Skocz do zawartości
BulletPOL

Ryse: Son of Rome

Rekomendowane odpowiedzi

ryse_son_of_romexo.jpg

 

Producent: Crytek Studios
Wydawca: Microsoft Studios

Data wydania: 05 września 2014

Platformy: XBOX ONE, PC

 

Walcz jak żołnierz. ZOSTAŃ DOWÓDCĄ. Stwórz legendę.

Ryse: Son of Rome - najładniejszy tytuł startowy nowej generacji (XONE).

 

2405551_2972464867_ryse2.gif

 

WKROCZ W ŚWIAT BOHATERÓW I ZDRAJCÓW
Ryse: Son of Rome to historia Mariusa Titusa, którego rodzinę wymordowali barbarzyńcy na jego oczach. Szukając okazji do zemsty, Marius wstępuje do armii rzymskiej rezydującej w Brytanii i szybko pnie się po szczeblach kariery wojskowej — wkrótce zostaje generałem. W miarę jak wojna przeciwko barbarzyńcom się zaostrza, jego misja zostaje określona: aby dokonać zemsty, musi wrócić do Rzymu.

 

Witamy w starożytnym Rzymie

Oglądaj Imperium Rzymskie odtworzone z zadziwiającą szczegółowością: od odległych północnych krańców Brytanii po Koloseum.

 

Prowadź brutalną wojnę

Rzymskie działania wojenne zostają pokazane ze wszystkimi drastycznymi detalami — możesz znaleźć się w samym środku bitewnego chaosu i zobaczyć emocje na twarzy wroga podczas walk w zwarciu.

 

OKRYJ SIĘ CHWAŁĄ

W Ryse w trybie wieloosobowym online wcielasz się w rolę brutalnego gladiatora. Wkrocz do Koloseum, by walczyć u boku swoich towarzyszy w nieustannie zmieniającej się przestrzeni.

 

PEŁNA INTEGRACJA Z APLIKACJĄ SMARTGLASS

Interaktywny przewodnik po osiągnięciach na urządzeniu z aplikacją SmartGlass pomaga odkryć tajemnice w trakcie rozgrywki, dostarcza wskazówek zsynchronizowanych z grą i udostępnia podpowiedzi wideo, jak pokonać najtrudniejsze fragmenty.
 

NIEOFICJALNIE: Ryse: Son of Rome ma się pojawić w sierpniowym zestawie Games With Gold.

 

RYSE Son of Rome Launch Trailer - XBOX ONE

https://www.youtube.com/watch?v=JWYOk1ozTHU

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakiś czas temu. Gierka bardzo ładna, efektowna i brutalna...przy tym banalnie łatwa i do przejścia jednym guzikiem. Niestety pod tym względem twócy skopali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem jakaś sierota, bo ginę dość regularnie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi. Pytanie czy znajdzie się jakaś życzliwa duszyczka, która zdradzi który to guzik? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie który nacisniesz i tak przeciwnik zginie xd zmie tylko perła na tego co hp odnawia d

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak mało zróżnicowani przeciwnicy oraz mało sekwencji kończących walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że istnieje szansa na jakiś sequel tego ip . Znalazłem za grosze i przynaje że trzeba dawkować bo prostota gameplayu bije po oczach ale sam setting wyśmienity kurcze no więcej finisheròw i co op i było by naprawdę nieźle . Gra takie the order na xa można raz jak najbardziej ograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż jest coop i to całkiem niezły  :blink:

 

btw prostota zaczyna być lekko skillowa na legendarnym :)

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lokalny mi bardziej chodzi :) Ale ten też obadam spoko nie wiedziałem że jest :) Nie wiem czy ten crytek jeszcze przędzie ale jak mòwie mogliby by jak najbardziej wykrzesać z tego ip dużo więcej .

Gram na tym ostatnim co jest odblokowany na poczatek , spoko jest ten timing ale reszta banalna :) Niemniej polecam jak najbardziej za tà cene co jest , choćby dla "obrazkòw" ( gra moim zdaniem nie wyglàda gorzej od Ordera )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - też przeszedłem grę na spokojnie, włączyłem legendarny i na samym prologu padłem kilka razy.

 

@wili - noo weź, że da się grać na kinekcie?!! da fuk.. nawet nie sprawdziłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło mi PS4 i kupiłem wczoraj za około 50 pln na PC.

Kurde ta gra jest naprawdę dobra. Prosta, ale przecież o to chodzi w tego typu grach ;)

Jest potencjał na 2 część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wydane 35zł w ostatnich miesiącach. Grając na hardzie nie jest tak źle. Trzeba uważać na przeciwników, a jako tytuł lekki, przyjemny, w sam raz na weekend sprawuje się idealnie. Znacznie lepiej niż Order. Szkoda, że multi jest puste i nawet nie mam jak sprawdzić tego trybu  :down:

Edytowane przez Mexiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem dzisiaj. Całkiem spoko gierka. Dobry tytuł by łyknąć go w weekend. Pod koniec już się monotonia wkradła bo walki w sumie wyglądają tak samo. Koniec końców polecam ograć zważywszy też na to, że gra kosztuje teraz tyle co flaszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczyłem, dla mnie taki średniaczek do ogrania za 4-5eur. Historia jakaś jest i dobrze. Walka to cios, parowanie, przebicie gardy i unik a wiec cos czego mozna sie spodziewać. Finiszery to QTE ale nie męczą w sumie wole podświetlenie nizli znaczki na ekranie, była jedna sekcja gdzie za dużo QTE było, przerywniki miedzy walka a wiec rozkazy czy dowodzenie bardzo ale to bardzo uproszczone i niezbyt wymagające. Graficznie na PC w high tez troche nierówno zazwyczaj bardzo ładnie ale trafiała sie jakaś tam postać poboczna która bardzo mocno odstawała, na cała gre miałem tylko jednego glitcha gdzie pokonany wróg wyleciał w powietrze i tak umarł i zawisł. Moja ocena 5+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości growe i w ostatnich dniach wziąłem się za tę produkcję. Cóż mogę powiedzieć... Gra jest niezła, ale zapomina się o niej po kilku godzinach. Klimat i ogólna sceneria to poezja. Do tego dochodzi piękna grafika, która po 4 latach od premiery nadal zachwyca. Fabuła jest, ale niczym nie zachwyca - typowy motyw zemsty. Esencją gry jest system walki, który nie ukrywam sprawia dużo radości. Zwłaszcza egzekucje, które są soczyste i przede wszystkim brutalne. 

 

Co mi się nie podobało? Grę trzeba dawkować, bo przy jednym posiedzeniu po kilkudziesięciu minutach robi się mocno monotonna. Zbyt często powtarzają się również egzekucje, które wyglądają fajnie po raz pierwszy, drugi, trzeci, ale już dziesiąty czy dwudziesty powoduje delikatne ziewanie. Irytuje też wszechobecne QTE. 

 

Dobrze, że gra jest krótka, bo gdyby trwała dłużej to większość graczy pewnie by niej nawet nie ukończyło. Odpowiednio dawkowana sprawia radość, zwłaszcza po ciężkim dniu. Jeśli chcecie popatrzeć na ładną grafikę to tym bardziej warto się zainteresować tą produkcją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×