Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopie troche temat

 

Czy aby w magii Omnyo odblokowac np trzeci stopien debufa zbroi przeciwnika musimy miec podbita magie (punktami) do jakiegos stopnia czy wystarczy np. miec tylko 15 punktow magii, by odblokowala sie ta misja "veteran" i ja wykonac?

 

Moze przyklad bardziej zobrazuje co mialem na mysli.

Wbijam magie na 15 punktow.

Robie te questy w dojo po kolei: novice, adept,  veteran

W tym momencie nie inwestujac wiecej punktow w magie moge wybrac np czar ognia nakladany na bron na trzecim poziomie?

Czy moze kolejne stopnie czarow maja jakies wymagania (ze np trzeba miec 30 punktow magii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Nioh przypadnie do gustu osobie która nerwowo nawet przy Bloodbornie nie dawała rady? Kręci mnie ten orientalny klimat Nioha ale nie chcę odłożyć gry na półkę zbyt szybko :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patrykos napisał:

Jak myślicie Nioh przypadnie do gustu osobie która nerwowo nawet przy Bloodbornie nie dawała rady? Kręci mnie ten orientalny klimat Nioha ale nie chcę odłożyć gry na półkę zbyt szybko :4_joy:

Jeżeli odpowiada Ci klimat to myślę że będzie ok. Podstawowa różnica w stosunku do bb to fakt, że bb przez całą grę jest wymagające. Nioh moim zdaniem w późniejszym etapie robi się całkiem prosty bo możesz się wykoksac. Tyle że poczatek też może dać w dupę :p

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Patrykos napisał:

Jak myślicie Nioh przypadnie do gustu osobie która nerwowo nawet przy Bloodbornie nie dawała rady? Kręci mnie ten orientalny klimat Nioha ale nie chcę odłożyć gry na półkę zbyt szybko :4_joy:

Bierz i testuj bo gra jest przednia. Faktycznie na początku będzie ciężko, ale jak już trochę rozwiniesz arsenał ciosów i opanujesz mechanikę "ki pulse" to szlachtowanie zrobi się bardzo przyjemne. Ta gra klimatem i walką stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2018 o 22:14, Patrykos napisał:

Jak myślicie Nioh przypadnie do gustu osobie która nerwowo nawet przy Bloodbornie nie dawała rady? Kręci mnie ten orientalny klimat Nioha ale nie chcę odłożyć gry na półkę zbyt szybko :4_joy:

BB wymagał opanowania uniku, kontry z pistoletu i cierpliwości żeby na spokojnie poznać świat po którym chodzimy. A poten ruchy bossów. Nioh wymaga opanowania walki bronia którą wybrałeś, jej combosós, postaw, uniku, bloku, map po których biegamy. System walki w nioh jest o wiele bardziej zaawansowany. A to całe wykoksanie to można robić po przejściu gry. A dlc są jeszcze trudniejsze. Jeśli odpadłeś w BB to daj se spokój z Nioh. Ten tytuł da ci tak w dupe, że będziesz chciał wrucić do prostego bb.  Pierwszy boss w nioh odstraszył chyba z połowę ludzi którzy kupili tą gre.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od build'u postaci. Niemniej jednak, tak jak napisał @Natsu, na początku ginie się na potęgę. Ja na Hino-emna rozwaliłem pada, a wszystkie gry od From Software przeszedłem solo, bez żadnej pomocy. System walki jest dość złożony, a przeciwnicy wrednie porozrzucani po mapie. Bossowie mają często umiejętności OHKO, które doprowadzają do szału. Od połowy gry, można  zrobić build oparty wyłącznie o Ninjutsu i grać z zamkniętymi oczami. To jest trudna i miejscami bardzo frustrująca gra. O klasę gorsza od Bloodborne, ale cały czas bardzo dobra. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aktywować zwiększone obrażenia do broni, które widoczne są pod paskiem życia? Jeśli je się już aktywuje, postać jw czasie aktywacji tych umiejętności jest żółta... I nie chodzi mi o Jutsu... Wie ktoś?  PS. Postać w czasie aktywacji podnosi ręce ku górze...

 

 

PS.  Nioh # No Hit Run - All Main Missions + All DLC (successfully no hits taken)    Youtube - zobaczcie 12 min, jak on to zrobił?

Edytowane przez townshend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dodać w drzewku umiejętności odpowiedniego skilla i potem mając schowaną broń wciskasz R1+kołko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie. Przez ostatnie kilka lat grałem tylko w ESO MMO. Kilka lat po premierze NI-OH postanowiłem spróbować jak się w to gra. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą jakże zacną gierką. Niesamowity system walki poraża różnorodnością i miodem. Do tego bardzo podobna mechanika do gier From Software. Dla mnie to takie połączenie Soulsów z Onimusha Capcomu. Grafika na samym początku jest mocno przeciętna, ale potem jest naprawdę dobrze. Jestem na trzeciej wyspie i wciągnąłem się w grę  jak w bagno.

Mam pytanie do weteranów. Dziś odblokowałem talizman gnuśności, który moim zdaniem jest najlepszym pomocnikiem w walkach z szybkimi bossami.  Po każdym aktywowaniu checkpointa mogę użyć go tylko dwa razy i w związku z tym mam pytanie. Czy można w jakikolwiek sposób zwiększyć ich ilość w ekwipunku?

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, bo moge sie mylic.

Chyba maksymalnie mozna miec 4 talizmany gnusnosci (w sensie bedziesz mogl uzyc go 4 razy zanim bedziesz mogl go przy kapliczce odnowic).

Wszystko zalezy od poziomu twojej magii i wykonania tych zadan w dojo.

Dawno gralem, wiec jak napisalem wczesniej moge sie mylic,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, chodzi o te szkolenia. Już sam załapałem. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nioha też mam w planach. W sumie nawet zacząłem jak wpadł do plusa, ale potem wróciłem do Soulsów :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anarom pamietaj ze w ustawieniach można sobie włączyć 60 kl kosztem grafy ale w takich grach to procentuje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ależ ta gra uzależnia. Ten niesamowity system walki miażdży i do tego płynne naturalne ruchy przy combosach. Platynka musi poczekać bo aktualnie latam dla przyjemności po zaliczonych mapach i wyżynam wszystko co się rusza.  Kończę czwartą wyspę i zero nudy. Dla mnie mocne 9/10. Dałbym dyszkę ale imo grafika jest tylko dobra a nie rewelacyjna .

 

 

Edit: Platynka wpadła. Mało nie przespałem tak świetnej gry, teraz czekam na dwójkę ;-).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez niedawno splatynowałem nioha i moim zdaniem ta gra jest dużo łatwiejsza niż BB. Moja główna broń to dwie katany,  druga, jedna katana. Tych dwóch ostatnich drzewek nawet nie ulepszałem, tylko to gdzie mogłem mieć większa ilość leczeni. Od początku do końca gry grałem jednym setem zbroi, tylko zmieniałem jak sie trafił taki sam tylko lepszy. Przeciwnicy mało wymagający, a bosowie to juz w ogóle. Ale to jest tylko moja opinia. Gościa który ma postać na 544lvlu w BB i dalej lubię sobie pobiegać po lochach. A nioha przeszedłem i usunąłem. Ale w dwójkę oczywiście zagram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie BB, Nioh czy inne Soulsy będą proste jeżeli nabijesz sobie duży level i dobrze się wyposażysz. I taka jest prawda o tych legendarnych wysokich poziomach trudności. Calaka w Nioh wbiłem na coś koło 120 poziomu i niektóre walki z dwoma bossami naraz były trochę wymagające.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dlaczego talizman wysysania zabija mnie i nie zatrzymuje się na 1hp

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×