Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, danken000 napisał:

To możesz sobie już dać spokój. Prolog to jedyna w miarę interesująca część. Podobno niektóre cutscenki oraz fabuła w późniejszym etapie nie są takie złe, ale podziwiam tych, którzy tak długo wytrwali.

spokojnie Mad Maxa ktory byl krytykowany za powtarzalnosc ukonczylem na 85% bo mi wszedl klimatem :)

dam szanse tej grze i ocenie. Ale jesli klimat ucieknie a gameplay to bedzie drewno to nie zostawie na niej suchej nitki :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest taka zła. Ograłem na Xboxie. Cutscenki są fajne i im dalej to według mnie lepiej. Trochę bugów się przytrafiło - przyznaje, ale nie wydaje mi się by było to coś co psuło by zabawę w taki sposób by odłożyć grę i o niej zapomnieć. Mechanika średnia...ot normalny sandbox ... nie wiem co można jeszcze z tego gatunku wycisnąć...

Fajny był stary znajomy z poprzedniej części jak i ten Irol z wąsem. Fabularnie gra mnie nie zachwyciła, ale krytykować nie ma sensu. Jest ok oraz pokazuje kilka ciekawych mechanik - handlarz bronią i amunicją, podsłuchy itp

Takie 6-7/10 bo klimat lat 50(?) oddany jest całkiem fajnie i nawet głupie radio w aucie umilało mi jazdę. Jeśli to co widzę na ekranie mnie interesuje to na grafikę nie zwracam większej uwagi więc tu opinie zostawiam każdemu z osobna. Ja grę kupiłem i ograłem już dosyć dawno temu...chyba ponad pół roku temu i kupiłem ją za mniej niż 100zł i popchnąłem dalej. Ogranie tego tytułu kosztowało mnie hmmm 30zł może. Plusem jest to, że główny bohater jest jakiś...nic nadzwyczajnego w tej postaci nie ma, ale na pewno jest to coś lepszego niż Aiden z Watch Dogs czy Talion z Cienia Mordoru/Wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frost Prime

Wierz mi sam bronilem gier ktore mi siadly nawet jesli graficznie niedomagaly. Ale mafia 3 naprawde wyglada slabo. Jestem wstanie przebolec archaizmy i glupoty (np. Yakuza zero i sciezki poruszania sie npcow - 50m obrot i idziemy w druga strone 50m, postoimy troche, pokrecimy sie, obrot i cykl sie powtarza), tak samo moge usmiechnac sie jak w Mafii 3 jadac wozem jakis npc rzuca sie z przerazeniem na trawe mimo iz jade jakies dobre 200m od niego na trasie niekolizyjnej. Ale jesli gra legnie na jednym polu (np technicznym) to musi nadrabiac na innych. (znow ilosc rzeczy ktora moge wytknac Yakuzie zero jest spora, ale gra nadrabiala z nawiazka na tyle ze dostala odemnie prawie maksymalna note). 

Narazie nie oceniam, ogram i ocenie ale po tym co zobaczylem to smiem watpic zeby gra dobila do noty dobrej (7/10 w mojej skali). Pomijam juz filmiki porownawcze mafie 1 z 3 i to jak zaawansowany byl na swoje czasy silnik mafii 1. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Frost Prime napisał:

Mechanika średnia...ot normalny sandbox ... nie wiem co można jeszcze z tego gatunku wycisnąć...

Tu nie chodzi o żadne wyciskanie tylko o umiejętne wykorzystanie otwartego świata. Mafia 3 zalicza się do grupy gównianych ubi-sandboxów. Otwarty świat, cała masa nudnych, powtarzalnych zadań i brak jakielkowiek jakości. Inaczej mówiąc, zlepek side questów bez głównych misji fabularnych. Niestety jest to dzisiejszy standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, danken000 napisał:

Tu nie chodzi o żadne wyciskanie tylko o umiejętne wykorzystanie otwartego świata. Mafia 3 zalicza się do grupy gównianych ubi-sandboxów. Otwarty świat, cała masa nudnych, powtarzalnych zadań i brak jakielkowiek jakości. Inaczej mówiąc, zlepek side questów bez głównych misji fabularnych. Niestety jest to dzisiejszy standard.

 

Z pierwszym zdaniem sie zgodze. 

Zlepek mechanik znanych z innych gier nie musi byc zly jesli wykreuje sie fajny swiat. Uzywanie tych samych assetow nie musi byc zle skoro historia trzyma przy grze. 

Ale dochodzi tutaj cos co jest wysoce subiektywne czyli jak mocno zanuzymy sie w swiat gry. Mafia 3 z jednej strony na samym poczatku kreuje fajny swiat, swietna muzyka, ale wali po oczach technicznymi brakami na kazdym kroku. Jak bedzie dalej sie okaze. Jak pisalem wczesniej wielu krytykowalo Mad Maxa a ja swietnie sie bawilem w tej grze, ze znikoma fabula, bo klimat bezdrozy mnie cieszyl i wracalem zeby po prostu sie na nich bawic zrobic uber koksa i siac pozoge. 

Przyznam sie ze do Mafii 3 nie bylem dobrze nastawiony, demko nieco mnie zachecilo tak ze wydalem te nascie pln. Wiec zakupu raczej nie bede zalowal patrzac na koszty, ale to czy i jak dobrze bede sie bawil to sie okaze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Mad Maxem miałem tak samo - świetnie się bawiłem, a masa ludzi grą nie chciałaby sobie nawet dupy podetrzeć. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji czy nawet od takich drobiazgów jak to w jakim nastroju podchodzisz do gry. Bo jeśli np ktoś podchodzi do gry o której nasłuchał się samego hejtu to na te słabsze elementy będzie zwracał większą uwagę. Ja ogólnie lubię taki klimat mafijno-gangsterski i byłem w stanie wiele grze wybaczyć. Jak będzie w Twoim przypadku - okaże się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z Mad Maxem miałem tak samo - świetnie się bawiłem, a masa ludzi grą nie chciałaby sobie nawet dupy podetrzeć. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji czy nawet od takich drobiazgów jak to w jakim nastroju podchodzisz do gry. Bo jeśli np ktoś podchodzi do gry o której nasłuchał się samego hejtu to na te słabsze elementy będzie zwracał większą uwagę. Ja ogólnie lubię taki klimat mafijno-gangsterski i byłem w stanie wiele grze wybaczyć. Jak będzie w Twoim przypadku - okaże się.

Dla mnie mad max był świetna gra. Z przyjemnością wbiłem platynę. Klimat pustyni i ogólnie świat gry był świetny. Nie miałem uczucia znużenia nawet po wykonywaniu cały czas tych samych czynnosci

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Frost Prime napisał:

Ja z Mad Maxem miałem tak samo - świetnie się bawiłem, a masa ludzi grą nie chciałaby sobie nawet dupy podetrzeć. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji czy nawet od takich drobiazgów jak to w jakim nastroju podchodzisz do gry. Bo jeśli np ktoś podchodzi do gry o której nasłuchał się samego hejtu to na te słabsze elementy będzie zwracał większą uwagę. Ja ogólnie lubię taki klimat mafijno-gangsterski i byłem w stanie wiele grze wybaczyć. Jak będzie w Twoim przypadku - okaże się.

 

Okaze sie.

Z tym ze Max mimo iz technicznie tez nie byl na najwyzszym poziomie to po tym co juz widzialem przewyzszal mafie. Od grafiki poczawszy, na jezdzie wozem konczac.

Wiec bezpiecznie jest zalozyc ze mafie ocenie surowo :):)

ale poczekajmy az skoncze ta gre (lub mnie znudzi i porzuce).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

 

Z pierwszym zdaniem sie zgodze. 

Zlepek mechanik znanych z innych gier nie musi byc zly jesli wykreuje sie fajny swiat. Uzywanie tych samych assetow nie musi byc zle skoro historia trzyma przy grze.

Nie do końca mnie zrozumiałeś. Problemem jest to, że tego typu sandboxy nie oferują nic poza zlepkiem mechanik, które w lepszej grze byłyby zwykłym zapychaczem. Dobrym porównaniem jest tutaj seria GTA. Jest tam sporo nikomu niepotrzebnych zadań pobocznych, ale poza tym masz również główny wątek fabularny, w którym każda misja jest na swój sposób oryginalna i różni się od wcześniej wspomnianych zadań. Podobnie w Yakuzie. Unikalne główne misje fabularne oraz zadania poboczne które równie dobrze mogłyby być oddzielnymi grami. Ubi-sanboxy to nic innego jak same fetch questy, które w normalnej grze byłyby tylko nic nieznaczącymi zadaniami pobocznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra moge napisac cos wiecej. 

Odbilem terytorium ktore domyslnie ma Cassandra. Odbilem tez to ktore ma Vito, zaczalem to dla Burka i kurza stopa mam dosc. 

Jedz przelsuchaj, jedz zabij, jedz zrob rozpiernicz. O czekaj cos nowego sledz... acha sledz i zabij, zniszcz cos co jest w ruchu, przejmij i dostarcz. 

do tego mechanizm wlamywania sie ktory po 10 razie zaczyna wkurzac, bo to tylko parenascie sekund zapychacza.

Toz Mafia2 ktora krytykowalem (bo w stosunku do tego jak zapamietalem 1ke to wydawala sie conajwyzej przecietna) to wyzyny w porowownaniu z mafia 3. 

Tam mielismi Vitto ktory probowal odnalezc sie w swiecie, imac roznych prac chcial zarabiac i tak trafil do mafii. praca ktora wykonywal byla czescia historii. Tu mamy weterana z wietnamu, uber madafake ktory nie spocznie poki nie rozpier...li wszystkiego w drobny mak, owszem strzepki historii i przebitki w formie dokumentu sa fajne, fajnie dodaje tez do klimatu to co maja do powiedzienia postaci od ktorych dostajemy misje poboczne ale to za malo. 

Za malo bo kazda misje robimy tak samo, albo na Rambo, albo kogos zdejmujemy z dystansu, albo po cichu poki sie da biegnac przez teren misji a jak cos pojdzie nie tak to karabin w dlon dokonczamy nasze dzielo zniszczenia. 

W mad maxie samo przemierzanie pustkowi bylo fajne, tutaj ot miasto do tego z assetami copy paste - odwiedzilem 3 sklepy kazdy to ten sam z tym samym smietnikiem na tylach tylko wklejony w rozne miejsca. 3 magazyny w roznych czesciach miasta to samo. 

W Mad Maxie czy Yakuzie walka to zawsze to samo a jednak walka i prowadzenie pojazdow w MM dawalo uber fun, popierniczanie po bezdrozach i zdejmowanie przypadkowych wrogow bawilo tak zamo za 3 jak i 100 razem, to samo yakuza walka i finiszery nie nudzily. 

Wiec nie mam problemu z powtarzalnoscia w innych grach, ale tutaj no nie moge po prostu nie moge. 

Pewnie skoncze ale bedzie to rozwleczone strasznie w czasie, jak nie bedzie mi sie chcialo grac w nic innego to mafia 3 bedzie zapychaczem. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

==========

dodam jeszcze ze gra chyba jest swiadoma nudy jaka oferuje bo majac zrobic szkody na dajmy na to 30000$ jesli narobimy ich wczesniej to mozna pominac pozostale aktywnosci. 

Do tej pory popierniczalem po mapie robiac wszystko ale od teraz chyba niezbedne minimum jesli chodzi o wyrzadzanie szkod.

Jak w grach takich jak RDR czy nawet Mad Max uzylem szybkiej podrozy doslownie pare razy. Tutaj nie widze takiej opcji a by sie przydala. Bo jazda o ile dosc przyjemna to jednak to kolejny zapychacz czasu (pewnie z czasem bedzie lepiej, ale z poczatku trzeba osobiscie odbierac zarobek co zwiazane jest z przemierzaniem mapy w te i na zad).

Mysle ze gra duzo by zyskala na mniejszej ilosci misji i wiekszej liniowosci, dodac do tego mini zarzadzanie przejetymi terenami, i wio do przodu w bardziej liniowym stylu (na mysl przychodzi M1 i LA Noire). Bo tu mam wrazenie ze mamy glownie zapychacze....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie szczęście, że dodali spowolnienie czasu podczas jazdy. Samochód prowadzi się jak wór z węglem, jazda z jednego końca mapy na drugi trwała by wieki. Ogólnie mechanika w porywach z Pleya 2.

Po rozwaleniu 2-3 mafiozów platynowanie tego chłamu nudne w ch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie szczęście, że dodali spowolnienie czasu podczas jazdy. Samochód prowadzi się jak wór z węglem, jazda z jednego końca mapy na drugi trwała by wieki. Ogólnie mechanika w porywach z Pleya 2.
Po rozwaleniu 2-3 mafiozów platynowanie tego chłamu nudne w ch. 
Jazda i tak trwa za długo daj spokój te side fetch questy jedz porwij ciężarówkę i przywieź przez 3/4 mapy ciężarówka no nuda... (I tak gram w euro truck simulator i transport tam jest ciekawszy) pierwsza taka misja no posłuchałem muzyki ale po 3ciej znudzenie.

Szybka podróż jak ja bym ją chciał w tej grze. Co do prowadzenia pojazdów nie jestem aż tak krytyczny.

Ale platynować? Co ty masochista jakiś jesteś? ;)

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W te gre nie da się grac choćby przez optymalizacje. Gram na pro i takie cięcia, ze nie mogę komfortowo grac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

Ale platynować? Co ty masochista jakiś jesteś? ;)
 

 

Pochwalę się platyną. Dziwak jestem ale mi tam Mafia 3 się podobała. Nie jest to tytuł który sprawia że narody klękają a z nieba zstępują anioły ale aż tak źle też nie jest. Trochę dziwne ale na zwykłej PS4 grało się przyjemnie tzn nie było klatkowania ani nic w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra skonczylem przecietniak z minusem (5-/10) gralem bo mialem nadzieje ze cos sie rozkreci. W mojej opinii nie warto meczyc sie przez powtarzalnosc bo raz klimat jest z poczatku ale pozniej ucieka, a dwa fabula tego nie rekompensuje. Kupilem zeby wyrobic wlasna opinie jak juz bylem w polowie to glupio bylo mi porzucic przemeczylem sie ale nawet nie chce mi sie DLC tego o sekcie konczyc.

grafa przecietna, muzyka mi weszla, gra powtarzalna az nazbyt i to staje sie meczace i to bardzo. Fabularnie moze byc ale nic ponadto. Jesli nie macie przekonania bez kitu jedna z tych gier gdzie mozna obejrzec pare fragmentow z rozgrywki na YT a potem kompilacje cut scenek i podziekowac.

Jedyny plus jest taki ze cokolwiek teraz odpale to bedzie sie na tle mafii jawilo jako gra conajmniej dobra.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś mądrego będąc gdzieś w połowie gry, ale widzę kolega wyżej napisał w zasadzie wszystko.

Niby się fajnie gra, ale coś z tą gra jest nie tak :/ niby w wielu grach robimy w kółko to samo, ale tutaj się to wyjątkowo rzuca w oczy.

Do tego kilka rzeczy mnie bardzo denerwuje...

Żołnierz z Wietnamu, który ma kondycję gurwa gorsza ode mnie i daje rade podbiec jakieś 20m...później chyba są jakieś ulepszenia, ale jeszcze ich nie odblokowalem.

Przeciwnicy, którzy są skrajnymi debilami... Nawet mi się nie chce przykładów podawać... Pod tym względem to absolutna tragedia.

Na pewno było coś jeszcze, ale już zapomniałem :p

skonczyc skończę na pewno, ale chyba będzie mi się chciało przechodzić drugi raz do platyny to już nie wiem...

A, no i muzyka jest arcydobra, chociaż tyle :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris Oprocz muzyki jest jeszcze jeden plus cokolwiek nie odpalisz po mafii 3 bedzie sie jawilo jako lepsze.... :) przetestowalem dziala. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Mafia zamęczyła, muzyka jest przekozacka i fajnie podkreśla klimat tamtych lat, ale to by było wszystko z plusów. Grałem, grałem aż w końcu stwierdziem, że pogram w coś innego z zamiarem powrotu do Mafiii w późniejszym czasie, ale ostatnio instalowałem GoWa i potrzebne mi było miejsce, więc poleciała z dysku. Nie sądzę, że prędko do niej wrócę. Gdyby jeszcze była jakaś uber łatwa platyna to może by mnie to jakoś zachęciło do skończenia, ale przechodzić grę dwa razy, no way:smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, MagEllan napisał:

@xavris Oprocz muzyki jest jeszcze jeden plus cokolwiek nie odpalisz po mafii 3 bedzie sie jawilo jako lepsze.... :) przetestowalem dziala. 

Jeszcze mi się jedno przypomniało :)

fabula z murzynem nie jest aż tak gówniana jak się obawiałem :) cos tam się nawet dzieje. 

niestety mafii 1 to pewnie już żadna inną nie przebije, ale ten tytuł to mogliby zmienić, żeby nie robić ludziom nadziei:(

Ale w sumie ta gra nie jest aż tak gówniana, żeby cokolwiek innego było lepsze. Ot, taki średniak który w żaden sposób nie zapadnie w pamięć na dłużej niż czas grania :/

 

edit. O, to jest takie lords of the fallen. Początkowo fajne, później monotonne, później zwyczajnie nudne i platyna wymagająca kilkukrotnego przejścia... Identyczna sytuacja :p

 

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Jeszcze mi się jedno przypomniało :)

fabula z murzynem nie jest aż tak gówniana jak się obawiałem :) cos tam się nawet dzieje. 

niestety mafii 1 to pewnie już żadna inną nie przebije, ale ten tytuł to mogliby zmienić, żeby nie robić ludziom nadziei:(

Ale w sumie ta gra nie jest aż tak gówniana, żeby cokolwiek innego było lepsze. Ot, taki średniak który w żaden sposób nie zapadnie w pamięć na dłużej niż czas grania :/

 

edit. O, to jest takie lords of the fallen. Początkowo fajne, później monotonne, później zwyczajnie nudne i platyna wymagająca kilkukrotnego przejścia... Identyczna sytuacja :p

 

 

Noo, Mafia 1 to miała fabułę genialną, to fakt.

 

A propos trójki jeszcze mi się jedna rzecz przypomniała, żeby nie było, że tylko narzekam,  znajdźki były fajnym pomysłem. Vintage Playboy'e czy winyle fajnie podkreślały klimat epoki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sLk napisał:

 

Noo, Mafia 1 to miała fabułę genialną, to fakt.

 

A propos trójki jeszcze mi się jedna rzecz przypomniała, żeby nie było, że tylko narzekam,  znajdźki były fajnym pomysłem. Vintage Playboy'e czy winyle fajnie podkreślały klimat epoki. 

Niby tak, ale jednocześnie nic mnie nie ciągnę, żeby jadąc samochodem się zatrzymywać i wysiadać, żeby je podnieść. zbieram tylko przy okazji.

 

Ogolnie znajdzki zbieram tylko w 3 przypadkach:

1. Dają wymierne korzyści w grze (typu zbierz wszystkie xxx, to będziesz mógł xxx) - tutaj chyba tego nie ma

2. Jest za to trofeum - tutaj tego nie ma

3. Są na poziomie znajdziek z horizona (gdzie zwykle dzienniki audio/tekstowe nic nie dawały, ale były mega,mega klimatyczne i biegałem po krzakach szukając ich) - tutaj są fajnymi, ale tylko fajnymi obrazkami. Nawet nie zwróciłem uwagi, czy są jakieś ich większe opisy, co już o czymś świadczy. 

Także średnio jest pod tym względem :) ale taki podniesiony przy okazji playboy można przejrzeć, jeszcze jak :p 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris nie no jakbys odpalil Ride to Hell Retribution to fakt... ale serio mafia3 jest dla mnie przecietniakiem z minusem. 

 

@sLk - muzyka, znajdzki, umieszczenie gry w ciekawych czasach to niestety za malo jesli cala reszta lezy. A w mojej opinii ilosc elementow ktore wywalily sie na cycki jest zbyt duza. kawalki fabuly oddalone od siebie mozolnym czyszczeniem mapy a i technicznie srednio. 

To co najbardziej boli mnie jesli chodzi o mafie 1 to ze probowalem do niej wrocic i okropnie sie od niej odbilem... co nie moglem znalezc kompatybilnosci ze sterowaniem... szkoda wielka szkoda bo zapamietalem ta gre jako rewelacyjna. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xavris napisał:

Niby tak, ale jednocześnie nic mnie nie ciągnę, żeby jadąc samochodem się zatrzymywać i wysiadać, żeby je podnieść. zbieram tylko przy okazji.

 

Ogolnie znajdzki zbieram tylko w 3 przypadkach:

1. Dają wymierne korzyści w grze (typu zbierz wszystkie xxx, to będziesz mógł xxx) - tutaj chyba tego nie ma

2. Jest za to trofeum - tutaj tego nie ma

3. Są na poziomie znajdziek z horizona (gdzie zwykle dzienniki audio/tekstowe nic nie dawały, ale były mega,mega klimatyczne i biegałem po krzakach szukając ich) - tutaj są fajnymi, ale tylko fajnymi obrazkami. Nawet nie zwróciłem uwagi, czy są jakieś ich większe opisy, co już o czymś świadczy. 

Także średnio jest pod tym względem :) ale taki podniesiony przy okazji playboy można przejrzeć, jeszcze jak :p 

 

Ja generalnie za znajdźkami nie przepadam. Nic mnie tak nie irytuje, jak szukanie 150 gów.. dających skarbów w Uncharted czy tam gołębi, ziół, plakietek czy czegoś jeszcze innego. Z dwojga złego już wolę zbierać vintage playboye niż gołębie :pazura:

Ale fakt najlepsze z tego wszystkiego są chyba dzienniki z których można się czegoś ciekawego dowiedzieć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×