Skocz do zawartości
wili23

Pad Xbox One Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Tak prezentuje się nowy pad do konsoli. Jak dla mnie klasa sama w sobie i nie wygląda jak  te  plastikowe badziewie od ps4. :biggrin:

 

 

376322163.jpg

 

 

376323302.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż cena jak na polskie warunki jest bardzo wysoka, to jednak trzeba przyznać że pad jest genialny i bardzo dobrze wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest wysoka w porównaniu ze zwykłym padem, ale "pro" pady kosztują tyle, albo jeszcze więcej. Z ciekawości skonfigurowałem sobie pada Scuf tak, żeby miał takie funkcje jak ten Elite i wyszło mi £142 bez kosztów wysyłki. Z jednym zestawem analogów, bez części metalowych i bez gwarancji (podobno rozlatują się po 3 miesiącach).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z facebook'owego profilu Xboxa nadeszła informacja że Elite Gamepad pojawi się w październiku!
W zestawie z kontrolerem bezprzewodowym Xbox Elite znajduje się futerał i zestaw wymiennych elementów.

 

Opakowanie zawiera:

  • Bezprzewodowy kontroler Xbox Elite
  • Futerał
  • 4 łopatki
  • 6 drążków: 2 standardowe, 2 dłuższe i 2 wypukłe
  • 2 pady kierunkowe: gładki i standardowy
  • Kabel USB
  • Baterie AA
  • Krótki przewodnik i instrukcja obsługi

Tutaj jest ładnie wszystko opisane: http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/controllers/elite-wireless-controller

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kusi kupić tego pada tylko trochę szkoda mi kasy...jakby nie było to jakieś 100 funtów. Dwie osoby mają za to tydzień jedzenia wliczając wyjście do knajpy...ale...czego się nie robi dla pasji 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni do premiery halo do premiery pada ciut wiecej jesli chodzi o polske.

Wedlug empiku premiere ma 2015-11-12, chyba ze euro ma rowno ze swiatem 27.10(jednak wydaje mi sie ze Euro nie podalo jeszcze w ogole daty)?

W euro o 50 zl tanszy.

 

Ja mozliwe ze sie skusze(choc mojego braku skila pad nie naprawi;pp), ale i tak dopiero po 10, wiec jesli premiera bedzie 12.11 to w to mi graj;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem z euro z płatnością przy odbiorze w paczkomacie, więc jeśli się rozmyślę to nie będzie problemu.

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarudzę, ale dla mnie osobiście kupienie pada za równowartośc kilku gier lub prawie połowy konsoli, to wydatek bez sensu.

Chyba, że ktoś jest hardkorowym graczem, albo tyle zarabia, że nie odczuje tego w ogóle w portfelu.

Tym bardziej, że nawet nie skorzysta z tegoż pada przy kolejnej generacji konsol.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarudzę, ale dla mnie osobiście kupienie pada za równowartośc kilku gier lub prawie połowy konsoli, to wydatek bez sensu.

Chyba, że ktoś jest hardkorowym graczem, albo tyle zarabia, że nie odczuje tego w ogóle w portfelu.

Tym bardziej, że nawet nie skorzysta z tegoż pada przy kolejnej generacji konsol.

 

Opinia jak pupa panie kazdy ma swoja ;) Twoja jest taka a nie inna.

 

Cena - to akurat cos na co recki ktore dosc pobieznie przejrzalem tez zwracaly uwage - ale tutaj wolnosc wyboru co kto lubi na co kogo stac. Choc zgodze sie z Toba i sam uwazam ze jest wysoka.

 

Co do wykorzystania pada - zakladam ze ten dzialac bedzie pod Winda wiec przesiadka z konsoli na PC bedzie dawala mozliwosc jego uzycia, pozatym owszem w zwyczaju bylo ze pady nie byly zgodne miedzy roznymi konsolmi poprzedniej i obecnej generacji, ale nigdzie nie jest zapisane ze tak musi byc do konca swiata ;) Rownie dobrze MS moze z Elite pada uczynic domyslny kontroler dla nastepcy XO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag lubię Cię i (chyba) z wzajemnością, ale o mojej pupie to Ty nie pisz :biggrin:

Żona mówi, że zgrabna :P

 

Koniec offtopu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarudzę, ale dla mnie osobiście kupienie pada za równowartośc kilku gier lub prawie połowy konsoli, to wydatek bez sensu.

Chyba, że ktoś jest hardkorowym graczem, albo tyle zarabia, że nie odczuje tego w ogóle w portfelu.

Tym bardziej, że nawet nie skorzysta z tegoż pada przy kolejnej generacji konsol.

...bogatemu kto zabroni?

ewrB68V.png

 

...jak jutro wytrzeźwieję to będę miał podwójnego kaca bo już sobie wmówiłem że tego pada nie potrzebuję.

Jednak przeczytałem reckę z Kotaku ...

http://kotaku.com/xbox-elite-wireless-controller-the-kotaku-review-1738425612?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Twitter&utm_source=Kotaku_Twitter&utm_medium=Socialflow

i pomyślałem:

masz 120zł na koncie z Empiku (wpadka z MadMax em), kolejne 400 w punktach z pracy, dorzucisz 80zł i będziesz miał pada bo inne rzeczy z Empiku mają ceny droższe niż gdzieś indziej. Taniej niż za przejściówkę do czatu głosowego której nie mam bo mam "stare" pady :P 

W końcu dla czego mam za każdym razem wydawać moje bonusy w Smyku na córkę? Chociaż raz kupiłem coś dla siebie. :D 

 

Co do wykorzystania pada - zakladam ze ten dzialac bedzie pod Winda wiec przesiadka z konsoli na PC bedzie dawala mozliwosc jego uzycia, pozatym owszem w zwyczaju bylo ze pady nie byly zgodne miedzy roznymi konsolmi poprzedniej i obecnej generacji, ale nigdzie nie jest zapisane ze tak musi byc do konca swiata ;) Rownie dobrze MS moze z Elite pada uczynic domyslny kontroler dla nastepcy XO

Działać będzie ale tylko pod Win 10 i trzeba dongle dokupić.

Tutaj akurat są pazerni. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i nawet ma etui.

Jak dla mnie tego typu sprawy były do tej pory jedynie u modderów i firm 3rd party.

Moim zdaniem M$ zrobił świetny ruch i chwyt marketingowy. 

Co prawda pewnie w odpowiedzi na zmianę układu przycisków w PS4 ale w odróżnieniu od SOny zamiast nowej obudowy wypuścili nowy, poprawiony, ulepszony sprzęt. Taka perełka. 

Ciekaw jestem jak dużo z tej konfiguracji softowej zostanie odblokowane dla standardowego pada (bo appka do rekonfiguracji przycisków również ma być do standardowych padów). 

Szczerze mówiąc to jeszcze nie miałem Xbone a tego pada już chciałem (z myślą o PC i używaniu z PS4 przez GIMX'a) jak go tylko zobaczyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

masz 120zł na koncie z Empiku (wpadka z MadMax em), kolejne 400 w punktach z pracy, dorzucisz 80zł i będziesz miał pada bo inne rzeczy z Empiku mają ceny droższe niż gdzieś indziej.

 

I się dziwić, że Empik jest na skraju bankructwa.

Sorry za dygresje.

 

Pad super, ale nadal uważam, że cena przesadzona. Chyba, że wyszli z założenia, że jeśli będzie wystarczająco drogi to będzie też wystarczająco elitarny. Taki mind games jak przy wycenie swojej pensji na rozmowie kwalifikacyjnej. Powiem za mało to pomyślą, że się słabo cenię. Za dużo, że przeceniam własne możliwości :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punktów nie mam z Empiku tylko do wydania w różnych głupich abstrakcyjnych punktach z których jedyne dla mnie realne to Empik i Smyk.

Empik na moim padzie relanie był stratny całe 120zł za wtopę z MadMax'em ale sami sobie zasłużyli. Te 400 punktów dostali z funduszu socjalnego corpo w którym pracuję ...a większość rzeczy ma ceny takie że nawet kupując za punkty się nie opłaca. 

Reasumując ja nie wydaję realnej kasy a Empik i tak wychodzi na swoje. 

Ja też przepraszam za dygresję.

 

Żeby nie było totalnego offtopu ... jaram się potwornie na tego pada już od dawna cholera noooo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej pewność można mieć że to nie będzie bubel , jeżeli chodzi o customy do xa to miałem kiedyś razera onza ale wykonanie było beznadziejne szybko się rozwalił i niesmak mi pozostał zwłaszca że ten podsstawowy do x1 jest ok . Ale tutaj że tak powiem czuje moc ms i jakbym nie miał dwóch to bym ciężko zniósł tą premierę :) Na pewno dużo wymiataczy w Halo się zaopatrzy i będą później mnie ubijać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak wiadomo od dawna, im droższy sprzęt tym lepszy skill :)

To samo rzecz jasna z internetem, im szybciej tym celniej kule latają

A tak poważnie to ciekawe czy Sony ma zamiar zrobić coś podobnego, bo ten plastikowy szajs chętnie bym zamienił na coś konkretnego. Chociaż, na co ja mam nadzieję... I tak znam odpowiedź.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak wiadomo od dawna, im droższy sprzęt tym lepszy skill :)

To samo rzecz jasna z internetem, im szybciej tym celniej kule latają

A tak poważnie to ciekawe czy Sony ma zamiar zrobić coś podobnego, bo ten plastikowy szajs chętnie bym zamienił na coś konkretnego. Chociaż, na co ja mam nadzieję... I tak znam odpowiedź.

Sony jedyna słuszna firma. 4 de plejers pełną japą. Im dłużej trwa ta nowa generacja to tym dłużej czuje naprzemiennie takie jakby mrowienie jak i gwałtowne uczucie, że ktoś mnie rypie w srake, a ja się na to zgadzam. Cóż Microsoft przynajmniej jak już mówi, że coś będzie Elite, pro czy zajebiste to takie będzie. Sony mnie zaczyna denerwować i gdyby nie exy które idealnie trafiają w mój gust to już dawno bym tą konsolę wypieprzył.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×