Skocz do zawartości
wili23

Promocja i okazje

Rekomendowane odpowiedzi

Siege to obecnie jeden z najpopularniejszych multiplayerów na rynku więc o liczbę graczy nie masz się co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Siege dużo osób gra na xie jest grupa na fb   Polecam skończyć wierzyć w stereotypy ze xboxa to konsola na której nie ma z kim grac 

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym się obawiał że na tym etapie będą Ciebie ciurali jak szmate takie stare wyjadacze...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.microsoft.com/en-gb/store/d/xbox-live-gold-membership-digital-code/cfq7ttc0k5zm/0003?tduid=(912b2034aa48befc6a25b1be9a6441d6)(266696)(2142931)(03004n52h1et)()

 

Gold za ~60zyla na 6msc.

 

Edytka: Jak zaznaczy się automatyczne przedłużanie, to dostajemy miesiąc gratis. U mnie normalnie dodało 7msc golda :)

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MediaExpert jest promo na kody na 3 miesiące + 3 gratis

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

c1f6c65d352c0a44726f2dabdaddff5c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Banan91PL napisał:

Po zbuju cebula.

Fighterz oraz MHW są w normalnej cenie. Na Naruto jest spora promka a w bundlu jest tylko FIFA + NHL lub FIFA + NBA. Nikt nie każe kupować tego razem ;)

...chyba że ktoś chce koniecznie wydać 100 dolarów bo taka zdrapka na G2A jest w cenie około 250zł ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:

Po zbuju cebula.

Fighterz oraz MHW są w normalnej cenie. Na Naruto jest spora promka a w bundlu jest tylko FIFA + NHL lub FIFA + NBA. Nikt nie każe kupować tego razem ;)

...chyba że ktoś chce koniecznie wydać 100 dolarów bo taka zdrapka na G2A jest w cenie około 250zł ;)

 

A to nie ze 4 razem za 250? Bo z tego co czytam to są bundle ze 4 pakiety Wiec za 4 gry 250 zł to raczej dobra cena 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2018 o 19:18, Banan91PL napisał:

A to nie ze 4 razem za 250? Bo z tego co czytam to są bundle ze 4 pakiety Wiec za 4 gry 250 zł to raczej dobra cena 

Przeczytaj jeszcze raz, chociaż ze zrozumieniem tego ciężko.

Kliknij każdy link do sklepu MS.

Porównaj ceny i przeczytaj jeszcze raz.

 

Cała "fenomen" polega na kupnie tanio zdrapki za 100 dolarów i dobrania 4 gier  z promocji żeby wyszła równowartość zdrapki.

Mając pieniądze na koncie możesz wydać te 100$ na co chcesz ;)

 

Na podobnym mega dealu ze zdrapkami z @DigitalMan_PL kupiliśmy preorder Destiny 2 z season passem które wyszło przy tamtym kursie dolara grosze na 2 osoby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Honor napisał:

 

Sony PlayStation 4 1TB Slim + SW Battlefront II https://inspiracje.x-kom.pl/walentynki 1299 zł

Super, ale po pierwsze, promo srednie, a po drugie to temat o promocjach do Xklocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualnie jest promocja na dyski przenośne do XBOXa w RTV EURO AGD. Nie wiem czy cenowo to szał ciał ( bo są droższe od niebieskich), ale przez chwile można było kupić Seagate Game Drive PlayStation 4 TB za 299 zł który pewnie działałby też w X ( bo przecież to tylko zwykły 2,5 cala dysk w obudowie USB3) . Niestety, wyczaiłem to za późno i udało mi się wyrwać tylko 3 szt. :) 

 

EDIT:

RTV EURO AGD to dno, oni umieją wyjść z twarzą :1_grinning: Po tygodniu dostałem info, że jeszcze chwile muszę poczekać na zamówienia, ew. mogę anulować. Myślę sobie, co tam, tydzień w tą czy w tą nie gra roli- odpisałem, że rozumiem i poczekam po czym dostałem odpowiedź , że jednak dysków nie będzie z przyczyn nie zależnych od sklepu...

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje na takim cebularskim forum, ale mimo wszystko podaje...jak ktoś lubi cyfrówki to znośna cena za Assassins Creed Origin - 25f (118zł) i Cień Wojny - 23f (108zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje na takim cebularskim forum, ale mimo wszystko podaje...jak ktoś lubi cyfrówki to znośna cena za Assassins Creed Origin - 25f (118zł) i Cień Wojny - 23f (108zł).
Tylko Argentyna

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, te dodatki w Season passie do Battlefielda 1 są dobre? I jeszcze jedno...grają ludzie na Xboxie w multi?
Paniczu co te ludziska się upały na to ze na XboxOne nie ma z kim grać w multi?

Ludzi od hooya gra, a za te 45zl Season Pass to chyba grzech nie brać...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Paniczu co te ludziska się upały na to ze na XboxOne nie ma z kim grać w multi?

Ludzi od hooya gra, a za te 45zl Season Pass to chyba grzech nie brać...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Na jakimś trackerze widziałem 5 tys czy ileś tam. Może stare dane i nie pamiętam z kiedy te dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Teraz, Frost Prime napisał:

Na jakimś trackerze widziałem 5 tys czy ileś tam. Może stare dane i nie pamiętam z kiedy te dane.

Pełno wiary i nie ma problemu znaleźć full server na każdym dlc  tym bardziej ze są serwery mixed

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Frost Prime napisał:

Na jakimś trackerze widziałem 5 tys czy ileś tam. Może stare dane i nie pamiętam z kiedy te dane.

Jeśli grasz popołudniami/wieczorami to serwery są pełne, więc śmiało. A dodatki są ekstra. Lepsze niż podstawka jak dla mnie - śnieżne mapy w dodatku "W Imię Cara" cud, miód, orzeszki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to okazja ale kupiłem fh3 platinum za około 130zl właśnie :) cebula silna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×