Skocz do zawartości
BulletPOL

Kompatybilność wsteczna Xbox One.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

 

A proszę:

 

 

 

Ale działa to w 4K na XOX czy tylko odpala z X360 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gregor_TSK napisał:

 

Ale działa to w 4K na XOX czy tylko odpala z X360 ?

 

http://n4g.com/news/2150524/gta-iv-receives-mysterious-update-on-xbox-one

 

https://www.gtaboom.com/gta-4-gets-unexplained-update-on-xbox-one/

 

A hooy wie :P jakiś patch wjechał na XO niby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://m.windowscentral.com/assassins-creed-liberation-ghost-recon-advanced-warfighter-join-xbox-backward-compatibility

 

 

G.R.A.W czyli najlepesza gra we wszechświecie wchodzi do bc , przechodzę co jakiś czas jedyną prawilną wersje z 2006 ( bo na inne sprzęty zwłaszcza na pc to zupełnie inna gra jest ) i jedynie framerate bolał z każdym rokiem bardziej. Jeszce dziś zabieram się za testy :)

 

edit: a no i już WSZYSTKIE Assasins'y można ograć na Xbox .

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://m.windowscentral.com/assassins-creed-liberation-ghost-recon-advanced-warfighter-join-xbox-backward-compatibility
 
 
G.R.A.W czyli najlepesza gra we wszechświecie wchodzi do bc , przechodzę co jakiś czas jedyną prawilną wersje z 2006 ( bo na inne sprzęty zwłaszcza na pc to zupełnie inna gra jest ) i jedynie framerate bolał z każdym rokiem bardziej. Jeszce dziś zabieram się za testy
 
edit: a no i już WSZYSTKIE Assasins'y można ograć na Xbox .
A Ghost Recon Future Soldier?

To co nie łaska?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży futuryzm , i nie było mozliwosci samodzielnego rozstawiania druzyny , co niweluje jakikolwiek kontekst taktyczny . 

 

Graw razem z R6 Vegas  , świetny czas dla squad based szuterków . Co np. gierka przewidziała świetnie to wykorzystanie dronów na polu walki . Dobry też był cały system cover , przypominam że pre była przed Gearsami pierwszymi . Bardziej praca kamery się kojarzyła z RE4 w tamtym czasie . Klimat Mexico City , kolorystyka i pierwszy "hdr" jak w Double Agent https://lubiegrac.pl/news,sapphire-renderowanie-hdr-ciekawostki

Po graniu w Full Spectrum Warrior gra zwyczajnie miażdzyła w 2006 , teraz to oczywiscie retro ... ale za 5.90 bo tyle widxialem stoi pudełko , brac i grac ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicze czy ktoś widzi ten G.R.A.W w Store PL?? Za hooy nie mogę znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niestety , jeszcze w takim game pass można pobrać bez problemu gierki zmieniając region jak np Ninja Gaiden.

Tak tutaj już tylko apka VPN pomoże , jakas blokada regionalna jest . Może z poziomu 360 jak posiadasz po zmianie regionu ? 

Pudełko jak coś , choć ta aukcja za 5.90 szybko się skończyła wczoraj hehe . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie gram w RDR1 które nie skończyłem ns PS3 i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem co ten emulator zrobił z tej gry.  Mam nadzieję, że MS jeszcze wyda w tym emulatorku GTA IV (które również nie skończyłem) oraz Mafię 2 a jak dodadzą BC2 to biere L4 :jaro:
Chcialbym ograc RDR, rozumiem, mialbym kupić płytę z grą czy wersja cyfrowa jest dostępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna cyfra za 99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

Chcialbym ograc RDR, rozumiem, mialbym kupić płytę z grą czy wersja cyfrowa jest dostępna? 

Kilka razy widziałem cyfre za ok 30 zł, lub kup na CD (też lata ok 30 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

a jest możliwość ogrania tego na platformie windows play anywhere?

NIE.

PlayAnywhere to raz gry tylko od MS a dwa tylko nowsze pozycje (od momentu ogloszenia uslugi).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2 w 4K  :) Idealne do czwartkowej nocy bo później to wiadomo . Grę przeszedłem całkiem niedawno tysieczny raz na 360 ( a oryginał na pierwszego Xboxa kupiony na premiere u britonsów ) wiec bedzie jaranko , wiem ze na komputrze od dawna ale to i mody z pc nigdy mnie nie interesowały specjalnie , jestem fanem tych „kompromisowych” wersji podobnie jak np. Doom 3 .

 

 

https://www.videogamer.com/news/half-life-2-the-orange-box-and-more-valve-titles-now-enhanced-for-xbox-one-x

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak wczoraj przeczytałem, że będziecie mieć Half-life 2 i Left4Dead odświeżone, to mnie zazdrość i nienawiść ogarnęły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak wczoraj przeczytałem, że będziecie mieć Half-life 2 i Left4Dead odświeżone, to mnie zazdrość i nienawiść ogarnęły
I dobrze.
Nie ma jak zdrowe, polskie patriotyczne uczucia do somsiada.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak wczoraj przeczytałem, że będziecie mieć Half-life 2 i Left4Dead odświeżone, to mnie zazdrość i nienawiść ogarnęły

Odświeżone dla wszystkich czy koks enhanced?

A ja przewrotnie napisze miłego grania posiadacze xboxow :)

Wsteczna i dobre tytuły zawsze i wszędzie bede chwalił. (To wynika chyba z mojego pecetowego rodowodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Enhanced dla X. Co jak co, ale tego typu gry byle toster uciągnie. 
Toster nie toster, odpal to na PS4 w 4kej, HDR czy jak tam... A nie czekaj nie ma co?



Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dali tylko 4k. Nie ma ani HDR, ani 60FPS. Widać koks za słaby :30vm3cw:
Za to na prosiaku lata jak pojebane!
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne info , ja pamietam na PS3 nie dałem tego rady przejść przez framerate na premierę doprawdy fatalny był a na serię ostatnio mam fazę ( części na dsa wymiatają ) , także na pewno rzucę okiem w swoim czasie . 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trylogia „trzynastych” fajnali od dzis w 4k ( w tym podbite cgi ) . Kiedy robiłem backlog 360 rok temu ograłem wszystkie i mimo ze opinie o nich sa dosc spolaryzowane ( a ja to widze tak , za mało hardcorowe dla fanów japońszczyzny a za bardzo dziwaczne dla „prawilnych” ) bawiłem sie swietnie , takie lekkie systemy jakie kiedys robilo hurtowo Square . 

 

Niektóre kawałki z tej trylogii do dzis mam na playlistach .

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×