Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co, pokazali tylko biedny kawałek gameplayu, a już skreślacie tą gierkę? Nawet o fabule nic nie wiadomo...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mnie osobiście też kilka rzeczy niepokoi, a wręcz mnie rozczarowały. Narzekać bądź chwalić to co widzieliśmy- jak najbardziej. Ale po części wypowiedzi to ma się wrażenie, że autorzy byliby już w stanie napisać pełną recenzję tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zecydowanie nie w stylu wczesniejszych czesci co nie naczy ze nie moze być ciekawa poprostu to nie mafia 3 ;-) Vito itd dodany aby zachecic fanow

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mafia – tajna sycylijska organizacja przestępcza z głównym ośrodkiem w Palermo; nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw[1][2]; używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej." to jest definicja, jak murzyn w tamtych czasach mógł mieć jakie kolwiek poważanie? chyba do czasów kiedy zabili Lutera Kinga czarnuch miał takie prawa jak pies, nie tak żebym był rasistą ale MAFIA to włoska organizacja i nie ma szans żeby czarny był w jej szeregach kimkolwiek prócz szoferem czy jakimś pomywaczem, nie wiem skąd pomysł na kolor skóry bohatera ani osadzenie akcji w murzynowie ale dla mnie tutaj jest pierwszy wielki zgrzyt - już bym wolał żeby bohater był Irlandczykiem tak jak Danny Greene Irishman - to by miało sens!

Poprawność poprawność i jeszcze raz do bólu poprawność. W pełnej wersji okaże się, że ten główny bohater jest żydowskiego pochodzenia, będzie trzeba koniecznie w jednej z misji zabić palestyńską rodzinę. No i oczywiście jest pedziem, bo przecież gdyby chodził na dziewczynki, to byłaby "straszna nietolerancja dla mniejszości seksualnych"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawność poprawność i jeszcze raz do bólu poprawność. W pełnej wersji okaże się, że ten główny bohater jest żydowskiego pochodzenia, będzie trzeba koniecznie w jednej z misji zabić palestyńską rodzinę. No i oczywiście jest pedziem, bo przecież gdyby chodził na dziewczynki, to byłaby "straszna nietolerancja dla mniejszości seksualnych"....

 

Pochodzenie zydowskie, ale adopotowany przez homoseksualna pare, oczywiscie kobieta azjatka oraz czarnoskora po zmianie plci, nikt nie moze poczuc sie wykluczony aby nie bylo kolejnej afery.

 

W tym kierunku to wszystko zmierza niestety, bioware zapoczatkowal ten chory trend.

Edytowane przez Julius Caesar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzone elementy gameplayu wyglądają fajnie ale jazda samochodem to jakaś padaka. Niech im ktoś powie że nie każda stłuczka kończy się wybuchem. Graficznie widać że to silnik Mafii 2 trochę podrasowany. Klimat mi akurat średnio podchodzi i wolałbym bezpośrednią kontynuację Mafii 2. Na razie szału nie ma. Może to dlatego że GTAV podniosło tak cholernie wysoko poprzeczkę dla sandboxów jak zrobił to Wiedźmin 3 dla RPGów. Wiem że Mafia nigdy nie była pełnoprawnym sandboxem ale jednak mamy to otwarte miasto i fajnie byłoby coś w nim porobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w tej części nie będzie jednej rodziny mafijnej tylko kilka? Vito to stara szkoła, ta murzynka to może być szefową Harlemu, a ten z lewej to może jakiś Irlandczyk.. Już krzyżyk postawiliście a jeszcze nic nie wiadomo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w tej części nie będzie jednej rodziny mafijnej tylko kilka? Vito to stara szkoła, ta murzynka to może być szefową Harlemu, a ten z lewej to może jakiś Irlandczyk.. Już krzyżyk postawiliście a jeszcze nic nie wiadomo ;)

Z rodziny mafijnej zrobili gang dzikich wieprzy :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo gra żart -obie części ograłem nie wiem ile razy tu raczej nawet nie podejdę wcale

 

Serio byś ale nie ograł dużej gry AAA w klimatach Gta (oczywiście nie z takim rozmachem, znam proporcje) Po prostu grą na mocne 8 bo gra nazywa się mafia 3 ale niestety niema rodziny sycylijskiej tylko jest tzw. murzyńskość cytując klasyka sikorskiego. Mnie się wydaje że jakby tam podmienili chipka na włocha i napisali że akcja dzieje się w 1948 w tym mieście to reakcja by była zgoła odmienna "mamo musisz mi to kupić". Na serio nie chcecie ograć gry gangsterskiej jeśli okaże się dobra a na nieszczęście nazywa się mafia 3 i niestety znalazł się tam murzyn. Mi się wydaje że jak oddzielicie te 2 kwestie i ta gra wyjdzie i jeszcze będzie do tego dobra to sam smak na zagranie w gansterskie klimaty przyciśnie was żeby to sprawdzić. Tak myślę choć po tym niezadowoleniu że mafia 3 nie jest już mafią a jednak może okazać się dobrą gra w klimatach gangsterskich mam jednak wątpliwości. Co ile się dostaje grę w takich klimatach 5, 10 lat? Nie szkoda wam przejść obojętnie obok dużej gry która w takich odstępach czasu wychodzi i oddzielić ta nazwę od całej reszty? Przecież gdyby dziś ten tytuł pokazali jako nowe ip i nazywające się nie wiem łubudubu 3 to jestem pewny że większość pisała by o świetnym nowym ip które najprawdopodobniej się szykuje. Niestety ta nazwa widzę ma za dużą wagę. Żeby było jasne nie każę nikomu tego kupować. Po prostu wydaje mi się że szkoda przejść koło tej pozycji obojętnie lubiąc klimaty gangsterskie a będąc wkurzonym że ta seria niema już nic wspólnego z mafią dobrze nam znaną. Tylko tyle i aż tyle. Życzę wam aby udało sie wam jednak przemóc bo może przejść koło nosa całkiem dobry szpil choć nie musi się taki okazać w ostateczności.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej mówiłem mi się tylko nie podoba warstwa samochodowa. Za bardzo Saints Row, a za mało zwykłej fizyki. Fabuła na pewno będzie świetna, bo ta seria tym stoi. Poza tym Luizjana to taki klimacik jak w serialu Detektyw :) oczywiście z pierwszego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bohater wygląda na za bardzo napakowanego. Średnio na tych gameplejach czuć ten oldskulowy klimati Mafii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się upieracie, że Lincoln ma być we włoskiej mafii? Przecież na głównej w newsie jest filmik gdzie jeden z autorów mówi, że Lincoln buduje swoje "criminal empire" i pomagają mu te 3 przychlasty. To, że nie będziemy grać Włochem nie powoduje, że gra będzie cienka. Po prostu wykorzystują nazwę i tyle. Mi to nie przeszkadza.

 

No i nie wiem co niektórzy mają za problem, że głównym bohaterem jest czarny. Byli wtedy czarni w stanach? Byli, więc autorzy postanowili jego wybrać na głównego bohatera i tyle. Nie żadni żydzi czy inni masoni. Jak czytam takie rzeczy to... szkoda gadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem co niektórzy mają za problem, że głównym bohaterem jest czarny. Byli wtedy czarni w stanach? Byli, więc autorzy postanowili jego wybrać na głównego bohatera i tyle. Nie żadni żydzi czy inni masoni. Jak czytam takie rzeczy to... szkoda gadać :P

Rozumiem, że jakby wyszła gra o Powstaniu Warszawskim i głównym bohaterem był radziecki komuch, który z bratnią drużyną pobłogosławioną przez Stalina walczy za wolną Polskę i wspiera AK to też nie widziałbyś problemu? Nie odrywajmy się od rzeczywistości i jeśli tworzymy grę o mafii lat 60 w USA to trzymajmy się hierarchii społecznej jaka wtedy panowała.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bohater wygląda na za bardzo napakowanego. Średnio na tych gameplejach czuć ten oldskulowy klimati Mafii

bo to już nie jest w zasadzie "ta" mafia na która wszyscy czekają i teraz kto potrafi się uwolnić z tych kajdanów i przyzwyczajenia mafia= włochy, stany lat 40, bimber, garniaki, thompsony  itp to jeśli okaże się to dobra gra to będzie zadowolony. Ja właśnie nie mam z tym żadnego problemu że klimatu starych serii już niema. Ja traktuję tę grę jak ciekawie zapowiadająca się gra gangsterska z nazwą mafii co boli fanów i jest to dla nich niedopuszczalne co w sumie tez rozumiem bo chcieli dostać to w tych samych szatach co zawsze a tu ostry plaskacz poleciał prosto w twarz. Ja tego problemu nie mam i czekam na tą grę bardzo mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawność poprawność i jeszcze raz do bólu poprawność. W pełnej wersji okaże się, że ten główny bohater jest żydowskiego pochodzenia, będzie trzeba koniecznie w jednej z misji zabić palestyńską rodzinę. No i oczywiście jest pedziem, bo przecież gdyby chodził na dziewczynki, to byłaby "straszna nietolerancja dla mniejszości seksualnych"....

wiesz co robili włosi w latach 60-70 w usa z murzynami? wycierali sobie nimi buty, żaden czarny nie miał wstępu do dzielnicy włoskiej nie tyle że byli prześladowani, KKK dbał by równo wisieli na drzewach, Mafia to rzecz święta i włoska a tutaj wiesz robi się z tego Gang czarnuchów, powinni zmienić nazwę i zwolnic głównego scenarzystę i reżysera ... mam nadzieje będzie teraz wielka fala protestów fanów, i zmuszą to studio do zmiany bohatera :)

 

dodam jeszcze jedną rzecz, bo chyba ekipa se zapomniała - w mafii nie chodziło oto że gość jest dopakowany jak Rambo i zarzyna wszystkich nożem, jesteś gościem w garniturze który pracuje dla rodziny, masz wielkie plecy, zaczynasz jako zamiatacz ulic, jesteś przydupasem od przeparkowywania samochodu, ale konsekwentnie i stopniowo zdobywasz zaufanie swoich szefów bo rzetelnie wykonujesz polecone misje, masz też rozum i wiesz że pracujesz na swój rachunek i kiedyś zdobędziesz tytuł DON, albo pogrążysz ich wszystkich i znikniesz jako świadek koronny .. i to było piękne, wcześniejsi bohaterowie Mafii mieli styl, mieli charyzmę, byli przylizanymi makaronami z szarmanckim podejściem do kobiet i agresją kiedy trzeba, a nie jakimś rzeźnikami ... tak samo jazda samochodem, była wyzwaniem, to było coś jak symulacja a nie jakiś cholerny arcade ... widzieliście cię jak wybuchają tutaj samochody po zderzeniu?  

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mając tyle świetnych wzorców filmowych na których można by oprzeć fabułę i setting dostaniemy chyba poprawną politycznie hybrydę. Powinni jeszcze raz obejrzeć ojca chrzestnego i chłopców z ferajny, to jest mafia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=C5QAHzu_kAc

 

Waszymi rozkminami zabiliście mój hype :(, ale pretensje są w większości uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jakby wyszła gra o Powstaniu Warszawskim i głównym bohaterem był radziecki komuch, który z bratnią drużyną pobłogosławioną przez Stalina walczy za wolną Polskę i wspiera AK to też nie widziałbyś problemu? Nie odrywajmy się od rzeczywistości i jeśli tworzymy grę o mafii lat 60 w USA to trzymajmy się hierarchii społecznej jaka wtedy panowała.

Pewnie by to nazwał "ewolucją" :) Przeraża mnie dzisiejsze pokolenie serio , to jest zwykłe fałszowanie historii i tyle ta gra bie powinna się tak nazywać i nie było by problemu :) I później się dziwić że żadna przyzwoita gra o II WW nie może powstać ech .. Zresztą ja tam już nic nie piszę mam gdzieś tą serię dla mnie r.i.p :)

Aha Idris Elba byłby imo spoko Bondem żeby wam wytrącić argument o rasizmie i masonach :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wielu z Was już ograło pełną wersję, to może podzielcie się jakimś opisem fabuły? Są jacyś chętni? Pokazali dopiero krótki filmik bez żadnych informacji, a gra już została skreślona. Później się dziwić, że zamiast nowości dostajemy kilkukrotnie odgrzewane kotlety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wielu z Was już ograło pełną wersję, to może podzielcie się jakimś opisem fabuły? Są jacyś chętni? Pokazali dopiero krótki filmik bez żadnych informacji, a gra już została skreślona. Później się dziwić, że zamiast nowości dostajemy kilkukrotnie odgrzewane kotlety...

 

ale czytaj klozet co ludzie pisza, nikt tu nie ma rozkmin o fabule, nie pasuje ludziom to, ze gra ktora nazywa sie Mafia, tak na dobra sprawe nie jest o mafii tylko o jakims gorylu z bagien na ktorych dziwnym trafem znajduje sie Vito, ktory, jesli jest dalej czlonkiem cosa nostry, powinien wyciagnac Colta i pociagnac 2 razy za spust, a irlandczyk w tym czasie powinien kopac 2 groby.

Edytowane przez Julius Caesar
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niewiele osób oglądało Boardwalk Empire. Tam występowały wszystkie nacje i nie miałem żadnego problemu z wczuciem się w serial. Sam uważam, że ortodoksyjna włoska szkoła byłaby lepsza, ale zawsze to coś nowego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to glowny protagonista nie wyglada jak murzyn,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niewiele osób oglądało Boardwalk Empire. Tam występowały wszystkie nacje i nie miałem żadnego problemu z wczuciem się w serial. Sam uważam, że ortodoksyjna włoska szkoła byłaby lepsza, ale zawsze to coś nowego.

 

Wiele wiele :P Ja tam wszystkie Sezony wessałem :P

 

Czarni to, też były niezłe skur.... ki :P Tylko mniej elokwentni ;) (no były wyjątki np. Doktorek :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niewiele osób oglądało Boardwalk Empire. Tam występowały wszystkie nacje i nie miałem żadnego problemu z wczuciem się w serial. Sam uważam, że ortodoksyjna włoska szkoła byłaby lepsza, ale zawsze to coś nowego.

 

No ja ogladalem calosc, murzynow do klubow nawet wpuszczac nie chcieli, a interesy z nimi to byla ostatecznosc, niestety z progresem propagandy SJW scenariusz sie zmienial i coraz bardziej w kulki lecial.

 

Ale ogolnie swietny serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×