Skocz do zawartości
Gość foxsites

Firmware 1.80 funkcja Media Servers

Rekomendowane odpowiedzi

Gość foxsites

Czy ktoś z Was już się tym bawił? Co trzeba zrobić w PC żeby konsola widziała pliczki? Wystarczy je udostępnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to używam, wystarczy TwonkyMedia (na forum podowano link) ;) Fajny bajer z tego, mam na kompie niezly zbior muzyczek i nie musze niczego kopjowac jak robie impre ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jesio lepszy (znalazłem później). Zwie się TVersity. Posiada porządną funkcję transcodingu, przez co większośc filmów (nawet w xvidzie) poprawnie wyświetla się u mnie na konosoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arab, ja jakos nie moge tego uruchomic... włączam a i tak bierze dane z Twonkiego. Mozesz opisać co mam zrobic dokladnie w tym TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sobie wyobrazasz, ze dwa beda dzialaly jako jeden? Odinstaluj twonkiego, dopiero wtedy uruchamiaj TVersity ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi coś ten TV nie hula...Normalnie to używam nero 7 i ps3 wykrywa media server A wogle to odtwarzaliście jakiś materiał HD np jakiś rip BD ja  wczesniej konwertowałem ps3 video 9 ale miałem pozniej mniejszą rozdziałke na ps3 niż powinna byc.Zna ktoś inne rozwiązanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Wam tez nie obsługuję pliczków avi ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z TV.Odinsalotwałem inne MediaServery. Tu pisze że running i dupa. PS3 nie wykrywa go. Arab jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre rady wujka araba dopiero za dwa tygodnie - jestem zawalony pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart

MIALEM TEN SAM PROBLEM. nero dzialalo a Tversity nie chcialo. Ale znalazlem rozwiazanie. Musisz wejsc w kompie do panelu sterowania i w ustawieniach firewalla (centrum zabezpieczen) dodac program Tversity do dozwolonych programow(ja tez otworzylem dodatkowo port ktory uzywa Tversity). Po tym wszystkim restart programu i powinno wszystko dzialac. Teraz moge ogladac divx-y z napisami na PS3 !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porty otworzyłem już dawno ale to nie pomogło, ale z firewallem masz racje. jakoś WINDOWS nie pokazywał mi czy wypuścić połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość foxsites

Dodajcie w firewallu jako wyjątek nie program TVersity ale plik z katalogu TVersity o nazwie MediaServer.exe i powinno zadziałać.

Porty otworzyłem już dawno ale to nie pomogło, ale z firewallem masz racje. jakoś WINDOWS nie pokazywał mi czy wypuścić połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko mi sie udało...ps3 wykrywa serverek ale i tak mam problem bo mi zadnego filmu nie czyta :-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart

mi tez nie chce czytac czasami. widzi chociaz pliki z filmami??? jak widzic to zamiast naciskac x na padzie zeby otworzyl film sprobuj nacisnac trojkat i wtedy "play from begining". u mnie zazwyczaj pomoglo. raz mialem problem ze musialem w Tversity nacisnac przycisk refresh library czy cos takiego (w glownym panelu obok przycisku dodawania nowych plikow- dwie strzalki) a pozniej jeszcze raz szukanie w ps3 nowego media servera i zadzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyskakuje Access to media server has been denied. a przed chwila wyskoczył czarny obraz i sie zwiecha zrobiła...no nie wiem zaraz to przekminie jeszcze...fotki i muze czyta bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[Thu 15:46] <arab> (gupia winda :>)
[Thu 15:46] <arab> aha, po instalacji ffdshow koniecznie reboocik Smiley
[Thu 15:45] <arab> w TVersity ustaw recoding na: When needed, daj save i restart media servera.
[Thu 15:45] <arab> wróć, ffdshow: http://ffdshow.sourceforge.net
[Thu 15:44] <arab> Marcin1995, zainstaluj ffmpega wersje stabilną z: http://ffmpeg.sourceforge.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart

u mnie nie chcialy dzialac filmiki jak na ps3 wszedlem na server, pozniej zakladka video, my video i pokaz all folders. jak wybieralem tak film to nie dzialal, ale jak wybralem zamiast all folders - all files poszlo bez problemu. pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

TVersity mi nie dziala zrobilem wszystko co wyzyej wymienione, i tak mi go nie wykrywa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowales porty? Dales do firewalla MediaServer.exe? Jak tak to niemozliwe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Porty odblokowane, mediaserver.exe dodane wszystkie inne programy typu twonky itp odinstalowane, TVersity odpalony i sharuje, ps3 dalej go nie wykrywa, co mam zrobic :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[Thu 15:46] <arab> (gupia winda :>)
[Thu 15:46] <arab> aha, po instalacji ffdshow koniecznie reboocik Smiley
[Thu 15:45] <arab> w TVersity ustaw recoding na: When needed, daj save i restart media servera.
[Thu 15:45] <arab> wróć, ffdshow: http://ffdshow.sourceforge.net
[Thu 15:44] <arab> Marcin1995, zainstaluj ffmpega wersje stabilną z: http://ffmpeg.sourceforge.net

Nie bardzo wiem o co chodzi ;).. Czy to jest odpowiedź na pytanie które zadałem pare dni temu , na shotuboxie odnośnie napisów przy streamowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie było pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy da się przy streamowaniu filmów z kompa na PS3 mieć też napisy;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×