Skocz do zawartości
BulletPOL

Forza Motorsport 6

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jaka gra jest lepsza: Project Cars czy Forza 6?

Wiem, że posiadacze XO mają możliwość posiadania tych dwóch tytułów więc domyślam się, że tutaj znajdę solidną odpowiedź.

Interesuję mnie sam gameplay ale również grafika.

Wiem, że Forza 6 ma dużo więcej aut ale jak to wszystko ma się do aspektu audiowizualnej a najbardziej w który tytuł gra się najlepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie FM6 prezentuje się lepiej od PC, za to PC jako "sim" wygrywa z FM6. Tak w telegraficznym skrócie ;)

W obie ścigałki gra się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, forza 6 jest na tyle zbalansowana, że od świeżaka po pro można grać i to jest plus. Project cars, to już bardziej gra nastawiona na pro i pasowało by do niej mieć kiere. Obie gry bardzo dobre, choć dla mnie forza lepsza! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ma FM6 a nie ma Project CARS to: możliwość tuningu, większa ilość aut, lepszy wciągający tryb kariery.

CARSy to taki jakby pół-produkt. Ma odrobinę lepszą grafikę i może lepszy model jazdy niż Forza ale poza tym nie ma za wiele do zaproponowania. To gra której nigdy bym nie kupił dla samej tylko grafiki lub modelu jazdy. Także na dłuższą metę wygrywa Forza Motorsport 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie pojawiła się druga paczka samochodów:

2002 Chrysler Prowler

1977 Holden Torana A9X

1980 Lancia #31 Lancia Corse Beta Montecarlo Turbo

2014 Maserati #35 M. Calamia Swiss Team MC Trofeo

1969 Datsun 2000 Roadster

2014 Mazda #70 SpeedSource Lola B12/80

1988 McLaren #12 Honda McLaren MP4/4

I darmowy Nissan GT-R LM Nismo

A dzisiaj pojawiła się kolejna:

1991 Mazda #62 Mazda Motorsport RX-7

1988 Holden VL Commodore Group A SV

2015 Koenigsegg One:1

1990 Chevrolet #30 Douglas Shierson Racing Lola T90/00

1958 Plymouth Fury

1963 Ferrari 250LM

2016 Mercedes-AMG C 63 S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nie grałem w tak długą "karierę" wczoraj ukończyłem całość dopiero i to bez tych pokazów :) Generalnie ostatnie wyścigi tymi bolidami to niezłe przegiecie przy tych 60 fpsach zwaszcz a jak sie zasiądzie z rana po imorezie polecam hee . Sama gra jest świetna i dopiero to widać kiedy się ją odpala po jakimś czasie , niczym w fifke nigdy sobie nie odmówię kilku partyjek mega miodna gierka . Ciekawe czy Horizon 3 wyjdzie w przyszłym roku bo tą gierę to już widzę w ciemno wezme :)

Oczywiście dla mnie najlepsze wyścigi tej genracjii , DriveClub ma mega grafe ale Forza ma te 60 klatek splita mega model jazdy i te drivatary ( osoby z forum które próbują cię zepchnąć - bezcenne :) ) , bedę jeszcze nie raz do niej wracał :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazy są moim zdaniem najlepszą częścią Forzy, a sama kariera, czyli Stories of Motorsport było średnie. Jest lepiej niż w FM5, ale w FM3, czy 4 było to lepiej rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką dziwną sytucję bo przy aktualizacji forzy mam 11 860% i jak uruchamiam grę to przy większości tras jak i aut mam strzałkę w dół czyli że są instalowane. wcześniej pobrał mi ostatni update bez problemu. Ktoś wie co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie.

Miałem już łapę położoną na nowej Forzie, ale tak jakoś ściągnąłem i odpalilem demo i jedną rzecz wywołała u mnie lekki śmiech, nie wiem czy tak było w poprzednich, bo szczerze mówiąc nie pamiętam.

Mianowicie chodzi o tryb kariery, czy w każdym wyścigu startujemy z ostatniego miejsca bez żadnego Q?

Trochę śmiechlem, coś ktoś może więcej powiedzieć jak to wygląda normalnie w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie kariery masz paczki z których wypadają karty, wśród których są min. takie które zmieniają twoją pozycję startową :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę biednie że nie ma żadnych kwalifikacji.

A jest jakiś tryb pojedynczy wyścig, trening czy cuś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są oddzielne tryby i można też pojechać trening w karierze przed samym wyścigiem żeby zapoznać się z torem i autem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Odnajdę się w tej grze jak 5 mi nie bardzo przypadła do gustu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co Ci nie przypadło do gustu. Jeśli model jazdy i ogólny styl gry Ci pasował to 6 powinna być dobrym wyborem. Spróbuj demo przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się rozszerzenie z Porsche. Informacje wyciekły na amazon.com

 

-20 samochodów, w tym 9 nowych dla Xboxa One (potwierdzono 919 Hybrid, 918 Spyder i 356A Speedster)

-Virginia Interntional Raceway- 7 układów, noc, deszcz

-Porsche Anthology: rozszerzenie trybu kariery

-nowe ligi, hoppery i rywale

-nowe mody i odznaki

-250 punktów osiągnięć
-premiera 1 marca, za $19.99, najprawdopodobniej będzie zniżka dla VIPów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, wymieniłem sobie bazę z T300 na TX i powiem szczerze że tak dobrego FF o odczucia na kierownicy się nie spodziewałem.

Moim zdaniem jest lepiej i dużo prościej to rozwiązane niż w Project Cars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyhamować z dużej szybkości i wejść w ostry zakręt to jest czasami nie lada wyczyn. Trzeba hamować o wiele za wcześnie i nie patrzeć na przeciwników bo inaczej skończy się na poboczu. Jakieś rady jak poprawić hamowanie? Trochę lepiej to wychodzi jak robi się to pulsacyjnie. Zmieniałem też martwą strefę w ustawieniach. Jeżdżę bez trakcji i z ABS-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekiera w plecy dla twórców gry za muzykę w tej grze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×