Skocz do zawartości
igor09

Problem z kierownicą...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie zakupiłem kierownicę Tracer Professional Carbon Racer, i podłączyłem do PC. Okazało się, że wszystko działa... No to podłączyłem do PS3 i włączyłem grę NFS Most Wanted(edycja 2012) i przy włączaniu gry dopiero zauważyłem problem... Jest napisane w menu "Press START button". No to ja klikam start- nie działa :( Kliknąłem każdy guzik i nie działa... Włączyłem pada i nacisnąłem START, a kiedy go wyłączyłem, to od razu gra wyświetliła komunikat, że kontroler został odłączony i nie wiem co teraz zrobić...

 

 

Czy nie można przypisać ponownie funkcji przycisków, albo coś takiego?? Albo wyłączyć komunikat?

 

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego - Need for Speed: Most Wanted - A Criterion Game -> nie wspiera zadnej kierownicy.

Jesli sie nie myle jedyne co wspiera to nakladka na move co ma ksztalt kola.

 

Dlatego tez kierownica nie dziala. Ponadto co zostalo juz powiedziane nalezy sprawdzic czy kierownica zgodna jest z PS3.

Z tego co widze na stronie producenta PC/PS2: http://www.tracer.pl/product/kierownica-tracer-professional-carbonracer-usbps2-6

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na DFGT i działa

 

A to dziwne - moze patch jakis byl czy cos - bo z informacji ktore znalazlem nie bylo zadnego officjalnego wsparcia dla kolek. niektore dzialaly niektore nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFGT na ps3 działa praktycznie na wszystkich grach, nawet w 1000% arcade jak Motorstorm, choć bez pedałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×