Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dungeon Siege III i Knight Squad już do pobrania na naszym Łoniaku. ;)

edit: Przypominam ludziska, żeby pobrać grę z X360 należy:

- mieć dodaną metodę płatności (przypisać kartę lub paypal) :)

- "zakup" wykonać przez stronę internetową, link powyżej

- jeżeli wykonaliście oba powyższe, gra znajdzie się w aplikacji "Gry i Aplikacje" w zakładce "Do Instalacji"

Ja ostatnio w ramach Games witch Gold pobrałem Dirta 3 na Xbox 360 i gra pojawiła się też do instalacji na XO mimo, że nie posiadam przypisanej metody płatności a całą operację przeprowadziłem z poziomu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam w związku z tym pytanie. Czy da się go na tej stronie kupić (za 1zł) w postaci kodu do wpisania w przyszłości? Czy też od razu po zakupie nasze konto zostaje upgradowne? 

Chodzi o to, że nigdy Golda na koncie nie miałem, w związku z czym mogę wziąć miesiąc próbny (za 0zł), a po miesiącu wklepałbym ten kod, który teraz kupiłbym za 1zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
Mam w związku z tym pytanie. Czy da się go na tej stronie kupić (za 1zł) w postaci kodu do wpisania w przyszłości? Czy też od razu po zakupie nasze konto zostaje upgradowne? 
Chodzi o to, że nigdy Golda na koncie nie miałem, w związku z czym mogę wziąć miesiąc próbny (za 0zł), a po miesiącu wklepałbym ten kod, który teraz kupiłbym za 1zł.

 

Od razu Ci wskakuje gold :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działka tylko dla tych którzy obecnie nie mają golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://majornelson.com/2015/11/24/xbox-live-games-with-gold-for-december-2015/


Xbox One
(1 - 31 grudnia) The Incredible Adventures of Van Helsing
(16 grudnia - 15 stycznia) Thief

X360
(1 - 15 grudnia) Castlestorm
(16 - 31 grudnia) Sacred 3

i w ramach "gwiazdki", dostaniemy także

(16 - 31 grudnia) Operation Flashpoint: Dragon Rising


5 gier w grudniu :) i Van Helsing - bardzo fajnie :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę suchary. Kupiłem xboxa i od razu poziom GWG spadł dwukrotnie.

 

Thief strasznie męczący średniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zdublują suchego Thiefa :)

 

Dobrze, że jest EA Access bo z GWG można paść z głodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że troll. Piszesz, że gry o średniej 51/100. Czyli o Sacred 3 - zgadza się to jest kupa. Ale reszta?

 

Thief 69

Helsing 77

Castle 79

Flashpoint 77

 

Dobre gry i bardzo dobre (jak Van Helsing).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob sie ze mna nie zgodzi i w ogole mnie wysmieje.

Wszystkie gry z serii Thief przechodzilem na biezaco, na ostatnia odslone czekalem z wywieszonym jezorem.

Po wylaczeniu wszystkich podpowiedzi immersja z gry jest najlepsza z wszystkich czesci i w ogole jedyna w swoim rodzaju.

Rece Garrett`a to cudo.

 

Sama gierka nie miala wysokich ocen, ale dla mnie osobicie to byla perlka tej "generacji".

Mozecie sie teraz ze mnia smiac, ale ja akurat jestem zadowolony i przejde go jeszcze raz!

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonrising zajebisty w coopie, dość trudny i wymagający. Reszta do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, szczególnie z Thiefa i Castle Storm. Do tego pierwszego przymierzałem się już kilka razy, ale zawsze odpychały mnie bardzo mieszane opinie, a brakuje mi trochę jakiejś fajnej skradanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz wypowiem sie o samej ofercie.

Do mnie ona przemawia srednio - owszem Thief na XOne to calkiem niezle (w PS+ ten tytul wyladowal na past genie).

Sacred 3 - dostalo za to ze zmienilo reguly w trakcie, jakby wydano to pod innym tytulem, przygotowano adekwatne materialy to mogla by to byc chodzona nawalanka ktora daje fun.

Van H. - nie do konca moja bajka, Castlestorm - pewnie bym odpalil i wyprobowal.

na plus prezent w postaci dodatkowej gry.

Pomijam oczywisty plus w postaci wstecznej kompatybilnosci - bo ta oznacza wiecej gier dla posiadaczy XO w ramach jednego abo.

 

@Kill - jesli jestes zadowolony z oferty to good4U - pamietasz czemu watek o PS+ zostal zamkniety? bo dyskusje tracily  poziom, bo co miesiac bylo to samo 1000 pytan  o to kiedy rozpiska a potem kłótnie na temat czy to dobra rozpiska czy moje kijowa na maxa, a potem dyskusje rownie bezowocne o abonamencie i kłótnie o  to czym on jest a czym nie jest.

Po  co to pisze? bo zawsze bedzie ktos kto moze cos skrytykowac, bo akurat gry mu nie beda lezec. Niemniej to nie powinno miec znaczenia jesli Ty bedziesz sie dobrze bawil.

 

Bardzo jestem ciekaw co pokaze Sony w tym miesiacu, nie ukrywam ze spodziewalbym sie czegos lepszego nizli garsci indykow, w koncu w piatek mamy czarny piatek wiec ogloszenie rozpiski teraz i zapodanie choc jednym hitem moze zmotywowac ludzi ktorzy  nabeda konsole do zakupy abonamentu. Jak bedzie dowiemy sie w tym tygodniu.

 

I tak nie mam Xone - ale przyznam ze sledze zarowno ogloszenia PS+ jak i GWG porownuje, oceniam subiektywnie co mi bardziej lezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kill - jesli jestes zadowolony z oferty to good4U - pamietasz czemu watek o PS+ zostal zamkniety? bo dyskusje tracily  poziom, bo co miesiac bylo to samo 1000 pytan  o to kiedy rozpiska a potem kłótnie na temat czy to dobra rozpiska czy moje kijowa na maxa, a potem dyskusje rownie bezowocne o abonamencie i kłótnie o  to czym on jest a czym nie jest.

Po  co to pisze? bo zawsze bedzie ktos kto moze cos skrytykowac, bo akurat gry mu nie beda lezec. Niemniej to nie powinno miec znaczenia jesli Ty bedziesz sie dobrze bawil.

 

 

Jest różnica między krytyką uzasadnioną a krytyką bezzasadną. Uważam, że mówienie o ofercie grudniowej, że to suchary, że poziom spadł dwukrotnie oraz oszczercze i nieprawdziwe zrównanie wszystkich gier do poziomu najgorszej pozycji jest zwyczajnie niesprawiedliwe.

Trochę się chyba zagalopowałeś w próbie, swojego, zwyczajowego zrównania wszystkiego do neutralnego ph. A już naprawdę nie polecam Ci mnie pouczać i przypominać dlaczego temat o PS+ został zamknięty (jednogłośnie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob sie ze mna nie zgodzi i w ogole mnie wysmieje.

Wszystkie gry z serii Thief przechodzilem na biezaco, na ostatnia odslone czekalem z wywieszonym jezorem.

Po wylaczeniu wszystkich podpowiedzi immersja z gry jest najlepsza z wszystkich czesci i w ogole jedyna w swoim rodzaju.

Rece Garrett`a to cudo.

 

Sama gierka nie miala wysokich ocen, ale dla mnie osobicie to byla perlka tej "generacji".

Mozecie sie teraz ze mnia smiac, ale ja akurat jestem zadowolony i przejde go jeszcze raz!

Uwielbiam Thiefa od części pierwszej i ta najnowsza, wcale nie jest taka zła. ALE zabrakło mi dwóch rzeczy. Nie podoba mi się fakt, zrezygnowania z wielu elementów świetnej mitologii świata Thief (Order of the Hammer itd. itp.) i mam wrażenie, że te stare części miały mniej liniowe poziomy ze znacznie większą ilością swobody. Poprzednika przechodziłem na ps3, z chęcią tu odpalę na jakiś wyższym poziomie trudności.

Co do Sacred 3 swoją drogą. Nie grałem w 1 & 2, ale krytyka jaka spadła na tę grę dotyczy głównie faktu, że zmienili gatunek. Zamiast action rpg zrobili bardzo proste mordobicie, niemalże w stylu tych starych automatowych (np. Dungeons and Dragons: Shadow over Mystara) tyle, że z widokiem z góry. Wydaje mi się, że w małych dawkach i w kanapowym coopie z kimś może być fun. Z resztą wystarczy popatrzeć na gameplay'e, prosta, przyjemna rozrywka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam od początku GwG pasi, a od kiedy mam Xa to z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Ja poważnie nie wiem kiedy ogram to co mam do ogrania w BC (a ominęło mnie sporo na X360), a co dopiero gry pod X1. Jak dadzą teraz w promo na weekendzie Divinity to zamknę licznik zakupów, a kobieta dowali jakimiś cichymi dniami, czy cuś... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operation Flashpoint bardzo fajny i ta czèść mi pamiętam podeszła w odróżnieniu od Red River , także kolejna perełka militarna z poprzedniej generacjii :)

Jak dla mnie ten Gold super sprawa , wolę te klasyki od indyków jakiś na które bym nawet nie spojrzał , oby tak dalej :)

A thiefa zrobiłem na pre na ps4 , nawet trofik za przejście bez zabicia wpadł na hardzie :) polecam jak ktoś lubi staroszkolne skradanki , zabugowana ale klimacik przedni :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie te gry zasilą znów rosnącą kupkę tytułów do ogrania, bo ostatnią grą ograną w całości z GwG był AC: Black Flag. Zazwyczaj nie zaklepuję wszystkich tytułów z oferty, tylko te, które mnie interesują, a w tym miesiącu jest przyzwoicie.

Van Helsing wygląda ciekawie i raczej go zaklepię.

Thief oczywiście do ogrania, bo nie miałem możliwości go jeszcze ograć.

Mam nadzieję, że nie zawiodę się na Operation Flashpoint,bo oczekiwania do tego tytułu mam duże. Pamiętam jak wyszła pierwsza część, to ze znajomymi się podniecaliśmy jak realistyczna jest ta gra i mam nadzieję, że nadal taka jest w przeciwieństwie do wszelkiej maści arcadówek typu cod, czy bf.

Castlestorm i Sacred 3 raczej chyba oleję :P

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×