Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

Latać tez umiem ale tak to zgrać żeby strzelić bramkę? Czapki z głów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzwyczajniejszy w świecie fart, jak 99 procent goli w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne gole które nie są fartem to te strzelane na początku rozbiegu. Wystarczy trzymać raz i turbo do pierwszego składowania a potem sam gaz. 99% tak uderzonych piłek wpada do bramki. Oczywiście zero w tym frajdy....

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki Messi wraz z Ronaldo swoja karierę oparli na farcie ;)

Prędzej te z poczatku meczu nazwałbym farciarskimi, bo przeciwnik jest z reguły w tej samej pozycji i dąży do tego samego.

To powyżej to ładnie strzelony gol ;).

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna bramka pack, śmiało wysyłaj klip na maila cinema@rocket-league.com to może będzie w następnym Top Goals Of the Week.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się też fart w tej grze ale w większości liczą się umiejętności. Wystarczy wyskoczyć na ekipę zgraną którzy są już pro i jest tylko trzask prask i cie niema. Mega skillowa gra z małą domieszką farta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem ze ta gra to czysty arcade i przypadek. Od wczoraj wrzuca mnie do graczy pro, siedzę i wyję ze złości bo nawet piardnąć nie mogłem . Ludziska coraz bardziej ogarniają grę i wymiatają. Ja patrzę i sie uczę. Myślałem wcześniej że wszyscy mają problem z wybiciem piłki stojąc, teraz widzę że jestem jedyny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo skillowa. Oczywiście to samo co umiejętnościami można czasem osiągnąć dużym fartem, ale trening tutaj naprawdę czyni cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna bramka pack, śmiało wysyłaj klip na maila cinema@rocket-league.com to może będzie w następnym Top Goals Of the Week.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Lk1CJYAkuXQ

To nie jego bramka :p, sam robię małą kompilację goli z online ale po tym co zobaczyłem w top 10 to po prostu bieda :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze istnieje jakiś system lig lub coś podobnego?

 

Tylko w singlu masz opcję "season mode" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę słabo , bo np. grając w taką fife cały czas mam motywację aby dojść do jak najwyższej ligi albo wygrać jakiś puchar ,a tutaj można powiedzieć że online dostępne są tylko mecze towarzyskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dystans liczy tylko i wyłącznie w Exhibition. W online nic nie nalicza jeśli chodzi o dystans.

 

To jest chore trofeum. Według tych "opon" mam przejechane TYLKO 32km po 6 godzinach gry albo i większej ilości. Gdzie tu do 500?! :o

 

 

Jedyne gole które nie są fartem to te strzelane na początku rozbiegu. Wystarczy trzymać raz i turbo do pierwszego składowania a potem sam gaz. 99% tak uderzonych piłek wpada do bramki. Oczywiście zero w tym frajdy....

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

 
Tylko na poziomie trudności Rookie. Na wyższych SI nie pozwala wybić piłki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest chore trofeum. Według tych "opon" mam przejechane TYLKO 32km po 6 godzinach gry albo i większej ilości. Gdzie tu do 500?! :ohmy:

 

Na ten moment ten trofik jest zgliczowany, ale pozytywnie :) Trofik wpada między 70-110km na JEDNYM komplecie kół :) Ważne jest, żeby ich nie zmieniać :) Mi wpadł na 100km :)

Także działajcie póki pacza nie ma :) Jedyny minus, że trzeba to zrobić w singlu, bo w multi nie nalicza :sad:

Edytowane przez haobao_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment ten trofik jest zgliczowany, ale pozytywnie :) Trofik wpada między 70-110km na JEDNYM komplecie kół :) Ważne jest, żeby ich nie zmieniać :) Mi wpadł na 100km :)

Także działajcie póki pacza nie ma :) Jedyny minus, że trzeba to zrobić w singlu, bo w multi nie nalicza :sad:

 

Nie pokazuje na oponach, gdy grasz na multi - ale do zgliczowanej trofki się nalicza (potwierdzone na twitterze przez twórców gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworcy mowia co innego i w grze dzieje sie co innego, tutaj http://www.playstationtrophies.org/forum/rocket-league/270069-far-far-away-trophy-15.html mozna poczytac ze w singlu wpada to po 50-80km czyli w przyblizeniu trzeba zagrac +- 150 meczykow (zalezy kto jak jezdzi) a w online ludzie grali i po 400 a trofki nadal brak wiec cos tu sie nie zgadza.. pod tweetem tez pisza ze nie wpada nawet jak zagrali tych pareset spotkan a developerzy milcza, takze wszystko trzeba zrobic w singlu.

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym 500km to faktycznie trzeba się najeździć... po próbie okrążania boiska przez cały mecz z boostem nabiłem ledwo 600 metrów.

Plan na dzisiejszą noc po pracy:

Wybieram exibithion bez botów, pojeżdżę 5 minut bez goli i na gumce złapię analoga + klin na R2.

W tym czasie odpalę PS3 i pogram w kupkę wstydy a kilometry niech się same nabijają.

 

Poza 500km pozostało jeszcze tylko zebranie wszystkich dodatków, ale z tego co widzę, to po każdym meczu coś wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co 5 minut trzeba wcisnąć 2x :x:. Do tego niekiedy włączy się overtime bo strzeli na 1:1.

Ogólnie gra fajna, ale to trofeum to jakiś idiotyzm. Rzeczywiście go nie przemyśleli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na overtime dopiero zwiążę analoga i sklinuję R2...

czas się nie skończy a kilometry będą się nabijać bez konieczności wciskania :x:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by było już przegięcie.

Na szczęście gra posiada spore ilości miodu i kto wie, może dobiję kiedyś do ~1000 meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×