Skocz do zawartości
pablos_83

Gamescom 2015

Rekomendowane odpowiedzi

no trzeba bedzie obejrzec konfy, zdecydowanie pewnie powtorki zobaczymy czy cos nowego oprocz tego co bylo na E3 i zobaczymy jak wypadna  same prezentacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku microsoftu sa zapowiedzi ze bedzie to najlepsza konferencja, nie moge sie doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft chce uderzyć ze zdwojoną siłą. Trąbią o najlepszym line-upie w historii Xboxa. I jeszcze nie będzie żadnego oporu ze strony konkurencji. Miazga.

 

Pablos, na oficjalnej stronie zapraszają do oglądania konferencji na swoim Xboxie o godzinie 16.00 czasu polskiego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft chce uderzyć ze zdwojoną siłą. Trąbią o najlepszym line-upie w historii Xboxa. I jeszcze nie będzie żadnego oporu ze strony konkurencji. Miazga.

I oby tego nie spartolili pokazując jakieś ekskluzywne pixel-indie-crapy ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakiś dłuższy pokaz quantum break, jakoś tak bardzo kojaży mi się z Fringe'em, a uwielbiałem ten serial. Do tego Sam Lake ktòry jest gwarantem ciekawych rozwiązań.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę doczekać się tej konfy i czuję, że będzie mocna. Jako posiadacz XO i PS4, w tym wypadku jestem za Microsoftem. Sony musi poczuć nóż przy gardle, bo za bardzo usiadło na laurach, pokazując nam środkowy palec jeśli chodzi o całość. Liczę na dzień, w którym panowie z MS będą dreptać gigantowi po piętach, zmuszając ich do działania, bo niestety inaczej się nie da, żeby zrobili coś od siebie...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, za chwilę konfa MS, zobaczymy czy będzie coś ciekawego czy jak zwykle "old shit".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakiś dłuższy pokaz quantum break, jakoś tak bardzo kojaży mi się z Fringe'em, a uwielbiałem ten serial. Do tego Sam Lake ktòry jest gwarantem ciekawych rozwiązań.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

 

Ja serdecznie przepraszam za offtop - Fringe podobal mi sie poki skupiali sie wlasnie na jakis wyjasnieniach spraw ale im dalej w las tym gorzej bylo jak dla mnie. 

 

Z mila checia obejrze pozniej na YT co tez MS i w jakim stylu zaprezentowal. Widze ze nie tylko ja uwazam podobnie jak @PatrikoPPL. Sony zamiast gruszek na wierzbie (morpheus), powinno skupic sie na tu i teraz dla konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie w ogóle jakieś live streamy? Bo na twitchu póki co cisza i nie wiem czy w tym roku wszyscy olewają GamesCom czy co się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie przepraszam za offtop - Fringe podobal mi sie poki skupiali sie wlasnie na jakis wyjasnieniach spraw ale im dalej w las tym gorzej bylo jak dla mnie. 

 

Z mila checia obejrze pozniej na YT co tez MS i w jakim stylu zaprezentowal. Widze ze nie tylko ja uwazam podobnie jak @PatrikoPPL. Sony zamiast gruszek na wierzbie (morpheus), powinno skupic sie na tu i teraz dla konsoli.

Fakt, nie doprecyzowałem, mówiąc Fringe miałem na myśli pierwszy sezon :)

 

O której będzie można to to oglądać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 powinno skupic sie na tu i teraz dla konsoli.

Ale Sony nie ma na GamesComie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy przy zdrowych zmysłach trzymają kciuki za Microsoft. Jeżeli Sony nie zacznie odczuwać, że MS siedzi im 'na ogonie' to nie otrząśnie się nigdy. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wie jak to obejrzeć na konsoli? Pewnie nasz kraj jak zwykle w tyle za murzynami?

 

W aplikacji XLEi można chyba oglądać wszystkie eventy Microsoftu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox właśnie na Gamescomie pokazuje, jak się przegania konkurencję po początkowym falstarcie.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem? Wszystkie gry z Games With Gold będą działały na Xbox One? Również te z X360? :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będą dawać gry które mają kompatybilność. Lista ograniczona.

Dla tych co mają One plus, dla tych co mają X360 minus

 

CLklQkQUwAEg9ij.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×