Skocz do zawartości
MagEllan

Fallout Shelter

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie po kilku dniach ta gra strasznie znudziła. Wszystko ograniczało się do pozbierania "surowców" i wypuszczenia ludków na pustkowia . Nie spodziewałem się niczego więcej po tej grze, jednak myślałem że zatrzyma mnie na trochę dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakiego robota? to ja jakos nigdy nic takiego nie dostalem... 

czy to owy MrHandy?

Tak - Mr.Handy, myślałem że można go jakoś "uzdrowić", ale chyba musi najpierw całkiem paść i pewnie dopiero wtedy da się go "wskrzesić".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - Mr.Handy, myślałem że można go jakoś "uzdrowić", ale chyba musi najpierw całkiem paść i pewnie dopiero wtedy da się go "wskrzesić".

 

ponad 100 mieszkancow, pare fajnych strojow i zadnego MrHandy - ten skad wyskakuje z Lunch boxow? 

 

a gram od premiery - ok ostanie 2 tygodnie nie odpalem musze sprawdzic moze juz ziomki w moim vault 666 zaczeli umierac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr Handy raczej trzeba kupić, wątpię, żeby wypadł z paczki skoro jest w sklepie. Kasa musi się zgadzać ;)

Ja dalej nie mogę się oderwać od tej gierki, nawet konsole poszły w odstawkę :D może to głód w oczekiwaniu na F4?

A może dlatego, że obecnie gram w to na lapku, co jest dużo wygodniejsze.

Jak ktoś nie wie, to jest fajna appka - BlueStacks, pobieramy na kompa/lapka i możemy cieszyć się grami z Google Play.

Enjoy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum pisali, że leci z launchboxów, ale ma bardzo mały drop rate. Jak ktoś ma roota na Androidzie to jest prosty sposób na usunięcie kwoty za paczki i można brać do woli te launchboxy. Wiem, że nie daje to frajdy, ale dla samego Mr Handy czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi łatka 1.2 a w niej sporo ciekawostek:

 

 

Gra ktoś jeszcze? Ja cały czas, choć nieregularnie, ale zaglądam do tych moich ludków :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam, ale już coraz mniej. Gdy przekroczyłem 100, a ludki (50 lvl z 7x10) uzbroiłem w pukawki >15 to "wilczki" nawet 1 piętra nie przechodzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×