra się świetnie. Ale 30 fps w lusterku kłuje w oczy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir tak ma. Jemu wolno zawsze wszystko. Powtarzam się już zresztą... Jedyny admin który może wszystkim cisnąć i pisać nie na temat kiedy tylko mu się chce :) Tak, to też jest konstruktywna krytyka :)

Gra po wyłączeniu wszystkich wspomagaczy i drivetar na max, jest prawdziwą rzeźnią :) Grafika może jajec nie urywa, ale gra się świetnie. Ale 30 fps w lusterku kłuje w oczy...

 

miałem zacząć odliczać kiedy się przypieprzysz. no ale masz rację - powtarzasz się. poza tym nie pisałem tego jako admin, jestem też użytkownikiem forum i jak widzę te jego brednie to po prostu na nie reaguję. ograłem porządnie demo Forzy, bardzo mi się podoba ale nie widzę tam NIC czego w Gran Turismo miało by nie być. zwłaszcza grafiki...

 

zresztą zgłosił na mnie raport, dałem sobie warna :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę :

- si nie jeździ po sznurku

- si potrafi Cię ominąć jak staniesz pod prąd

- uderzenie w bandę kończy się zakończeniem wyścigu, a nie odbiciem jak piłeczka przy dźwięku przypominającym sam nie wiem co

- gra stanowi wyzwanie :)

PS. Tym bardziej jako użytkownik i admin powinieneś znać zasady i nie pisać nic nie wnoszących postów :) Tylko o to chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę :

- si nie jeździ po sznurku

- si potrafi Cię ominąć jak staniesz pod prąd

- uderzenie w bandę kończy się zakończeniem wyścigu, a nie odbiciem jak piłeczka przy dźwięku przypominającym sam nie wiem co

- gra stanowi wyzwanie :)

 

 

napisałem "miało by nie być". bo na razie porównujemy demko jednej do nieistniejącej drugiej. nie wiesz jeszcze czy w kolejnym GT nie będzie nowych kolizji i uszkodzeń.

 

a Forza stanowi wyzwanie jak się wszystko powyłącza i trudność ustawi wysoko. rozumiem że całe Gran Turismo robisz bez problemu na złoto ze wszystkim na off? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL zostaw... nie warto  :pardon:

 

GT można porównywać co najwyżej do Project Gotham Racing a nie do Forzy...

 

no i widzisz, PiPoL przynajmniej jakieś argumenty podaje. a Ty piszesz takie idiotyzmy, że nie da się brać twoich słów na poważnie. tyle ode mnie. od Ciebie zresztą też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w stanie ktoś porównać to demo z Forzą 5? Krążą opinie, że Forza 6 to podrasowana 5 z efektami atmosferycznymi.

 

Ale jak dla mnie to i tak bomba, bo 5 jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konstruktywna krytyka owszem, ale twoja była lekko mowiac z dupy wyjęta.

I pisze to gość, który porównuje Forzę do niezapowiedzianej jeszcze gry. No gratki, wygrałeś życie normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×