Skocz do zawartości
wili23

Promocja i okazje

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, adasiulko napisał:

Na pc nie wiem jak jest, zawsze wbijałem kody na konsoli. To może ktoś inny pomoże.

nie no spoko wynika z tego ze to dziala tylko na konsoli. Bo jak kupowalem w promkach XGP na PC to zawsze mailu mialem dzieki masz miesiac (czy tam ostanio 3).

Wiec ok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skusiłem się na to promo. Teraz mi pisze ze mam do 10.07.2020 czyli mogę już spokojnie wyłączyć odnawianie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna gdzies wyhaczyc golda na rok taniej niz 200zl?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, adasiulko napisał:

Tylko na końcu trzeba kupić w promo za 4 ultimate game pass na miesiąc, NA KOŃCU. Najpierw dodać golda.

Nic do Ciebie nie mam ale rzeczywiście nie wierzyłem i szukałem haczyka.

Wolałem się upewnić zanim zainwestuję w Golda na kolejne 2 lata :D 

Jak zobaczyłem że Xbox Polska potwierdził że tak to działa kupiłem. :) 

3 lata GP Ultimate ...

13 godzin temu, CePeeN napisał:

Ok skusiłem się na to promo. Teraz mi pisze ze mam do 10.07.2020 czyli mogę już spokojnie wyłączyć odnawianie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Frost Prime napisał:

Ja przedłużyłem Golda wczoraj to jak to teraz mam kupić zwyczajnie Ultimate'a i będzie cacy? Mam jeszcze Game Passa z tej promocji co była za 4zł.

Tak, powbijaj co masz i na końcu upgrade do Ultimate za 4zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SephiroT napisał:

Tak, powbijaj co masz i na końcu upgrade do Ultimate za 4zł.

Bóg zapłać. 

I jak tu nie lubić Microsoftu i Xboxa? Każdy kto skrytykuje zielonych to powinien teraz dostać w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wszystko przemysleli. Przeciez nie rozdaja nam tego wszystkiego z dobrego serca :)
Znacie pewnie powiedzenie ze 1sza dzialka jest za free ;)
Wielu ludzi jak sie do tego przywiaze przez ten okres to pozniej dalej bedzie subskrybowac. To raz a dwa ze za chwile beda sie chwalic ilu to juz maja subskrybentow i dzieki temu złowią nastepnych ;)
Widac ze glowne dziala to nie nowa konsola i mega giery AAA tylko wlasnie GamePass.
Chca byc gamingowym Netfliksem i jak na razie dobrze kombinuja a my tylko na tym korzystamy ;).... na razie bo zeby kiedys wszyscy nie poszli w ten model i prawdziwe killery wyjda z 2 na rok a reszta sredniaki do abonamentow ...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie cebula życia bo i tak 2,5 roku golda za free miałem, to tylko na GP Ulti zmieniłem :)

Więc przekonali mnie :) za 2,5 roku będę myślał co dalej lul...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rambo8 napisał:

To raz a dwa ze za chwile beda sie chwalic ilu to juz maja subskrybentow i dzieki temu złowią nastepnych

Taki jest plan.

Śledzę ich ruchy od momentu w którym skopali sprawę z Xbox One i miałem z nich bekę.

O ile Sony liczy sprzedane konsole, o tyle M$ musiało znaleźć "ładniejsze" statystyki więc liczy aktywne konta.

Dla nich ta promka bardzo podbije produkcyjne statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, SephiroT napisał:

Taki jest plan.

Śledzę ich ruchy od momentu w którym skopali sprawę z Xbox One i miałem z nich bekę.

O ile Sony liczy sprzedane konsole, o tyle M$ musiało znaleźć "ładniejsze" statystyki więc liczy aktywne konta.

Dla nich ta promka bardzo podbije produkcyjne statystyki.

I dobrze ze dostali w dupe. Wzięli się do roboty teraz (na tyle że kupiłem Xa;)
Konkurencja musi być - tylko na tym korzystamy. Gdyby nie oni to Sony dopiero wtedy by nam pokazało "4 the players" :kaz:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK udalo mi sie ogarnac temat z XGP na PC (poza SoD2 ktorego nie moge odinstalowac), Mimo braku tej nowej appki gry dzialaja. 

Wczoraj w nocy pogralem troche w Sunset Overdrive - minus brak zmiany jezyka (takie cuda tylko na konsoli) sama gra tez mnie nie porwala. 

Ale mimo wielu minusow:

- sprawdze sporo gier, w planach ukonczenie superhot, wolf2 i Meto:exodus. A to wszystko do konca sierpnia za jedyne 8pln. 

Pomijam ze jesli cena dla abo na PC w PL utrzyma sie na poziomie 19pln (w US zdaje sie maja 10$ a to spora roznica) to te 19 pln zeby wyprobowac w miare swieze produkcje lub ograc cos ciut starszego co na promkach nie schodzilo do ceny 5eur to zwyczajnie dobra opcja. 

 

Ale tak to juz jest w poprzedniej generacji MS bylo silniejsze i Sony sie staralo, w tej Sony zaliczylo dobry start o co nie bylo trudno bo MS sie potknal juz przy ogloszeniu konsoli, i bolesnie upadl i troche mu zajelo pozbieranie sie. Ale jak sie pozbieral to przyatakowal z korzyscia dla graczy* :) 

 

*graczy ktorzy nie maja klapek na oczach i po prostu graja, a nie kloca sie ktory kawalek plastiku i elekroniki lepszy. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Rambo8 napisał:

I dobrze ze dostali w dupe. Wzięli się do roboty teraz (na tyle że kupiłem Xa;)
Konkurencja musi być - tylko na tym korzystamy. Gdyby nie oni to Sony dopiero wtedy by nam pokazało "4 the players" :kaz:

Dokładnie. Fajnie, że jest konkurencja. Warto siedzieć w obozie "przegranych", bo jesteśmy fajnie łechtani. Gdyby tylko mikromiętcy poszli w dobre Exy, to kwitnące wiśnie mogłyby zacząć pleśnieć dość szybko :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie chodzi o to zeby wiśnie zaczęły gnić, tylko zeby wiśnie były super smaczne i zielone jabłuszka (nic innego zielonego nie przyszło mi do głowy ;)) tez były pyszne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CePeeN napisał:

W sumie to nie chodzi o to zeby wiśnie zaczęły gnić, tylko zeby wiśnie były super smaczne i zielone jabłuszka (nic innego zielonego nie przyszło mi do głowy ;)) tez były pyszne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie bede ciagnal dalej tej analogii.

 

Opcje widze dwie.

Ta podana przez ciebie czyli wyrownana konkurencja - ale tutaj bedziemy mieli tylko podszczypywanie, raz jedni cos lepszego zaoferuja raz drudzy czyms odpowiedza. Ale nie beda wychylac sie szalenczo przed szereg.

 

Ta podana przez @hacker25- Jedni zostaja bardziej z tylu i gonia jak moga, wtedy musza doslownie stawac na rzesach.

Podawalem juz przyklad PS3 vs X360 - x mial platny online, nie mial w ramach abo gier (dodali pozniej)... byl wygranym. Sony potknelo sie z cena na starcie i potem musialo nadganiac, potem zaliczyli wtope z haxxem i wyciekiem danych. Zrobili plusa (w sumie wyprzedzili wszyskich z cyfrowym abonementem tyle ze go nie rozwineli do poziomu masy gier, ok byla kolekcja gier od zaraz skladajaca sie z 10 czy 12 tytulow ale zamiast to rozwijac to to wycieli), poczatki byly marne ale darmowy online i przez jakis czas pol roczne gry trafiajace do plusa pod koniec generacji.

Potem sytuacja sie odwrocila MS sie na starcie wylozyl, ale co zrobil? wsteczna miedzy architekturami (przypominam X360 tez dzialal na power pc), to wymagalo masy pracy (i to faktycznei bylo dla graczy bo zarobku na tym ogromnego raczej nie mieli), pozniej juz bylo pojscie w cos na czym mozna zarobic a jednoczesnie przyciagnac graczy - najpierw pare tytulow w play anywhere, potem XGP, potem coraz nowsze gry w XGP - na litosc poza Epic, MS jest drugi ktory udostepnil na PC Metro Exodus!) i konsekwentka sciezka.

 

Wiec majac to na uwadze chyba lepiej miec jednego wygranego i drugiego przegranego, poczekac chwile zobaczyc jaki jest uklad sil i jesli przegrany podnosi sie z kolan dac mu szanse. Wygranemu latwo spoczac na laurach.

 

Jedyne co mnie wkurza jesli chodzi o konsole to haracz za online. Ale ze glownie gram singlowo to jeszcze nie problem, choc juz w tej generacji widac ze coraz wiecej gier stawia na online i bez aktywnego plusa/golda nie pograsz. Bo nie i juz. Wiec obstawiam ze w kolejnej bedzie jeszcze gorzej pod tym wzgledem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusa posiadam bo czasami program z ziomkami w coś online. Na xboxie natomiast ogrywam multiplatfromy z uwagi na najlepsza jakość i tam golda nie kupiłem. Posiadam XGP i w zupełności mi wystarcza. 

Mało tego - ciagle posiadam darmowy miesiąc golda, który się dostaje przy zakupie konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Sithman napisał:

 

I nie mam zamiaru, bo promka od kilku h już NIE DZIAŁA... albo w ogóle nie generuje kodów, albo daje zużyte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj rano 2 kody weszły. Ludzie piszą, że czasami dostają nie działajace kody, ale za kolejną próbą się udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu maila i zrobienia równania, mam jakąś info po francusku że coś nie przypisany żaden kod do maila bla bla... I nic nie dostaje.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Po wpisaniu maila i zrobienia równania, mam jakąś info po francusku że coś nie przypisany żaden kod do maila bla bla... I nic nie dostaje.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Potwierdzam. Mam to samo. Chyba już padło na dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wczas dodałem 2 miesiące. Potem się skapowałem że można ile się chce do 36M ale już nie działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.06.2019 o 18:38, adasiulko napisał:

Konwersja najlepiej działa jeśli masz już wykupionego golda lub game passa i wtedy na końcu kupujesz ultimate game pass za 4 złote w promo i wtedy najbardziej zyskujesz. Wszytko sumuje się z najlepszym przelicznikiem. Gdzieś mi wpadło w oko, że przelicznik w drugą stronę jest mniej korzystny. Ale tego już nie jestem pewien bo wczoraj miałem męczący dzień.

 

Nie będę się wymądrzał, że wsio wiem, trochę poczytałem i najpierw kupiłem golda, wbiłem na konto, za każdym razem dostałem gratis miesiąc, game passa miałem z promo, a na końcu kupiłem ugp.

 

Tu masz link gdzie poczytasz o tym:

 

https://www.pepper.pl/promocje/game-pass-ultimate-164679

 

Na allegro kupiłem golda 2 razy na rok po 194,99 złotych za rok. Ale widzę, że już ceny poszły w górę, poczuli pieniądz.

 

Ja tam rzadko angażuję się w cebulę, ale tym razem uznałem że warto. Miałem sprzedać Xboxa pod koniec roku, a wychodzi że chyba kupię Xboxa X.

Witam Panowie ten myk działa jeszcze

Założyłem konto, kupuje golda na rok i robię upgrade do ultimate wykupując za 4 zł na 1mc

Dzisiaj kupiłem xbx i chętnie przytuliłbym ultimata w cenie golda jeśli wszystko to dobrze zrozumiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie ten myk działa jeszcze
Założyłem konto, kupuje golda na rok i robię upgrade do ultimate wykupując za 4 zł na 1mc
Dzisiaj kupiłem xbx i chętnie przytuliłbym ultimata w cenie golda jeśli wszystko to dobrze zrozumiałem
Pytasz czy stwierdzasz, bo bez znaków interpunkcyjnych cholernie trudno się zorientować....



Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Pytasz czy stwierdzasz, bo bez znaków interpunkcyjnych cholernie trudno się zorientować....



Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

AAA iććććć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×