Skocz do zawartości
wili23

Pad Xbox One Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Fakers w Euro-AGD tez juz rozeslali podobno pierwsza fale, wedlug kolejnosci zamowien.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.

Otrzymał ktoś pada z RTV  AGD ???

Dziady jedne kompletują i kompletują nawet nie raczą odpisać kiedy w końcu  skompletują...

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że z CronusMax Plus pad Elite działał by normalnie na Ps4? Więcej gram mimo wszystko na ps4 zwłaszcza w strzelanki. Jeżeli by to dobrze działało to bym zainwestował Cronusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest adapter USB do połączenia bezprzewodowego ale on jest oficjalnie pod Windows 10 więc nie wiem czy zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro Agd dostalo nowa dostawe padow, maja ich dosc spora ilosc. 

Wiec jak ktos jeszcze nie ma, a czeka to pedzimy JUTRO do sklepow,

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zarezerwowałem i chciałem się podzielić info. Jutro odbiór. Cena 549 a na allegro są już Janusze i po 699 sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie odebralem. Czy bylo warto czy pojawi sie januszowy na alegro zobaczymy;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.W końcu się doczekałem pada z RTV AGD całkiem fajny troch drogi ale zobaczę jak odpalę Xa...Pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach, w koncu zaczynam sie do niego przyzwyczajac.

No co? Starym jestem, zmiany ciezko przychodza;p

 

Sep wszczesniej duzo pisal i sie z nim zgadzam,  wiec ja sie rozpisywac nie bede.

Pad jest naprawde solidny, i napisze tylko cos na temat tylnych "lopatek".

 

Prawie anulowalem moj preorder, bo z wielu zrodel slyszalem, ze te lopatki sa bardzo czule i zdarza sie nam je wcisnac przypadkowo.

Nope nope nope.

Ja trzymam normalnie na nich palce ( uzywam tylko dwoch lopatek - tych mniejszych ) i nie mialem ani razu zeby przypadkowo podskoczyc czy uzyc thrustera (bo to mam pod nimi zbindowane halo5).

Wiadomo ze pad nie da takiej przewagi, ze nagle zaczniemy wymiatac, ale w halo 5 sprawdza sie znakomicie i gra sie naprawde przyjemnie.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha. Dobrze że nie zrezygnowałem z zamówienia w Eura Agd gdy mi napisali że już nie mają. Właśnie dostałem emaila że jutro będzie do odbioru. Cena 549 zł. A X-kom sprzedaje po 799.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad odebrany. Chyba zamówię tego Cronusa żeby móc nim grać też na Ps4 bo mimo wszystko więcej gram na soniaku. Pooglądam jeszcze trochę you tuba w tym temacie czy działa to bez zarzutu. Dobry to będzie pomysł? Szkoda że Sony w tym temacie nic nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronusa nie używałem ale GIMX powinien bez problemu działać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały Elite w 3 minucie:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad całkiem fajny napewno nie żałuje. Szkoda że Sony o takim nie myśli. Jedyne z czym mam problem to kwestia wykorzystania łopatek. Tak jak Kościarz napisał korzystam z dwóch mniejszych. Z wyścigami nie mam problemu ale z innymi grami np: Madmax albo Black Ops3 to za bardzo nie mam wyobraźni jak je wykorzystać, co pod nie ustawić a co dopiero pod 4 łopatki. Może podzielcie się pomysłami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie kombinuj na siłę.

Potrzebujesz, używasz. Nie potrzebujesz, ściągasz.

To jest zrobione głównie z myślą o multi w FPSach czy o ścigałkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację. Zostawić do wyścigów na zmiany biegów a do strzelanek to pod jedną bieg a pod drugą np: przeładowanie broni wtedy nie trzeba kciuka odrywać od analoga i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad całkiem fajny napewno nie żałuje. Szkoda że Sony o takim nie myśli. Jedyne z czym mam problem to kwestia wykorzystania łopatek. Tak jak Kościarz napisał korzystam z dwóch mniejszych. Z wyścigami nie mam problemu ale z innymi grami np: Madmax albo Black Ops3 to za bardzo nie mam wyobraźni jak je wykorzystać, co pod nie ustawić a co dopiero pod 4 łopatki. Może podzielcie się pomysłami.

Skok, nóż,bieg i jeszcze jedna na co tam chcesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już ktoś używa pada z XO  z Cronusem do PS4...Jakoś wczoraj byłem zmuszony ciekawością odpalić zakurzone PS4 i jak wziąłem do ręki tego "padzika" zwanego DS4 to mnie "rence opadli" i albo kupię tego gadzeta aby móc używać pada z kloca albo chyba już mi się nie będzie chciało odpalać pski...i powoli zapakuję to do pudła dla dziecioka jak podrośnie ;-).

 

Trochę mi szkoda 350 zł jak by to miało tak se działać albo np. raz działać a raz nie ale ogólnie intensywnie o tym myślę ;-) dlatego też pytam Was.

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronusa nie używałem ale w dziale PS3 był temat o GIMX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×