Skocz do zawartości
wili23

Gears Of War 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko już nie róbcie beki stare dziady. Info podałem dla przeglądających, którzy będą się pocić że nie ma kodu. Teraz jest tak, że jak coś mają dać to najlepiej w tej samej minucie, a nie że trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Frost Prime napisał:

Kurde...zainstalowałem grę jak nie miałem w ogóle podpiętego neta i żaden aczik mi nie wpadł...ale co tam. Przejdę jeszcze raz. To świadczy o tym, że gra jest dobra.

Zdajesz sobie sprawę, ze Ci to wpadło ale pokaże się po pewnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wili23 napisał:

Zdajesz sobie sprawę, ze Ci to wpadło ale pokaże się po pewnym czasie.

Jak bardzo po pewnym?...minęło ponad 4 dni, a jak sprawdzałem łącząc konsolę z netem przez telefon to dopiero mi wgrało acziki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bardzo po pewnym?...minęło ponad 4 dni, a jak sprawdzałem łącząc konsolę z netem przez telefon to dopiero mi wgrało acziki.

Ja mam czasem tak ze jak jestem online mimo ze wykonalem cos co jest wymagane do zdobycia osiagniecia to aczik nie wpada. Mam kilka trofek z destiny ktore powinny wpasc a mam je zablokowane. W tomb raider trofka za przejscie gry mi nie wpadla jak skonczylem a wpadla sama z siebie po jakichs 3-4 miesiaca od skonczenia w momencie grania w inna gre.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Gears of War 4 właśnie pojawiło się na Xbox One oraz PC.

Kampania w demie ograniczona jest do pierwszego rozdziału, natomiast tryb Hordy i Versus bez limitów do 15 czerwca.

 

Jak ktoś jeszcze nie grał to warto wypróbować :messi:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem całego singla w trialu. Fabuła taka se ale strzela się fajnie

 

Jak kiedyś wpadnie w jakimś goldzie czy na dużej obniżce to chętnie skończę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Ograłem całego singla w trialu. Fabuła taka se ale strzela się fajnie

 

Jak kiedyś wpadnie w jakimś goldzie czy na dużej obniżce to chętnie skończę

 

calego? a nie mialo byc limitu do prologu i rozdzialu 1?

pobieram 103GB na PC moze do rana sie sciagnie :/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 2 rozdziały z triala, nie czuję w ogóle tych nowych Gearsów :/ Styl graficzny znów zbyt kolorowy, w stylu judgement/trójki, podobała mi o wiele bardziej surowość i szaroburość jedynki i dwójki. Ponadto coś jest nie tak z mixem audio, sporo dźwięków mi uciekało w czasie rozgrywki lub były za słabo zaakcentowane, podobny problem miał np. Doom. Także technicznie tak sobie.

Pod względem rozgrywki - strzelanie i chowanie się za osłonami to nadal solidny fundament rozgrywki, niemniej skrzywdzony przez obecność robotów. Żeby było to jeszcze zrobione jak w Binary Domain, gdzie efektownie rozpadały się na części i walczyły dalej po utracie kończyny. Niestety 99% devsów nie umie zrobić dobrych walk z robotami. Fanem hordy/kontry nigdy nie byłem, a początek kampanii nie zachęcił do kupna gry, choć nówkę można już wyrwać w okolicy 70-80zł.

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy pytanie odnośnie gearsów 4. Na alegro chodzą nówki po ok 70-80zl do których dodawane są kody na 1,2,3 cześć z x360. Gdzieś wyczytałem, że te kody są już nie ważne bo działały do któregoś tam miesiąca z 2016r, o czym sprzedawcy z alegro nie wiedzą lub nie piszą. Może ktoś potwierdzić ta informacje?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w 2017r i kody były możliwe do wykorzystania. Do części pierwszej tej odświeżonej kody były do chyba końca grudnia.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam drugi raz tego triala na XOX. Sama gra nadal średnio mnie nie interesuje ale jako pokaz możliwości Scorpio fajnie to wyszło.

 

Wysoka rozdziałka i prześliczny HDR, miło się zatrzymać i pokręcić gałeczką dla widoczków

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, pablos_PRO napisał:

miło się zatrzymać i pokręcić gałeczką

 

Pablos mówi jak jest i to nie tylko w GOW4  :awesome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zdarzyło mi się już nie raz zakręcić śmigłem do takich widoków :KappaPride:

 

Forza, Halo 5, GOW4 wyglądają kapitalnie, Quantum Break jeszcze w drodze.

Obym tylko nie przegrzał Michała :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam nie gralem w zadne Gearsy.

Tryby Wojny 4 - ukonczylem singla. I powiem ze jest to gra conajmniej poprawna. Strzelanie jest przyjemne, gra sie w to przyjemnie, choc w dalszej czesci odrobinke mecza fale...

Bawilem sie dobrze i taka tez ocena dobra. Gre walnalem na 2 posiedzenia. I pewnie mozliwe ze poszukam kogos do coopa zeby zobaczyc jak ten wypada w kampanii (nie wiem czy XO ma cross play z PC - ja ogrywalem gow4 na PC).

minusem jest waga gry 119GB? no troche sie to to pobieralo.

Zebym zaplacil nawet i 20-30pln za samego singla to raczej bym nie zalowal. Ale ogralem w ramach mega cebuli czyli game pass za 1pln.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także ograłem w ramach cebuli za 1zł.

 

Gra strasznie nierówna. Epickie akty 2 i 5 i nudny do porzygu akt 4 gdzie mamy killroomfest z generatora z 3-4 typami przeciwników na przemian.

Fajne strzelanie ale z drugiej strony mimo dużej różnorodności  broni i tak 95% gry przeszedłem z identycznym uzbrojeniem.

Graficznie na XOX zachwyca widoczkami. Aż warto się zatrzymać i postrzelać screenshoty

 

Dla mnie mocne 8 , cieszę się że nie ograłem wcześniej. Piękny pokaz XOX enhanced w rozsądnej cenie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam duży sentyment do serii, w 4 troche denerwuje mnie przyklejanie przeciwnikow do scian w multi (potrafia tak "plywac" w czasie przyklejania) ale w pozostalych tez to chyba wystepowalo, poza tym gra swietna, i multi tez ma fajne tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×