Skocz do zawartości
wili23

Promocja i okazje

Rekomendowane odpowiedzi

EEE już mnie te wyprzedaże nie ruszają.  Przez XGP człowiek ma więcej gier do ogrania niż czasu na nie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał mieć tak po ludzku czas, zeby ograć to co już nakupowalem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promo na ultimate game pass za 4 złote, po zakupie łączy wszystkie usługi jakie macie wykupione, ale okres to maks 3 lata.

 

U mnie wyszło tak:

 

miałem golda do 1 grudnia 2019 oraz kupionego game passa w promocji jeszcze na 3 miesiące;

 

kupiłem na allegro 2 lata golda za 194 złote, nie szukałem taniej, nigdy nie kupowałem w dziwnych sklepach internetowych, odnawiałem 2x bo dostałem dwa kody, za każdym razem za włączenie auto odnawiania dostałem miesiąc,

 

ostatecznie po połączeniu usług mam do czerwca 2022, zsumowało mi wszystko gold do 1 grudnia + 1 rok golda + 1 rok golda + 3 miesiące passa + 2 gratisowe miechy za odnowienie + 1 miesiąc ultimate co dało czerwiec 2022.

 

Link do zakupu:

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?irgwc=1&OCID=AID681541_aff_7811_1246483&tduid=(ir__0qp32x3uxnu9dc9fdpzzj9u91n2xj0qwvwis0h3e00)(7811)(1246483)((863096087ec3a6117afaaf755685d8a1)(278693)(2381265)(0f004narr8s1)())(863096087ec3a6117afaaf755685d8a1)&irclickid=_0qp32x3uxnu9dc9fdpzzj9u91n2xj0qwvwis0h3e00&activetab=pivot:overviewtab

 

 

Edycja: przepraszam rok za 194 złote, a nie 2 lata za 194, źle wpisałem z roztargnienia.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pablos_83 napisał:

Skąd 2 lata Golda za 194?

Jakis link? 

 

Sorry źle się wyraziłem 2 lata po 194 złote :)

 

https://allegro.pl/oferta/klucz-xbox-live-gold-12-miesiecy-one-eu-pl-365dni-8030281787?snapshot=MjAxOS0wNi0wOVQxMjoxMTo1OC4yOTJaO2J1eWVyOzRjOWRhYzE4NGMwYTM0YTJmNWExMGY4OGVmMmU5ZGQ2YmUyYWM2NjFmMTZjZWFhMzNjMmE1MzliMWI2NTk5Nzk%3D

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest rok... Czy źle widzę?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Przecież to jest rok... Czy źle widzę?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Chodzi o rok, przepraszam byłem zamyślony i wprowadziłem swoim wpisem w błąd.

 

Rok za 194 złote, a nie 2 lata za 194, jeszcze raz przepraszam.

 

Ale promo działa jak napisałem, chociaż to :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byndzie cebula, wbije jak nic :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby z promo na ultimate za 4 złote skorzystać na końcu, najpierw powbijać kody na golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirde rozpedzilem sie i wbilem to zanim golda przedluzylem ;/

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, SephiroT napisał:

@adasiulko screen z subskrypcji? 

Nie wierzysz?

 

 

xbox.png

Tylko na końcu trzeba kupić w promo za 4 ultimate game pass na miesiąc, NA KOŃCU. Najpierw dodać golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adasiulko

OK to teraz powiedz mi jak to bedzie wygladac u mnie. (mam tylko XGP wazny do konca lipca z promki za 4pln, i korzystam z niego na PC). Jesli dokupie tego Ultimate za 4pln to on sie doda do aktualnej subskrybcji? TAK?

 

Nie pokryje sie i nie bedzie tylko na miesiac tylko powinno przedluzyc o miesiac i powinniem miec w ramach tego dostep do XGP PC (bo to oferuje ultimate).

Jesli tak to kude biere co bede sie zastanawial.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MagEllan napisał:

@adasiulko

OK to teraz powiedz mi jak to bedzie wygladac u mnie. (mam tylko XGP wazny do konca lipca z promki za 4pln, i korzystam z niego na PC). Jesli dokupie tego Ultimate za 4pln to on sie doda do aktualnej subskrybcji? TAK?

 

Nie pokryje sie i nie bedzie tylko na miesiac tylko powinno przedluzyc o miesiac i powinniem miec w ramach tego dostep do XGP PC (bo to oferuje ultimate).

Jesli tak to kude biere co bede sie zastanawial.

 

 

Konwersja najlepiej działa jeśli masz już wykupionego golda lub game passa i wtedy na końcu kupujesz ultimate game pass za 4 złote w promo i wtedy najbardziej zyskujesz. Wszytko sumuje się z najlepszym przelicznikiem. Gdzieś mi wpadło w oko, że przelicznik w drugą stronę jest mniej korzystny. Ale tego już nie jestem pewien bo wczoraj miałem męczący dzień.

 

Nie będę się wymądrzał, że wsio wiem, trochę poczytałem i najpierw kupiłem golda, wbiłem na konto, za każdym razem dostałem gratis miesiąc, game passa miałem z promo, a na końcu kupiłem ugp.

 

Tu masz link gdzie poczytasz o tym:

 

https://www.pepper.pl/promocje/game-pass-ultimate-164679

 

Na allegro kupiłem golda 2 razy na rok po 194,99 złotych za rok. Ale widzę, że już ceny poszły w górę, poczuli pieniądz.

 

Ja tam rzadko angażuję się w cebulę, ale tym razem uznałem że warto. Miałem sprzedać Xboxa pod koniec roku, a wychodzi że chyba kupię Xboxa X.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adasiulko

Dzieki.

Czyli wydaje sie ze jest jak pisalem. Mam aktywny XGP do konca lipca (golda nie mam), dokupuje Ultimate za 4PLN i powinno mi przedluzyc do konca sierpnia oraz pobic to co mam do wersji ultimate (czyli wliczy mi sie XGP PC).

No to w takim wypadku moge wydac te 4pln :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=11637]adasiulko[/mention]
Dzieki.
Czyli wydaje sie ze jest jak pisalem. Mam aktywny XGP do konca lipca (golda nie mam), dokupuje Ultimate za 4PLN i powinno mi przedluzyc do konca sierpnia oraz pobic to co mam do wersji ultimate (czyli wliczy mi sie XGP PC).
No to w takim wypadku moge wydac te 4pln
 
Dokładnie tak.

Sumuje posiadane usługi GP + Gold i dodaje 1 miesiąc robiąc z tego Ulti...

Jak chcesz mag odyebac cebulę to kup gdzieś golda (tańszy niż GP) i na końcu dobij ulti :)

U mnie:

54,99 zł co miesiąc, następna opłata dnia 20.10.2021 za pomocą PayPal 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

Ty mnie lepiej kolego uswiadom jak to jest z promka za automatyczne przedluzanie gdzie to ogarnac i jak pozniej wylaczyc :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie orientujecie sie czy jak juz aktywowlem ultimate za 4 to teraz jak anuluje wszysto i kupie powiedzmy golda na rok to bede mogl znow z tego skorzystac?

pospieszylem sie i mam tylko do pazdziernika ;/

czytam na reddicie ale nikt tak jeszcze nie probowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie orientujecie sie czy jak juz aktywowlem ultimate za 4 to teraz jak anuluje wszysto i kupie powiedzmy golda na rok to bede mogl znow z tego skorzystac?
pospieszylem sie i mam tylko do pazdziernika ;/
czytam na reddicie ale nikt tak jeszcze nie probowal
Stawiam że nie, zawsze tak było, że po anulacji widniał się jako osoba która JUŻ MIAŁA, więc nie objęta promka.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

[mention=52712]DigitalMan_PL[/mention]
Ty mnie lepiej kolego uswiadom jak to jest z promka za automatyczne przedluzanie gdzie to ogarnac i jak pozniej wylaczyc
 
Za autoodnawianie niby był miesiąc (nie wiem jak z ulti) ale możesz wyłączyć na panelu konta Microsoft (via www) zakładka subskrypcje i tam po prawej stronie masz opcje zmiany.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MagEllan napisał:

@DigitalMan_PL

Ty mnie lepiej kolego uswiadom jak to jest z promka za automatyczne przedluzanie gdzie to ogarnac i jak pozniej wylaczyc :D

 

Przy wbijaniu kodu bezpośrednio na konsoli samo narzuca auto odnawianie i gratis miesiąc, oczywiście możesz to wyłączyć, ale w tym wypadku nie opłaca się.

 

Po całości dostaniesz maila z potwierdzeniem, będzie w nim link do zarządzania subskrypcjami na pc, klikniesz to przeniesie Cię na stronę i tam spokojnie wyłączysz automatyczne odnawianie.

 

Ja już sobie wyłączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Stawiam że nie, zawsze tak było, że po anulacji widniał się jako osoba która JUŻ MIAŁA, więc nie objęta promka.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

;/ to chyba jedynie zalozyc nowe konto ustawic jak glowne na konsoli - kupic 12mies golda i skorzystac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Za autoodnawianie niby był miesiąc (nie wiem jak z ulti) ale możesz wyłączyć na panelu konta Microsoft (via www) zakładka subskrypcje i tam po prawej stronie masz opcje zmiany.

Tak jka zrobic opt out to wiem bo to robilem zawsze po zakupie.

Ale jak sie zakwalifikowac na ten miesiac po prostu nie wylaczac autoodnawiania do ostatniego dnia czy cos?

9 minut temu, adasiulko napisał:

Przy wbijaniu kodu bezpośrednio na konsoli samo narzuca auto odnawianie i gratis miesiąc, oczywiście możesz to wyłączyć, ale w tym wypadku nie opłaca się.

 

Po całości dostaniesz maila z potwierdzeniem, będzie w nim link do zarządzania subskrypcjami na pc, klikniesz to przeniesie Cię na stronę i tam spokojnie wyłączysz automatyczne odnawianie.

 

Ja już sobie wyłączyłem.

 

aaaa po wbiciu na konsoli i wszystko jasne na PC nigdy nie mialem takich cudow :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MagEllan napisał:

Tak jka zrobic opt out to wiem bo to robilem zawsze po zakupie.

Ale jak sie zakwalifikowac na ten miesiac po prostu nie wylaczac autoodnawiania do ostatniego dnia czy cos?

 

aaaa po wbiciu na konsoli i wszystko jasne na PC nigdy nie mialem takich cudow :(

 

Na pc nie wiem jak jest, zawsze wbijałem kody na konsoli. To może ktoś inny pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×