Skocz do zawartości
Patricko

Helldivers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Są chętni do wspólnej gry?

Obecnie level 19 i ogarniam co nieco.

Jak ktoś też chcę pograć najtrudniejsze misje to zapraszam.

Mile widziane ogranie gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Zastanawiam się czy kupić, ale pewnie jak wezmę to i tak na początku razem nie pogramy.

Długo zajmie dobicie w okolice Twojego poziomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia. Można grać razem bez względu na level. Kwestia zdobycia najważniejszych akcesoriów, a w tym bez problemu pomożemy. Potem już tylko skill, bo sam level nic tutaj nie daje. Nie ma lepszego zdrowia, itd. Odpowiednia broń i akcesoria i tyle.

Tylko teraz ma premierę dodatek do Destiny, więc pewnie będę nieosiągalny w Helldivers.

Gra jest spoko, ale bardzo trudna i naprawdę na wyższych levelach trzeba wiedzieć jak grać i czego używać, bo każdy typ planety i przeciwnika wymaga innego podejścia. Obejrzyj sobie na YT jakieś dokładne recenzje, bo ja przy tej grze czasami wyrywam włosy z głowy, ale i tak wracam. Najgorsze jest to, że możesz robić misję nawet pół godziny, a przy czekaniu na statek padniesz i wszystko w dupe, poza expem za zadania.

O dziwo to nie jest gra ala Dead Nation, że lecisz i walisz ja chcesz. Tutaj trzeba odpowiednio podejść do każdego zadania. Jest wymagająca.

Jak kupisz to na pewno pogramy, bo ekipa w sumie jest. Tylko tak jak mówię, dopiero jak się nam dodatek znudzi, a kiedy to będzie to nie wiem XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo za dużo nie pograsz ;) Chyba, że na początkowych planetach ;) ale wtedy platynę będziesz robił wieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz poziomy trudności do 12.

Do 7 spokojnie pograsz sam. Oczywiście jak coś będziesz potrzebował to wbijaj na chat. Przecież jak będzie trzeba to pomożemy.

Randomy jak to randomy. Czasem trafi się spoko ekipa, a czasem banda idiotów.

Kluczem w tej grze jest pozostawać w ciągłym ruchu. Jak Cię oblegają przeciwny to musisz uciekać bo będą się respic w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie, gra w to trochę ludzi, czy jest zupełna pustka?

Chodzi mi o to czy da rade jakiś randomów znaleźć do gry czy trzeba czekać w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra gra, koło 1000 jest dziennie.

Masz takie coś, jak sygnał SOS. Gdy go puścisz to wtedy większe prawdopodobieństwo, że ludzie dołączą do Ciebie. Na trudniejszych misjach się to przydaje.

Od czasu do czasu są eventy x2 XP. Wtedy można fajnie się dokoksać. Bo są 3 rasy i lecą takie paski. Nasze i przeciwnika. Zależy który dojdzie pierwszy to albo oni atakują nas, albo my ich stolicę. Wtedy właśnie warto grać bo jest x2.

Pamiętaj, gra jest fajna, szczególnie jak się gra razem. Ale cudowna nie jest i nie oczekuje cudów :) Wiele razy kurwowałem na nią, ale koniec końców wracałem :)

Cierpliwość, ekipa i zgranie. To tutaj jest bardzo potrzebne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę grę na youtube i biorę, podoba mi się.

Pogram trochę solo, a jak skończycie w Destiny to najwyżej pobiegamy w ekipie.

 

UPDATE:

Gra jest mega kozacka, przyda się przerwa od driveclub :) 

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł dobry jak ma się z kim giercować, czasem jedynie co irytuje to usuwanie z gry przez ludzi na multi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram, nick: paszczak09 poziom 14 , wreszcie pudełko pełnej wersji z dodatkami jest na alledrogo w sensownej cenie 120 zł ,

Edytowane przez paszczakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny pobiegać? Głównie zależy mi na XP więc jestem chętny na wszystko, ale chyba najlepiej robić te trudniejsze planety. Szkoda, że nie ma licznika kiedy znowu będzie event x2.

Jak coś to jestem chętny pograć, mam jeszcze parę itemów do zebrania na planetach też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj, powoli coś tam łapę. Na razie głownie grałem sam, ale trafiło się że ktoś się do mnie dołączył. Jak ktoś chce pograć dodawać mnie na ps i kontaktować się - mój PSN: ashtoo7k . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem dzis, skonczylem tuto i jedna misje i szukam ekipy do toczenia w weekend ;) Totalny nieogar, lvl 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram, fajny coop multiplatformowy bo niektórzy znajomi nie przesiedli się jeszcze z ps3..podczas rozgrywki odniosłem wrażenie że konkretne typy broni są dobre na daną rasę przeciwników. Ktoś mnie oswieci co na kogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w helldivers ? Psn: Ruseus182

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnir się gra ale jak ktoś nagle z dużo wyższym lvl dołączy się i rozwala ci cała misje w sekundę to kur...a bierze.

Dlatego warto grać z znajomymi a nie z losowymi osobami.

Aaa jest gdzieś jakaś opcja która by wykeczyla funkcję online ? Tzn ze by nikt do mnie nie dołączył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w opcjach ustawiasz czy gra ma być publiczna, prywatna, czy tylko dla Ciebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi zapro. Pogramy od 21. Mam chyba 7 lvl więc ProGamerem nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy z bratem dwóch osób do drużyny. Jak ktoś ma ochotę na granie to zapraszam do znajomych (bez różnicy jaki lvl). Mam 18, on 13 lvl. Psn: ruseus182

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie z z kims bym pogral,przedzial wiekowy 25 plus:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8lvl ma ktoś ochotę dziś pograć?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję drugiego gracza do wbicia Solid Stealth Execution. Jest na to bardzo prosty sposób do którego potrzeba dwóch graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malpka, nadal szukasz kogoś? Ja mogę być za 30 min dostępny

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×