Skocz do zawartości
Strife

Tales of Zestiria

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie, Xillia 2 bez problemu można dostac nawet kolekcjonerke poniżej 300zł, z Zestirią będzie podobnie, jedyny chyba biały kruk z ostatnich Talesów to Vesperia, to jest cholernie ciężko dorwać.

 

Dark miałem podobnie, ale dla Talesów robie wyjątki i 400zł poszło się jebać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nieźle :biggrin: Poczekam do 10 października i jak nie znajde nigdzie w lepszej cenie to zamówie z ultimy. Jeszcze na dodatek przenieśli premiere Disgaea 5 na 16.10 i praktycznie będę miał 2 gry w tym samym czasie (o ile będzie odpowiednia cena oczywiście :P) których wymaksowanie zajmuje ok 200h, ciekawe jak to ogarne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja biorę po jednym tytule tylko, DQH( wykupili kolekcionerkę i nie ma :(  )  jeszcze się pojawi więc w późniejszym terminie ceny pospadają i się człowiek zaopatrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DQH dla mnie ta gra to dynasty warriors podpudrowane postaciami z DQ, znaczy kijem nie tknę tej gry .

A zestiria ..... droga bardzo droga, a technicznie nie zachwyca .

Gatunek jrpg nigdy nie wejdzie na salony jeśli technicznie będzie zacofany o 2 generacje .

Czekam na jakąś grę z pompą jak ni no kuni,niestety FFXV raczej mesjaszem jrpg nie będzie patrząc po demie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie zawsze szklanka jest  w połowie pusta  :P

 

DQH- Chlastanko z Yangusem "COR BL!MEY" dla mnie wypas, 

W ToH na psp zagrywałem się jak głupi, myślę że z DQH będzie podobnie.

 

Zestiria dla mnie jako dla fana serii to zakup obowiązkowy.

 

W dupie mam że gatunek nie wejdzie na salony do puki będzie wychodził w zrozumiałym języku.

 

Ni No Kuni zachwycało grafiką i muzą, walka była kiepska, a fabuła przeciętna, żeby nie grafa gra przeszłaby bez echa.

 

Co do Rapture to Twoje screeny mną pozamiatały, pięknie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ja chcę grać w przyszłości w jrpg na wypasie a nie na ps5 grać z grafą z ps2 ....

Tego talesa kupią fani i tylko fani, przeciętny zjadacz chleba nawet na tą grę nie spojrzy a jak spojrzy to odrzuci go marna jak na ps4 grafa .

Ciekaw jestem ile oni zarabiają na tych talesach, strzelam że nie za wiele to i budżet na następne produkcje ograniczony .

Zobaczymy jak zestiria wypadnie na tle star oceana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że ludzi nie odstrasza grafika ale próg wejścia. Mimo że gry nie są trudne to jednak zjadają po 100h albo i więcej no i nie prowadzą często za rączkę ( pacz Ni No Kuni ). Teraz w dobie gier indie nie ma już takiego nacisku na grafikę. Ludzie znowu potrafią się cieszyć brzydkimi grami byle miały fajny styl graficzny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodzę Was :P . Grafika, próg wejścia i marketing. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pogodzić stawiaj flachę zobaczysz że wszyscy się zaczną przytulać heh  :P

 

Co do Star Oceana to obstawiam że jedynie system walki może podskoczyć Talesowi, chociaż to co widziałem to inna para kaloszy niż w poprzednich Starach, nowy SO powinien być lepszy od 4, bo to jedna z bardziej nieudanych gier jRPG w jakie grałem, za to za 1 i 3 przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vann wiedziałem że chcesz mnie załatwić, po takiej rzygam dalej niż widzę :P

 

Co do systemu walki to super że jest "bardziej taktycznie" chociaż nie widać tego po gameplayu, ale wszystko wyjdzie w praniu, oby tylko poziom trudności dawał radę jak w poprzedniczkach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla kogoś kto nie jest zaznajomiony z systemem walki, ale chyba nikt tu taki nie wchodzi  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zaznajomiony z systemem w TOZ ;D a to z bardzo prostego powodu...chcę mieć niespodziankę na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm...czyli nie zmienili nic z systemu walki poza tym że teraz nie ma osobnych aren ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grałes w Gracesa'a to będziesz czuł się jak ryba w wodzie, mi na przykład bardziej ten system odpowiada niż z Xilli, ale wszystko wyjdzie w praniu, bo oglądanie to jak lizanie lodów przez szybkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem z posta kypq to ten system walki nie jest zbyt fajny i jest gorszy od tego z graces f - nie powiem dokładnie dlaczego ponieważ nie czytałem całości z obawy o spoile ale akurat to mi się rzuciło w oczy tak więc ja nie nastawiam się jednak zbytnio optymistycznie do tego tytułu który już kilka razy widziałem że był ogłoszony najgorszym z serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne wpisy były  o Xilli że krótka itp. a gra jest całkiem niezła.

Zestiria być może jest to najgorszym Tales'em z serii, ale absolutnie tak nie wygląda, wszystko zdaję się być na swoim miejscu, czy to podczas starć czy eksploracji, po za tym klimat fantasy robi swoje.

Zobaczymy za dwa tyg. jak sprawdza się w praniu i ocenimy na spokojnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...jedno pytanie. Czy ta gra wychodzi też na PC ? Widziałem taką informację na gry-online i trochę mnie to zdziwiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi, ale tylko cyfrówka i jest portem z ps4 czyli 30 klatek i rozdziałka 4k jak kogoś rajcują takie rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem ciekawy czy na ps4 też będą się tak nachalnie dorysowywać obiekty.

 

Za to eksploracja zapowiada się kozacko, uwielbiam takie duże tereny, plus kustomizacja rynsztunku.

 

Walka to sam miodzio  :yes:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam materiałów więc pytam tych co je oglądają, bo mnie to nurtuje. Czy otwarte tereny są różnorodne czy to tylko praktycznie puste pola jak w Xilli/Xilli2. W sumie ta monotonia terenów między miastami w Xilli/Xilli2 była jedynym moim zarzutem wobec tych gier i nie chciałbym, aby ten feler powtórzył się w Zestirii. Oglądałem parę zdjęć i widać na nich puste tereny. Tak samo jakaś recenzja o nich wspominała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×