Skocz do zawartości
wili23

Promocja i okazje

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już rozpiska , promocje za promocją a tak naprawdę wszystko poza dlc to można znaleźć w boxie taniej , przez 3 miechy chyba z 15 pudełek trafiłem koks enhaced poniżej 65 pln ( wyjątkiem są oczywiście gry na Xbox Classic ) wiqdomo i tak trzeba doścignąć dane ( w ffxv royale 100gb !!! ) ale czysta komuna te digitale dalej u nas ( Gold tak samo u brittonsów taniej wychodzi ) . 


Może się na elexa skusze :)

( a jednak nie , znalazłem w sekundę pudło po tyle samo lel )

Edit : FIFA 18  oczywiście w kolejnej promocji , chusteczka że już po mundialu doimy dalej zamiast wrzucić do Access .

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą fifą to już niech się kasą zapchają. chciałem sobie trochę ograć by porównać co wziąć na przyszły rok ale chyba do premiery pes 2019 się nie wyrobią z wrzuceniem

 

Lista promocji 

https://majornelson.com/2018/07/18/ultimate-game-sale-is-back/

 

Psprices na razie przemiela dane i jeszcze nie ma polskich cen. trzeba sobie poklikać

 

Promocja jak promocja nic ciekawego dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panie @pablos_83 

a to: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/zestaw-platynowy-fh3-z-dodatkami/9n3rzqgc6k10

Forza Horizon 3 ze wszystkimi DLC: vip passem, car passem, dodatkowymi wozami, oraz dodatkami sniezna gora i hot wheels - za 157pln? 

Dla mnie jesli ktos nie ma to brac i grac! 

Ja za podstawke plus dodatki zaplacilem 180pln i ani zlotowki nie zaluje. Niestety reszta czyli vip pass i car packs maja marne promocje, ale i bez tego gra daje mase zabawy. 

Gra jest PlayAnywhere wiec jak ktos ma pieca (do full hd i konsolowych 30fps nie trzeba miec monstrum) to polecam. 

(tak wiem nudny jestem z peanami nt. FH3)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciągnąłem Hellblade za 29zl i Giana Sisters za 5ka ;) (Maradona oczywiście;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Golda można wciagnac za 80zl/rok. Jakby ktoś miał problem z tym, że ma np jeszcze miesiąc lub dwa kupione na polskim regionie to można zadzwonić do MS niech anulują i można kupować u Maradony

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maradona jest legitny tak , nie dostanę bana za to na sto procent ???

Znalazłem tutorial więc chyba się skuszę bo takiego Hellblade i tak nie dostanę w pudełku (i trochę Janusza zagram , ktoś mi się wjebał na Netflix z Chile a na supporcie mnie olali kiedy zarządzałem giftu xd , żądny jestem zemsty na jakimś korpo) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem golda na rok za 80 zl. Nie ma tragedii ;). Dzieki za info.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się tez tak kupić na Argentynie game passa? Wczoraj golda bez problemu kupiłem a z tym się mecze i cały czas wyskakuje ze mam się skontaktować z ms. W koncie nic nie zmieniłem, karta podpięta, vpn odpalony. Co jest ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Eloszki napisał:

Da się tez tak kupić na Argentynie game passa? Wczoraj golda bez problemu kupiłem a z tym się mecze i cały czas wyskakuje ze mam się skontaktować z ms. W koncie nic nie zmieniłem, karta podpięta, vpn odpalony. Co jest ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To oznacza jedno. Już po Ciebie jado :ziobro: 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z tymi płatnościami na argentyńskim storze, wywalało mi błędy, próbowałem przez połączenia na lapku do xboxa i przez bagażnik do taxówki, ale nic nie wychodziło - pomagał mi w tym nawet @DigitalMan_PL za co mu dziękuje ;)

 

Wczoraj po dłuższej przerwie znów usiadłem do tematu, bo skusiły mnie kolejne fajne promocje i udało się. Kupiłem grę prosto przez mojego głównego kompa na stronie www mikromiętkich. 

1. Dodanie karty kredytowej Revolut na swoim koncie.

2. VPN (w moim przypadku mam kupionego u Windscribe)

3. Odpalam VPN na VIETNAM - co w moim przypadku okazało się zbawienne, bo gdy łączyłem się przez Argentynę, to sklep odrzucał płatność.

4. Wyszukuje grę na Argentyńskim storze i przechodzę do kupna.

 

Wczoraj męczyłem się cały dzień z ustawieniami i nie zrobiłem nic. Dziś rano pierwsze 5 minut i udało się. Czasem proste pomysły są najlepsze ;) 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem problem z tymi płatnościami na argentyńskim storze, wywalało mi błędy, próbowałem przez połączenia na lapku do xboxa i przez bagażnik do taxówki, ale nic nie wychodziło - pomagał mi w tym nawet [mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] za co mu dziękuje
 
Wczoraj po dłuższej przerwie znów usiadłem do tematu, bo skusiły mnie kolejne fajne promocje i udało się. Kupiłem grę prosto przez mojego głównego kompa na stronie mikromiętkich. 
1. Dodanie karty kredytowej Revolut na swoim koncie.
2. VPN (w moim przypadku mam kupionego u Windscribe)
3. Odpalam VPN na VIETNAM - co w moim przypadku okazało się zbawienne, bo gdy łączyłem się przez Argentynę, to sklep odrzucał płatność.
4. Wyszukuje grę na Argentyńskim storze i przechodzę do kupna.
 
Wczoraj męczyłem się cały dzień z ustawieniami i nie zrobiłem nic. Dziś rano pierwsze 5 minut i udało się. Czasem proste pomysły są najlepsze  
O teraz to Paniczu zacznie się cebula, jeszcze weź jakąś zaufana osobę i kupujcie na koncie zakupowym na 2,to już w ogóle taniosc...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A istnieje odpowiednik tego u sony? Można robić podobnie?
Kupować wspólnie tak

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem już temat. U sony nie jest tak różowo jak u mikromiętkich. Skubani w innych walutach zrównują ceny.

Czytałem przed chwilą, że pojawiły się 3 podwyżki na sklepie argentyńskim. Czyli być może zaczyna działać nowe prawo.

https://www.xbox-now.com/pl/news/93/sales-tax-in-argentina-remains-uncertain-but-first-game-prices-increased-a-lot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, hacker25 napisał:

Ogarnąłem już temat. U sony nie jest tak różowo jak u mikromiętkich. Skubani w innych walutach zrównują ceny.

Czytałem przed chwilą, że pojawiły się 3 podwyżki na sklepie argentyńskim. Czyli być może zaczyna działać nowe prawo.

https://www.xbox-now.com/pl/news/93/sales-tax-in-argentina-remains-uncertain-but-first-game-prices-increased-a-lot

 

No w sumie jest "po robocie już" można by rzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszedł VAT na cyfry porostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tak jak widać podatek bije po kieszeni że hooy, dalej tylko Argentyna :)
A dzieląc na 2 to ten podatek lata Mi koło ch....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

To tak jak widać podatek bije po kieszeni że hooy, dalej tylko Argentyna :)
A dzieląc na 2 to ten podatek lata Mi koło ch....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Dzieląc to na dwóch, to masz cenę podatku w Polsce :xzibit: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promka na Skyrim 88 zeta, a Wy nic nie mówicie? :P Będę grał w grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Promka na Skyrim 88 zeta, a Wy nic nie mówicie? Będę grał w grę
Na dodatek Skyrim na XboxOne X jest Enchanced :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Na dodatek Skyrim na XboxOne X jest Enchanced :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Wiem, jaram się podwójnie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×