Skocz do zawartości
BulletPOL

Kompatybilność wsteczna Xbox One.

Rekomendowane odpowiedzi

A wiadomo kiedy następna partia dołączy do kompatybilnych gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc ma być nowa fala więc grudzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M0rph, a można wiedzieć gdzie tak tanio je wyrwałeś ? Poluje na South Park​ od tygodnia ale wszędzie po 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro był w ofercie jakiegoś lombardu - dokładnie 30pln dałem za Kijek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pogranych

Rainbow Six Vegas 2 - śmiga jak jedynka bardzo dobrze na x1

Gearsy 2 - tutaj czytałem że zwalnia ostro , wczoraj odpaliłem i dramatu nie było spokojnie da sié grać w kampanie być może coś zmienił patch a może dalej jest większa drama :) Generalnie w szoku byłem jak ujrzałem niektóre tekstury , grałem w to tylko raz w 2008 i to jescze miałem przepustkę z jednostki także niewiele pamiętam :)

Chętnie przeczytam jak spisuje się Mirrors czy można spokojnie brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To south park juz dziara ?? Jakoś przegapiłem

Na liście ten tytuł :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już ganiałem za mrocznymi elfami - więc działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje grać w Gears of War 2 i jak dla mnie to opóźnienie pomiędzy padem a akcją na tv jest zbyt duże by czerpać przyjemność z rozgrywki. Czytałem na reddit-cie, że wyszedł jakiś patch który miał poprawić działanie GoW2 i 3 w BC. Pytanie moje - czy to była ta łatka dla XOne kilka dni temu czy może trzeba w jakiś sposób wymusić aktualizację gry (co wydaje mi się mało prawdopodobne)?

Edytowane przez yogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę i nie czułem opóźnienia. A spróbuj na kablu? Xbox z tego co wiem odcina wtedy łączność bezprzewodową i leci przewodowo. To ci powinno dodać kilkanaście ms.

W PS4 czy na kablu czy bez zawsze masz połączenie bluetooth. Taka kolejna różnica dla zainteresowanych mniejszymi lagami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na kablu opóźnienie tak samo odczuwalne :-( Trudno, pogram jak to poprawią lub wydadzą czwórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, a wreszcie zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie uparlem, zeby najpierw zagrac w dwojke a pozniej trojke i to w sumie jest to na co czekalem:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dorwałem ( a raczej kuzyn mi odłozył ) South Park z biedrony :) Nic więcej nie znalazłem tam ciekawego , myślałem żeby sobie odświerzyć Bioshocki ale póki nie potwierdzą sobie odpuszcze :)

Za to jakby kogoś interere Gearsy 2,3 i Judgment śmigają po patchach spoko bez problemu przeszedłem wszystkie trzy , ktoś namieszał z tymi spadkami w każdzym razie są raczej incydentalne i mi nie przeszkadzały specjalnie , same gry zestarzały się bardzo godnie :) No może poza Jugdment które ssie imo , kolejna giereczka AAA pana Chmielarza gdzie walnał jakieś z dupy punktacje rodem z Amigi , pierwszy raz w to grałem , słabizna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

South Park - gra śmiga bardzo dobrze na łanie , bez problemu się przechodzi :) Szkoda że taka króciutka ale w końcu mogłem to lrzejść bo na pc kiedyś na chwilę odpaliłem , teraz prawilnie na padziku z promocjii biedronkowej :) Dzięki xboksiku :)

Plansze cenzury EU z muzyczką ala winda hotelowa mnie dosłownie rozwaliły , epic :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzis 

Halo: Reach Available NOW on Xbox One! (Backwards Compatibility)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie maksymalnie rozczarowala ta lista, raz ze spodziewalem sie wiekszych updejtow, dwa to na filmikach reklamowych na czele forza horizon, a tutaj kurna cisza o niej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braid

DEUS EX: HUMAN REVOLUTION

Doritos Crash Course

Fable III

Halo: Reach

Hydro Thunder

Iron Brigade

Kane & Lynch 2

Motocross Madness

MS.PAC-MAN

Peggle

Portal: Still Alive

Spelunky

Splosion Man

Ticket to Ride™

Zuma’s Revenge!

Szkoda Skate no ale Reach i Deusa można ograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest lista tytułów które chciałoby się zobaczyć we wstecznej. W topce prawie same CoDy. Chociaż wcale się nie dziwię. Dużo bym dał za możliwość zagrania znowu w World at War :)

Zagłosowałem :)

 

https://xbox.uservoice.com/forums/298503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ping ponga ograł tego od R* , pamietam nieźle się przy tym bawiłem a gra nie wyszła zdaje się na nic innego . Plus Brothers in Arms ( mialem wersję na pc ale jak wiekszosc gier ubi w tamtym czasie był to śrdni port , najmilej wspominam wersje na x360 ) . Ghost Recony , Skate , Alana dosyć dobrze pamiętam ale jak by dali w Goldzie też bym pewnie przeszedł . Jest tego cała masa , a po kilku latach lubię przechodzić coś ponownie i porównywać sobie to i owo :)

Generalnie zrobiłem już sporo gier we wstecznej i mimo tego że czasami faktycznie np framerate kuleje , ale no sam fakt że kupiłem osttanio zajechany Vegas za 10 zika , i ta świadomość że to mogła być ta sama plytka którą przed laty w Anglii kupowałem na pre i cieszyłem się jak dziecko ..... No jest jakaś magia w tym ( sentymenty też ) i za to uczucie jak powinna wyglądać wsteczna kompatybilność jestem bardzo wdzięczny małomiękkim w tym sezonie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danielski, idz Pan z tym ping pongiem, wiesz ile u mnie poleglo na nim padow? Telewizor tez prawie zycie stracil.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam był chyba taki chinczyk na koncu o lol co to był za hardcore :) Pièkna gra i multi teź zacne , jedna z perełek zapomnianych pamiętam jak siè jarali w neo że to testy silnika przed gta iv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×