Skocz do zawartości
beardo0

2DS & 3DS & N3DS

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, bany4KHDR napisał:

spokojnie zdun, dalem nintendo kredyd zaufania kupujac ich konsole nowke pod koniec jej zycia , ogram troche tytulow za friko i jak sie nie zawiode to kupie switcha i gierki na niego :rydzy:

 

Tia, też wpadnę pod koniec życia twego wyebac ci z konta parę seteczek zł twojej emerytury  (moim zdaniem czyn podobnie haniebny ;))  

 

Sorki moje betonowe patrzenie na piractwo, I tak się ciesz że nie jadę cie jak gowno bo to zwykle robię z złodziejami :* za których mam ludzi nie kupujących gier, filmów, muzyki tylko sciagajacych za free. W życiu jestem od początku (nawet psx od 95 roku) tzn "rzucająca kamieniem Maryja " niestety cytując klasyka z życia prywatnego : " piractwa nie lubię, nie szanuje I yebia mnie ludzie to robiący " :30vm3cw:

 

Cóż mam jedynie prośbę nie pisz więcej o kradzieży której się dopuszczasz bo będę bił po pupie mocniej niż bany :siara:.

 

A tzn "kredyt zaufania" (no nie wyrobię ale glupota!)  jak go nazwales wsadz w pupke bo myślę że firma o nazwie nintendo ostro yebie takiego klienta... 

 

Nie chce wojenek I cie lubię więc tylko zwracam uwagę jak starszy kolega. Nie idź ta droga... ukraść produkt takich twórców gier a nazywasz się chyba graczem z zamiłowania I pasjonatem, jest jak sciemniac ludziom że jest się koneserem dobrych win a w rzeczywistości chlac komandosy czy inne belzebuby. 

 

Wiesz są cebulę I ok, kupują taniej, szukają promocji są smieszni jak digi w swojej nieporadnosci :24_stuck_out_tongue: ale szacunek bo nie kradną... 

 

Chyba najbardziej boli że dymasz ostatnia firmę w branży która nie wali cie jako gracza w kakao, nie ma dlc a jak są to bezpłatne bądź za grosze dostajesz 2x podstawkę, onlnie jest darmowy, nie ma latek I gry nie są zbudowane, dodatkowo kiedy przed tytułem widzisz przedrostek "nintendo" wiesz ze dostaniesz pełna grę, pełna pasji I robiona od graczy dla graczy a ty? Ruchasz ten ostatni bastion normalności w tej staczajacej się branży po same cyce... szkoda... 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zdun napisał:

Nie chce wojenek I cie lubię więc tylko zwracam uwagę jak starszy kolega. Nie idź ta droga... ukraść produkt takich twórców gier a nazywasz się chyba graczem z zamiłowania I pasjonatem, jest jak sciemniac ludziom że jest się koneserem dobrych win a w rzeczywistości chlac komandosy czy inne belzebuby. 

 

Wiesz zdun, nie jestem pasjonatem gejmingu, dotychczas grałem głownie w gry multi na konsoli sony i mialem wyjeb%$e na gry singlowe, chciałem spróbować czegoś innego bo troche zazdroszcze graczom typowo singlowym tego że potrafią czerpać taką przyjemność ale jednocześnie nie chciałem wtopić kasy, bo jeśli chodzi o nintentondo to widzę, że nawet starsze produkcje potrafią swoje kosztować. Nie jestem z siebie dumny i fakt że kradne jest upokarzający ale traktuje bardziej te gierki jak wersje demonstracyjne, które mi pokażą czy jest sens sie pakować w tą platforme tudzież switcha. Rozumiem twoją reakcje fana Nintendo i darzę Cie szacunkiem dlatego nie żywie urazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zdun napisał:

Chyba najbardziej boli że dymasz ostatnia firmę w branży która nie wali cie jako gracza w kakao, nie ma dlc a jak są to bezpłatne bądź za grosze dostajesz 2x podstawkę, onlnie jest darmowy, nie ma latek I gry nie są zbudowane, dodatkowo kiedy przed tytułem widzisz przedrostek "nintendo" wiesz ze dostaniesz pełna grę, pełna pasji I robiona od graczy dla graczy a ty? Ruchasz ten ostatni bastion normalności w tej staczajacej się branży po same cyce... szkoda... 

 

Brak patchy, DLC i płatnego multi wynika głównie z zacofania technologicznego ich infrastruktury sieciowej. Powiedzieć że po eShop'ie trudno się porusza to eufemizm no i w dodatku to przypisywanie gier do konsoli a nie do konta to nieporozumienie. Do tego brak promocji na sprzęt i żałosne obniżki w Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek. Nie ukrywajmy że nie wszystkie gry zasługują przynajmniej na 8/10.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np bardzo odpowiada, że wkładam grę i od razu gram wtedy, kiedy mam ochotę.

 

Przy dużych konsolach wkładam płytę i czekam na instalację, jeszcze patch 11gb itp, a gdy się zrobi, to nie chce mi się już grać :1_grinning:   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, malpka napisał:

 

Brak patchy, DLC i płatnego multi wynika głównie z zacofania technologicznego ich infrastruktury sieciowej. Powiedzieć że po eShop'ie trudno się porusza to eufemizm no i w dodatku to przypisywanie gier do konsoli a nie do konta to nieporozumienie. Do tego brak promocji na sprzęt i żałosne obniżki w Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek. Nie ukrywajmy że nie wszystkie gry zasługują przynajmniej na 8/10.

 

 

Piszę insygnowane logiem n jako twórca lub wydawca odnosząc się do stacjonarki jak I handhelda. Na wiiu 90% gier to tytuły o średniej. Recenzenckiej 85% I wyżej na 3ds ich flagowce to wzory do naśladowania w swoich gatunkach: monster hunter, mario, fire emblem, smash, yoshi, Kirby, donkey Kong, itp itd to IP które piracic = strasznie squrwic ;) gdyż twórcy zasługują na pochwały kupując w/w produkty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Kirby triple deluxe to chyba najlepszy platformer w jaki gralem do tej pory, bardzo fajnie rozwiązana kwestia 3d z dalszym planem, jestem chyba w 4 świecie w story mode, zazwyczaj nie przechodze gier ponownie ale w tym przypadku wydaje mi sie że wroce do niektórych stage'ow żeby je wymaksować i odblokować secret stages... już zacieram łapki na Planet Robobot 

 

btw. kupilem konsolke głownie z myślą o dziewczynie, żeby sobie pograła, jest teraz na dłuższym chorobowym i pewnie bedzie nieźle wqrwiona bo przypadkowo wsunąłem dzisiaj 3dsa do torby zbierając się do pracy :31_neutral_face: 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 9.01.2017 o 01:07, zdun napisał:

onlnie jest darmowy

 

Właśnie N zapowiedziało odpowiednik PS+ i XLG na Switcha. Online płatny a w zamian raz w miesiącu darmowa gra z NES lub SNES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie N zapowiedziało odpowiednik PS+ i XLG na Switcha. Online płatny a w zamian raz w miesiącu darmowa gra z NES lub SNES.

Sasasasaaa i macie swoją wspaniała Nine bez płatnych onlajnow

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem nienormalny, ale mi np plus nie przeszkadza. Kupowałem i kupować będę. W cenie jednej gry (i to nie nówki) mam mase tytułów, których bym nie kupił a dają mase frajdy (jak chociażby ostatnie day of the tentacle).

Jeżeli Nintendo nie wywali jakiejś chorej kwoty i będą dodawać jakieś gierki, to jeśli kupię tą konsolę, to i abo bez skrzywienia opłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2DS XL fajnie wygląda ale technicznie to konsolka sprzed wielu lat. 

 

Może bym się zaopatrzył ale na pewno nie za prawie 7 stówek.

 

Już wolę dołożyć 2 x tyle i mieć switch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie/córce 3DS XL ale z pełną premedytacją i świadomością że od razu go przerobię. 

Przy możliwościach konsoli i usługach sieciowych jakie oferuje Nintendo, uważam że nie przerobiony sprzęt nie jest wart swojej ceny.

Jestę złodzieję. Jebiemje to co kto o tym myśli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten 2ds xl to na pewno lepsza opcja niż 3ds. 3d mi jest zupełnie do szczęścia niepotrzebne.

Czaję się tylko albo na to albo na switcha, nie potrafię zdecydować :24_stuck_out_tongue: Jakby na switcha były normalne pokemony, to by była prosta sprawa :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Jakby na switcha były normalne pokemony, to by była prosta sprawa :24_stuck_out_tongue:

 

Pokemony na Switcha wyjdą w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eshopie demko Monster Huner Stories, całkiem zacne bym powiedział. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DSy to jedne z najlepszych konsol mobilnych, sam posiadam 2DSa, 3DSa i New3DSa. Ogromna kolekcja różnych gier (począwszy od tych dla dzieci, a kończąc dla hardcorowych rpg'owców).

Oby jak najdłużej wydawane były gry na tę platformę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×