Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

niestety panowie, ale spier*****lili wszystko, jak można było w grze o włoskiej Mafii przenieść akcję do murzynowa i zrobić bohatera murzyna?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prohibicja była od 1920 do 1933 :)

 

To była taka metafora XD 

 

niestety panowie, ale spier*****lili wszystko, jak można było w grze o włoskiej Mafii przenieść akcję do murzynowa i zrobić bohatera murzyna?? 

 

Włoska mafia bawiła się na terenie ameryki...więc co w tym dziwnego, że mogą mieć "czarnego" w ekipie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry klimatyczny ten trailer. Te mokradła jak luizjana, muzyka genialna dobrana do scen tylko ten główny bohater trochę nie pasuje. Wygląda jak blake griffin z clippers :) Widać że porzucili na dobre włoskie mafie. Dostaje my za to zacny przełom lat 60/70 czyli coś na co czekałem od lat żeby zagrać w grę w tych czasach. Miasto na gameplayu w nocy w tych czasach to po prostu magiczne miejsce. Zapewne skręci to z sycylijskich interesów w kierunku problemów z rasizmem, wyścigu zbrojeń atomowych, dzieci kwiatów, rozpusty seksualnej i zapewne multum innych rzeczy ciekawych z tamtego okresu. Mogą czerpać garściami z tych zwariowanych lat. Mnie kupili klimatem choć nie dziwię się że mafiozi tutaj zakochani we włochach będą zawiedzeni. Tez bym był gdyby nie to że lata w których to się dzieje na bank dostarcza tez niesamowitych przeżyć.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoska mafia bawiła się na terenie ameryki...więc co w tym dziwnego, że mogą mieć "czarnego" w ekipie ?

 

Taki tam szczegol, wloska mafia byla bardziej rasistowska niz KKK. A do rodziny nie przyjmowali praktycznie nikogo kto nie byl wloskiego pochodzenia. Wiec robia gre o Mafii, gdzie nie jestesmy czlonkiem Mafii, seems legit.

 

A na ekranie jest Vito, 2 murzynow i redneck z Irlandii, no zayebista ekipa, strony SJW beda zadowolone, brakuje jeszcze azjaty ktory NIE zna kung-fu/karate oraz pary homoseksualnej.

 

 

 

https://youtu.be/n6enkC6lF0E?t=4m24s<- samochod z hadronowym zderzakiem xD

Edytowane przez Julius Caesar
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie destruction derby :-D, lekko walniemy w auto i bummm. Póki co klimatu mafii brak. Czas pokaże co z tego wyjdzie :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety panowie, ale spier*****lili wszystko, jak można było w grze o włoskiej Mafii przenieść akcję do murzynowa i zrobić bohatera murzyna?? 

Jakby się głębiej nad tym zastanowić to masz sporo racji, tam powinno być pięciu typa w garniakach, a nie jakaś banda przebierańców :) + laska z afro na głowie.

Się zobaczy co z tego będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie to nie ma sensu. Weźcie pod uwagę, że to gra. Twórcy mogą zrobić tam co chcą i raczej musimy zaakceptować fakt iż nie będzie to zgodne z historią i kulturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byleby było co robić w grze oprócz głównego wątku, bo w dwójce totalnie tą stronę gry spierdzielili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie to nie ma sensu. Weźcie pod uwagę, że to gra. Twórcy mogą zrobić tam co chcą i raczej musimy zaakceptować fakt iż nie będzie to zgodne z historią i kulturą.

 

Ja tam nie musze nic akceptowac, po prostu juz zapominam o istnieniu tej gry :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany, bambo we wloskiej mafii w czasach gdzie czarny moglbyc co najwyzej windowym i jak juz koniecznie chcial nalezec do zorganizowanej przestepczosci w miescie to byla to grupa w 100% czarna np. te z harlemu. Wszystko oczywiscie musi byc w politycznie poprawne i skoro w 2 czesciach o Mafii był bialy amerykanin wloskiego pochodzenia ( w grze o mafii - zaskoczenie pelna geba) to teraz trzeba cos zmienic i zaszokowac ludzi. Gameplay jako taki, nie urywa. 

 

Nie wiem, pewnie i tak kupie jakas uzywke ale tak jak bylem napalony, minelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie jestem uzdolniony i nie mam konta na gafie bo już czuję piękna przeròbkę :) Podpowiadam siedzàcy to głòwny scenarzysta Mafii 3 :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich mafiach dla mnie był świetny klimat. W tej, po trailerze, też widać, że będzie super. Do tego przełom lat 60/70 to ciekawy okres sam w sobie. :)

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murzyn i Nowy Orlean na minus dla mnie (nie przepadam za tym settingiem).

 

Gameplay też wygląda jakoś tak średnio, ale zobaczymy co pokażą dalej. Nie zgodzę się jedynie z tym, żeby było coś więcej niż główny wątek - mam już dość zalewu gier gdzie jest w trzy dupy pobocznych, generycznych aktywności kosztem porządnej fabuły. W dwójce zrobili to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła kupa się zapowiada, Mafię 1 i 2 ogrywałem namiętnie, na Mafię 3 będę patrzeć wstrętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mafia – tajna sycylijska organizacja przestępcza z głównym ośrodkiem w Palermo; nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw[1][2]; używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej." to jest definicja, jak murzyn w tamtych czasach mógł mieć jakie kolwiek poważanie? chyba do czasów kiedy zabili Lutera Kinga czarnuch miał takie prawa jak pies, nie tak żebym był rasistą ale MAFIA to włoska organizacja i nie ma szans żeby czarny był w jej szeregach kimkolwiek prócz szoferem czy jakimś pomywaczem, nie wiem skąd pomysł na kolor skóry bohatera ani osadzenie akcji w murzynowie ale dla mnie tutaj jest pierwszy wielki zgrzyt - już bym wolał żeby bohater był Irlandczykiem tak jak Danny Greene Irishman - to by miało sens! 

, druga sprawa grafika w Mafii 3 wygląda jak Mafia 2 słaby draw distance - słabo zaludnione ulice, może będzie miało lepszą rozdzielczość niż M2 i jakies odbicia w kałużach, ale nie widzę znaczącej poprawy grafiki, to samo tyczy się animacji - kopiuj wklej z dwójki. Co tu dużo mówic panowie, po tych materiałach wygląda to po prostu biedne. 

 

Dlatego teraz bym chciał żeby na ps4 wydali Mafię 2HD remaster bonie będę grać murzynem :) ... w GTA5 wszystkie misje czarnuchem przechodził mi braciak, i w sumie murzyn tam był najgorszą postacią bezpłciowy, bez charakteru, ... i kompletnie nie rozumiem dlaczego nie ma tutaj kontynuacji historii Vito? 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wygląda lepiej niż GTA V :biggrin:

Szalone lata sześćdziesiąte, Nowy Orlean, no jest klimat. Czekam!

 

Mafia 3 | Gameplay-Preview | Gamescom 2015

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem to wygląda. Jak jeszcze uda im się dobrać tak świetnie pasującą muzykę jak w dwójce, to biorę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalone lata sześćdziesiąte, Nowy Orlean, jest klimat.

Klimat...tja, jasne...

 

Jedyne co nadaje klimatu póki co, to dobra muzyka z tamtego okresu...no dobra i pewnie całkiem nieźle odwzorowane miasto i samochody :P

 

Bardzo mnie ciekawi fabuła tej gry, bo na ten moment nie bardzo widać koncepcję zorganizowanej grupy przestępczej zwanej Mafią - może po prostu chodzi o sam tytuł i to czym była ta seria, a była opowieścią o Mafii właśnie. Na ten moment widać grupę czterech osób, totalnie do siebie nie pasujących (sorry, ale Vito jakiego znamy z dwójki ni cholerę nie pasuje mi do reszty) ze sztampowym liderem - weteran wojenny, który po powrocie do domu widzi śmierć kogoś bliskiego i postanawia się zemścić...chyba nikt nie zaprzeczy, że nie jest to zachęcający wstęp do historii.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, teksturki oraz oświetlenie robią wrażenie, odzorowanie miasta, budynki, samochody, również wyglądają świetnie.

Co do samej fabuły, no zobaczymy co z tego będzie, za dużo tutaj nie pokazano, więc nie ma też co oceniać i wydawać pochopnie oceny, z drugiej zaś strony nie ma też sensu powielać tych samych schematów które były w poprzednich częściach. Ja tam czekam na więcej informacji, zapowiada się bardzo ciekawie.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też pasuje. Ale jednak dla ludzi zakochanych w historii włoskiej mafii to było za dużo jak widać  :) Zbezcześcili im legendę i się w sumie nie dziwię. Na nacie ogromne rozczarowanie tym tytułem. Tak z dobra 80 % lży a 20 % chce dac jej szansę. Ja ją biorę na premierę bo to po prostu będzie bardzo dobra gra gangsterska może gdyby nazwali ją jakoś nie wiem ganbang 3 :) a nie mafia 3 to mniej ludzi by było tak wzburzonych że w ich ukochanej mafii pokierujemy pierwszy raz czarnym może nie jak smoła ale jednak murzynem hehe :) Ja liczę na dobrą gangsterską historię bo fabuła w mafii zawsze była lepsza nawet od najlepszego gta więc jakoś na dzień dzisiejszy jestem spokojny o ten tytuł choć wszystko może się zmienić oczywiście. Na chwilę obecną jest dla mnie bardzo dobrze. Ten przełom lat 60/70 mnie przekonuje tylko że własnie to już nie jest mafia jaką się znało. Ten kto tego nie przyjmie będzie miał ogromny problem lub nie ogra tego w ogóle i tyle. 

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie musze nic akceptowac, po prostu juz zapominam o istnieniu tej gry :)

To samo gra żart -obie części ograłem nie wiem ile razy tu raczej nawet nie podejdę wcale

Jaka mafia? A gameplay tez mocno średni

Zrobili sieczkę dla gimbusów i zbezszczscili dobra markę

Dali ta nazwę zeby nałapać niezorientowanych bo z poprzedniczkami całkowicie nic wspólnego mieć nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×