Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szału nie ma ale wolę Inside niż pudełkowego RPG na 200h którego u tak bym nie odpalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Za Inside czekałem, bo wiedziałem że prędzej czy później trafi do cebuli :listek: 

Castlevanią też nie pogardzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Games-with-Gold-sierpien-2019.png?resize=1024,576&ssl=1
Nie gram w gry że wstecznej bo jednak upływ czasu robił swoje i większość odpycha, ale Torchlight się zagra :) w coopie jak znalazł.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Forze 6 fajnie mi się grało na darmowych weekendach. Szkoda że nie dali żadnej łatki Enhanced pod XOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castlevania chętnie ogram, bo zatrzymałem się w połowie na ps3. Forze też spróbuje. Dla kogoś jak nie ograł tych tytułów, to dobry miesiąc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał Station naprawdę miła gra, ale chyba już gdzieś była za free, nie wiem czy nie w GP właśnie...

Więc tylko dubluja posiadane już pozycje
GwG to już ściema.... Dla MS liczy się już tylko GP.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
75557384_3330811180325775_4324502862676623360_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=Jv0C0aZ43IgAQlNXE6CtpSQaNK-qgv3_1oq5CHDizpV6F-DoKVLS9CpFw&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=5b75ac8e854e637a7139440d951e76ea&oe=5E876E99
Zacnie milordzie bo byłem ciekawy tej strategii w świecie Jurassic

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj pan spokój, kiedy to ograć jak się ma ultimate game pass? Już mi nawet wszystko jedno co dają do tego golda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurassic World Evolution to taki z przyjemnych crapów, w życiu bym nie kupił ale chętnie sprawdzę,

ale oczywiście tylko jak ogram wszytko co mam do ogrania z XGP czyli nigdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2019 o 17:36, Sithman napisał:

Daj pan spokój, kiedy to ograć jak się ma ultimate game pass? Już mi nawet wszystko jedno co dają do tego golda :)

No to jest ogromny problem. Ale widzisz kupuje raz na jakis czas XGP PC, czasami trafi sie promka na ultimate jesli tak to biore i gry dodaje. Zew Kthulu chcialem sprawdzic. Podobnie jak 2 inne gry.

I teraz musze sie przyznac ze jak mlody leszcz zlapalem sie na marketing MS.

Co przez to rozumiem - coraz mocniej rozwazam zakup kolejnego XO tego co maja go w tym roku wydac jako kolejnej konsoli. XGP mozna kupowac w promocjach, jesli multiplaformy beda wygladac bardzo podobnie jak na PS5 nie widze problemu (a i gram jak padalec jakis w przedpotopowej rozdzialce full hd, wiec tymbardziej konsole powinny spelnic moje oczekiwania bo te wygorowane nie sa), Forza Horizon 3 znow na konsoli no pieknie by bylo, do tego ogrywanie gier z XGP (niewazne nowe czy starsze byle dobre i te ktore chcialem ograc) oraz siegniecie po gry ktore dodalem w ramach Golda.

Bo nie oszukujmy sie PS4 dla mnie fajne jest, ale EXy od Sony to moze niecale 10% tego co ogralem. Wiec pewnie i PS5 u mnie zawita ale pozniej.

 

Jedyny plus z tej sytuacji ze jestem swiadomy ze daje sie łapac jak mlody leszczyk :P

 

milego grania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×