Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że MS jest tym czym kiedyś było Sony. Dobre gry w plusie, fajne exy. Będzie trzeba się mocno zastanowić kiedy przyjdzie czas na wybranie "nowej" generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PS4 - sprzedałem. Teraz przy powrocie do konsoli, wziąłem klocka. Jestem dużo bardziej zadowolony z jakości wykonania konsoli... czego nie można powiedzieć o PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lare można już possać ;p

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że spóźniłem się z zakupem Lary jak była za 30 zł (żałowałem strasznie). :biggrin:

Ja też,karty mi do płatności online nie chciało przyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też,karty mi do płatności online nie chciało przyjąć.

Ja miałem na koncie nie całe 30zł, a gra kosztowała 33 chyba i nie zdążyłem załadować. Na szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujta mnie, ja kupiłem wtedy, a za te trzy dychy bym se życie poukładał :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujta mnie, ja kupiłem wtedy, a za te trzy dychy bym se życie poukładał :P

Sprzedasz plejke i się odkujesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Tomb Raider jest kozacki i bardzo ladnie wyglada.

 

Nawet czuc klimat wczesniejszych czesci serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evil Within to jedna z lepszych gier w jakie grałem na tej generacji (ps4). Jeżeli to prawda to DR3 i EV w wstecznej kompatybilności biorę z miejsca :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop i może głupie pytanie: jak to jest z tą wsteczną kompatybilnością?

Wystarczy taką grę pobrać na XO i można grać? Nawet nie mając nigdy X360?

 

Ucieszyłoby mnie to, bo właśnie sprzedałem ps4, na którym córcia miała cyfrowe EW i trochę marudzi, mimo, że od kilku miesięcy nie grała :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z tego co mi się obiło o uszy to wszystkie gry które wylądowały w Goldzie na x360 będą działać na xbone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz Pany. Jezeli to prawda

to mega zestaw. 4 gry do ogrania :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO to fake tak samo jak ostatnio z RYSE, dlatego tę ilustrację należy traktować jako ciekawostkę a nie już rozplanowywać sobie czas na październik  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z tego co mi się obiło o uszy to wszystkie gry które wylądowały w Goldzie na x360 będą działać na xbone. 

No dobra, a będę je widział w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a. Z tego co pamiętam z którejś konferencji, to nie tak, że wszystkie gry które wylądowały w Goldzie z X360 będą działać na XO, tylko wszystkie te które wylądują od listopada (czyli od wejscia kompatybilności), będą działać ze wsteczną. Te które wylądowały wcześniej, być może w którymś momencie będą działać. 

 

b. W tym momencie jako, że nie miałem X360, nie mogę dodać gry do konta "na później". Bo wychodzi na to, że trzeba było zrobić przynajmniej raz jakiś manewr na konsoli X360 żeby później mieć możliwość dodawania gier do konta ze strony xbox'a. Przynajmniej ja mam taką możliwość zablokowaną. Musiałbym się u kogoś na X360 zalogować i chociaż jakieś demko "przykupić" by możliwość dodawania gier do konta istniała. 
Tak to rozumiem. Zakładam, że od momentu wprowadzenia kompatybilności wstecznej, motyw ten będzie zniesiony.
No chyba, że jestem w błędzie to proszę o korektę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie do końca tak jest. Przed zakupem XO próbowałem sobie kupić Wieśka 2 na promocji i niestety nie było takiej możliwosci. Natomiast po zakupie XO i aktywacji konta na konsoli w sklepie pojawiła się promocja na GTA:SA. W nadziei że trafi do wstecznej kompatybilnosci kupiłem i dało sie bez problemu :) Oczywiście przez przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne rzeczy, nie dali dużego AAA pierwszy raz od dwóch miesięcy.

Nie to co Sony - co miesiąc hiciory.

Ale już widzę jak miejscowi fanboje będą spamować forumkę, żeby się dowartościować.

Valiant Hearts ograłem w plusie - piękna gra, polecam kto nie grał.

TWD nie miałem okazji, więc akurat będzie.

 

Poza tym idąc za przykładem pewnego użytkownika tegoż forum postanowilem ja teraz bronić MS cokolwiek by nie zrobili i zawsze pisać, że są piękni :biggrin:

Więc tak: to jest bardzo dobra oferta jak dla mnie, bo właśnie wyszła nowa Fifa i na inne gry nie będę miał czasu i nie będę przynajmniej żałował.

Love U MicroSoft, dziękuję, że o mnie myślisz! I nie potrzeba mi wcale innych gier w Gold bo usługa przynajmniej działa :)

 

aha... i co z tego, że było w plusie? Wreszcie ogram na padzie, który mi się nie wyładuje w trakcie grania. o tak! :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×