Skocz do zawartości
BulletPOL

Quantum Break

Rekomendowane odpowiedzi

carousel_teaser.jpg
 

Tytuł: Quantum Break
Producent: Remedy Entertainment
Wydawca: Microsoft Studios
Data wydania: Wiosna 2016
Platforma: XBOX ONE

Twórcy Maxa Payne’a i Alana Wake’a prezentują Quantum Break.
Rewolucyjny tytuł, który zaciera granicę między rozgrywką a telewizją. Quantum Break tworzona przez Remedy Games to pełna akcji, dynamiczna gra, w której musisz manipulować czasem, aby przeżyć. Używaj wyjątkowych mocy, zakrzywiaj i odkształcaj czasoprzestrzeń, aby przechytrzyć wroga i wywieść go w pole. Zasmakuj w destrukcji - możesz zatrzymać w czasie te chwile. Gra początku tworzona z myślą o technicznych możliwościach konsoli Xbox One.

 

e565f13a1ffeb3f388a364561f642bb391eea954 Quantum_Screenshot_3.jpg image.jpg Quantum_Break_Gameplay_3.jpg screenshot4.jpg

 

Akcja podzielonej na odcinki gry toczy się w nieodległej przyszłości. Na fikcyjnej uczelni North Eastern U.S. Riverport University prowadzone są badania nad możliwościami podróży w czasie. W trakcie jednego z eksperymentów dochodzi jednak do wypadku. Jego skutkiem trójka naukowców - Jack Joyce, Beth Wilder oraz Paul Serene - obdarzona zostaje zdolnościami manipulowania czasem. Bohaterowie muszą spróbować naprawić Wszechświat, w którym zaczynają pojawiać się anomalie.

 

Quantum-Break-700x350.jpg

 

Drugi rok z rzędu Quantum Break nie pojawiło się na targach E3 w Los Angeles.
Sam Lake ze studia Remedy Entertainment potwierdził, że najbliższy pokaz rozgrywki z gry Quantum Break odbędzie się na sierpniowych targach Gamescom w Kolonii.

 

Quantum Break E3 2013 Trailer

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka ciekawostka z gryonline:

Inspiracją dla deweloperów stały się współczesne teorie fizyki związane z podróżami w czasie, a wśród konsultantów merytorycznych znaleźli się m.in. naukowcy związani z ośrodkiem CERN.

Może być jeden z ciekawszych ex'ów.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas Puha, jeden z pracowników Remedy, napisał na twiterze, że studio było w ostatnim czasie bardzo zajęte pracami nad Quantum Break, tym samym zespół jest bardzo podekscytowany i zapewnia, że będzie miał dużo do pokazania na Gamescomie.

 

Czekam więc na obfity materiał :biggrin:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z głównych powodów, dla których biorę XOne. Gra zapowiada się niesamowicie plus dodatkowo cała otoczka w postaci serialu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie material zrodlowy :sad:

 

Jeden z głównych powodów, dla których biorę XOne. Gra zapowiada się niesamowicie plus dodatkowo cała otoczka w postaci serialu. 

 

Gra mi sie troche z serialem Fringe kojarzy

Edytowane przez Julius Caesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wrócił z urlopu więc można teraz na spokojnie ocenić zaległy materiał.

 

Trzeba przyznać, że Quantum Break wygląda świetnie, cała silnik fizyczny oraz oprawa wizualna, a także animacja cofania czasu w trybie rzeczywistym w tym także spadające konstrukcje, budynki czy mosty gdzie możemy się swobodnie przemieszczać, robi niesamowite wrażenie. Z tego, co przeczytałem, wszystkich zdolności ma być co najmniej kilkanaście i będziemy je odblokowywać w miarę postępów w grze, jednymi z nich będzie (zaprezentowany na gamescomie) Time rush oraz Time blast. Mechanika samego strzelania wygląda tak jak wielu innych grach (przypomina trochę inFamous'a) TPP z systemem osłon. Trochę boli jednak fakt, że podobno gameplay prezentowany na gamescomie pochodził z PC-ta!?

 

Time blast - fala uderzeniowa, która niszczy przedmioty i zwala przeciwników z nóg.

Time rush - rodzaj teleportacji, jest to gwałtowne przyspieszenie, dzięki któremu uciekniemy przed takim niebezpieczeństwem jak np. wybuchający granat.

 

 

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę boli jednak fakt, że podobno gameplay prezentowany na gamescomie pochodził z PC-ta!?

 

Ze sie powtorze - koferencje, prezentacje, inne tego typu eventy maja cos promowac. Bedac uczestnikiem paru takowych (choc nie w branzy gier) widzialem pare ciekawych rzeczy, ktore troche odbiegaly od tego o czym mowil prezenter. Dlatego co wszelakich targow i innych takich podchodze z  doza nieufnosci. Mozna nie powiedziec nic - i pokazac gre, a mozna sciemnic ze dziala na  platformie docelowej a pokazac ja na innej.

Przyklad  z ktorym ja mialem doczynienia to chmura, wszystko pieknie pokazuje jak  soft dziala jak szybko laczy sie z  roznymi serwerami jakie ma ponad przecietne mozliwosci. Prawda byla taka ze chmura to byl fake bo 2 pokoje dalej byla serwerownia z nastoma serwerami udajacymi te z chmury wszystko pieknie wpiete w jeden router. Da sie? Da sie. Czy to uczciwe, nie.

 

Zeby bylo jasne - przykladow takowych jak powyzszy bylo conajmniej pare, co pozwala sadzic iz takie zagrywki sa stosowane. Z drugiej strony nie chce tworzyc teorii spiskowych, doszukiwac sie wszedzie oszustwa - a  jedynie zwrocic uwage ze instnieje taka mozliwosc. Jako paranoik nigdy jej nie wykluczam ;)

 

 

Co do samej gry - mimo iz blizej mi do PS niz do Xa to powiem ze QB - jesli tylko bedzie dobra fabula to bym z mila checia ogral. Bez dwoch zdan, lubie taki klimat (zabawy z czasem), a i gameplayowo moze byc calkiem dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trailer:

 

 

I materiały:

 
 
 

 
Jedyna gra, przez którą prawie kupiłem xklocka. Dobrze, że poczekałem, bo wychodzi też na PC :)
Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będzie grane , twórcy Maxa wracają do żródeł :) bullet time kilkanście lat później nie mogę sié doczekać :)

@kisiel i dobrze , świetna gra powinna wyjść na kaźdą platformę , to lrzeszkadza chyba tylko zakompleksionym jednoplatformowcom :) Ale niestety ja nie gram na pc także day one na xa :)

Teraz to mi troché z life is strange zaczeło kojarzyć :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pod koniec marca będzie bundle biała konsola + quantum break + alan wake.

 

Zestaw malyna  :)

 

 

XboxOne_500GBWhiteConsole_QuantumBreak_U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstrzymuje z zakupem do recek. Jak to będzie hicior pow. 90% to biorę na premierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem gra wygląda jeszcze lepiej niż w zeszłym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten filmik jest tak gównianej jakości że jedyne co tu można porównać to nałożony dodatkowy niebieski filtr, coś jak w BF3, co nie zmienia faktu że wygląda świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat ten filtr się nie podoba i bardziej wersja z 2015 mi podchodzi, bo grafiki fakt, nie ma co oceniać po takiej jakości filmu. Oby można było wyłączyć ten filtr, ewentualnie jakiegoś moda się wgra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sledzilem gry, nie wiem czy dla niej kupiłbym XboxOne, ale gówno burza i fakt na co będzie a na co niebyły tak spore (nawet tu) że chyba czas obczaić o co tyle szumu...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie QB może wyjść nawet na opiekacz do kanapek, biorę na One.

 

Komputer do grania (kupiony we wrześniu 13', ograłem kilka pozycji, w grudniu 13' kupiłem PS4 i tyle było z grania na piecu, kasa w błoto) sprzedałem w lipcu, po czym zakupiłem laptopa do "filmów, seriali oraz neta". Dla takich osób jak ja, wybór w dalszym ciągu jest oczywisty. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby XboxPolska dało doopy i nie przygotowało nawet napisów PL w grze? 

 

quantum-break-01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze to jedno, mnie ciekawi jak będzie z serialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli faktycznie nie bedzie napisow PL to bede w niezlym szoku, biorac pod uwage ostatnia wysoka forme Microsoftu. Mamy przeciez do czynienia z ogromnym, wysokobudzetowym tytulem... Ja wiem ze zaraz zleca sie osoby ktore i tak nigdy nie graja po polsku, gdyby mogly to by ten jezyk wymazaly z kart historii, ale jednak zalatuje lekkim zlaniem naszego rynku.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie biorę :) Podbnie jak mirros na ps4 , 900p fuj :) Albo u4 :)

A tak poważnie dziś przeczytałem że w Division na xa jest dynamiczna rozdziałka , zawsze czegoś się człowiek nowego dowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×