Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie ciemna ta gra :)

Bloodborna nie przeszedłem, ze 3 bossów ubiłem. Dark Soulsów nie tykam. Nie podchodzą mi takie gry bo jestem nerwowy i impulsywny a śmierć co chwilę może wkurzyć :24_stuck_out_tongue:

Nioha kupiłem bo nawet nieźle wygląda ma niezłe opinie ale głównie dlatego że założyłem się z kumplem że przejdę grę :) mała symboliczna sumka

Jestem na początku bo dopiero zacząłem ale gra nawet fajna. Jakiś lepszy klimat niż bloodbornie dla mnie. Mam nadzieje że nie jest jakoś masakrycznie trudna :1_grinning:

Na początku trudno się zorientować w mechanice ale gramy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, helganin napisał:

Strasznie ciemna ta gra :)

Bloodborna nie przeszedłem, ze 3 bossów ubiłem. Dark Soulsów nie tykam. Nie podchodzą mi takie gry bo jestem nerwowy i impulsywny a śmierć co chwilę może wkurzyć :24_stuck_out_tongue:

Nioha kupiłem bo nawet nieźle wygląda ma niezłe opinie ale głównie dlatego że założyłem się z kumplem że przejdę grę :) mała symboliczna sumka

Jestem na początku bo dopiero zacząłem ale gra nawet fajna. Jakiś lepszy klimat niż bloodbornie dla mnie. Mam nadzieje że nie jest jakoś masakrycznie trudna :1_grinning:

Na początku trudno się zorientować w mechanice ale gramy dalej.

 

Mam setki godzin we wszystkich soulach. Platynę w BB. 

 

Ale przez Nioha połamałem pada. Także tego powodzenia. Bo gierka ma taki super system walki, że jakby nie wkurwiała to chce się ją przejść. :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, helganin napisał:

Pierwszy boss już mi za bardzo ciśnienie podniósł :/ oj będzie ciężko

 

Pierwszy boss daje w kość nie dlatego, że jest trudny tylko z powodu małej ilości miejsca na walkę z nim. Potem już nie będzie takich ciasnych aren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwy był tylko moje podejście było złe. Ciężki pancerz nie dla mnie :) 

Coraz bardziej gra mi się podoba ale jestem za chciwy i zbieram jak najwięcej armity co skutkuje tym że ktoś mnie ubija i w drodze powrotnej jeszcze raz :1_grinning: także wszystko tracę. Lepiej mi podchodzi niż bloodborne. Postawy mi się nie podobają bo nie lubię zmieniać stylu walki, środkowy mi najbardziej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, helganin napisał:

Łatwy był tylko moje podejście było złe. Ciężki pancerz nie dla mnie :) 

Coraz bardziej gra mi się podoba ale jestem za chciwy i zbieram jak najwięcej armity co skutkuje tym że ktoś mnie ubija i w drodze powrotnej jeszcze raz :1_grinning: także wszystko tracę. Lepiej mi podchodzi niż bloodborne. Postawy mi się nie podobają bo nie lubię zmieniać stylu walki, środkowy mi najbardziej pasuje.

 

Po xxx godzinach palce same ci je będą zmieniać, nawet nie będziesz wiedział kiedy. :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbilem już 101 poziom i w sumie nie wiem ile jeszcze gry przedemna a nirnchce spoilerowac. Zauywazlem tylko że z duchów osób które zginęły dropi się lepsze itemy niz z questow czy bossów. Jak narazie mam katane i włócznie bo z tego bije na poziomie 700~dmg. To dużo jak na ten lvl?

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac i nasunely sie pytania.

Dodalem kilka punktow do magii. Odblokowalem sobie talismany na wieksza obrone czy oslabienie przeciwnika.
Wlozylem je w sloty i zuzylem podczas walk. Widze ze w opcjach postaci mam zakladke "Przygotowanie Jutsu" (czy jakos tak). Moge sobie tam za punkty wytwarzac te talismany - pytanie tylko od czego te punkty zaleza (skad sie biora)? Chyba to przeoczylem, albonie umiem znalezc wytlumaczenia.

Druga sprawa w lewym dolnym rogu (zaraz pod ustawionymi rzeczami na krzyzaku) mam jakis ikony miecza, shurikena i cos jeszcze.
Jak to sie uzywa? Naciskalem wszystkie przyciski na padzie i nic. To jakies pasywki?

Na razie nie zaszedlem za daleko i mocno bije mnie w takiej spalonej wiosce wielki gosc z rogami (nie mowie o bossie). Taki choojek co zastawia droge po dachach i wylazi z otchlani.
Chyba juz z 10 razy mnie zabil na jedno swoje combo (jeden jego cios i nie mam 3/4hp lub wiecej). 
Najdziwniejsze jest to ze zamiast rzucac padem -chce mi sie nadal probowac. Hehe za 100 lat go wreszcie zabije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mierniczek napisał:

Zaczalem grac i nasunely sie pytania.

Dodalem kilka punktow do magii. Odblokowalem sobie talismany na wieksza obrone czy oslabienie przeciwnika.
Wlozylem je w sloty i zuzylem podczas walk. Widze ze w opcjach postaci mam zakladke "Przygotowanie Jutsu" (czy jakos tak). Moge sobie tam za punkty wytwarzac te talismany - pytanie tylko od czego te punkty zaleza (skad sie biora)? Chyba to przeoczylem, albonie umiem znalezc wytlumaczenia.

Druga sprawa w lewym dolnym rogu (zaraz pod ustawionymi rzeczami na krzyzaku) mam jakis ikony miecza, shurikena i cos jeszcze.
Jak to sie uzywa? Naciskalem wszystkie przyciski na padzie i nic. To jakies pasywki?

Na razie nie zaszedlem za daleko i mocno bije mnie w takiej spalonej wiosce wielki gosc z rogami (nie mowie o bossie). Taki choojek co zastawia droge po dachach i wylazi z otchlani.
Chyba juz z 10 razy mnie zabil na jedno swoje combo (jeden jego cios i nie mam 3/4hp lub wiecej). 
Najdziwniejsze jest to ze zamiast rzucac padem -chce mi sie nadal probowac. Hehe za 100 lat go wreszcie zabije

Punkty Jutsu dostajesz jak levelujesz magię. Im więcej ładujesz tym więcej masz punktów i tym więcej talizmanów możesz przygotować.

 

Ikonki koło przedmiotów na krzyżaku pokazują Ci ile punktów samuraja, ninjutsu i magii masz niewykorzystane. Znikną jak zużyjesz je na skille.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę ale chyba moja postać jest słaba. Zostały mi 2 zadania. Dwóch nioh do pokonania oraz też dwóch na raz w krainie lodu

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadania o których piszesz to post game(jest więcej zadań dodatkowych)

Do tych walk trzeba się odpowiednio przygotować z marszu nie zrobisz.

Trzeba zdobyć legendarne(zielone) itemki najlepiej powsadzać dobre bonusy pod swój build i podlevelować do około 130lev(ja na tym lev skończyłem a wbiłem platynę)

Pytanie czy ty napewno przeszedłeś grę :1_grinning: bo Orochi to nie jest ostatni boss :)

Jak przeszedłeś to możesz wybrać drogę siły na mapie i jechać story od nowa albo robić dodatkowe misje.

Warto też polatać w coopie na początku bo misje są na 160/170lev i samemu jest MASAKRA!

No i podleveluj ducha opiekuńczego, ten przedostatni jest zajebisty bo daje 3 buffy zależnie od postawy a tą można zmieniać w locie co jest BARDZO przydatne.

Wysoka bonus do siły, srednia bonus do obrony, niska do regeneracji ki.

Powodzenia, gra nie jest jakoś bardzo trudna 84h zajęła mi platyna i całe story zrobiłem solo .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zadania o których piszesz to post game(jest więcej zadań dodatkowych)

 

Do tych walk trzeba się odpowiednio przygotować z marszu nie zrobisz.

 

Trzeba zdobyć legendarne(zielone) itemki najlepiej powsadzać dobre bonusy pod swój build i podlevelować do około 130lev(ja na tym lev skończyłem a wbiłem platynę)

 

Pytanie czy ty napewno przeszedłeś grę :1_grinning: bo Orochi to nie jest ostatni boss

 

Jak przeszedłeś to możesz wybrać drogę siły na mapie i jechać story od nowa albo robić dodatkowe misje.

 

Warto też polatać w coopie na początku bo misje są na 160/170lev i samemu jest MASAKRA!

 

No i podleveluj ducha opiekuńczego, ten przedostatni jest zajebisty bo daje 3 buffy zależnie od postawy a tą można zmieniać w locie co jest BARDZO przydatne.

 

Wysoka bonus do siły, srednia bonus do obrony, niska do regeneracji ki.

 

Powodzenia, gra nie jest jakoś bardzo trudna 84h zajęła mi platyna i całe story zrobiłem solo .

 

 

 

No tak. Teraz region sily i tam sie zaczynaja schody. Mam postac na 120 lvl ale albo zle rozdalem punktu albo jestem slaby97e5a319bc80baa11e1992235c85cd25.jpg

 

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

03c434d66ffe1270076ed74c5ec35259.jpg

 

 

Nie mam pojecia skad wziasc jakas lepsza bron gdyz ta co kam 890 dmg to slaba na ten etap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, nikkor napisał:

 

 

 

 

No tak. Teraz region sily i tam sie zaczynaja schody. Mam postac na 120 lvl ale albo zle rozdalem punktu albo jestem slaby97e5a319bc80baa11e1992235c85cd25.jpg

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

03c434d66ffe1270076ed74c5ec35259.jpg

 

 

Nie mam pojecia skad wziasc jakas lepsza bron gdyz ta co kam 890 dmg to slaba na ten etap

Ogólnie na Way of the strong to lvl masz niski, ale co gorsze rozkład atrybutów zbyt ogólny. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na jedną słuszną broń i budował postać pod tym kątem. Każda broń ma jeden główny atrybut, z którym się najlepiej skaluje i w ten właśnie atrybut najlepiej zainwestować.

Jak grasz kataną to ja bym zmienił to tak:

C 15

S 69

K 15

SI 15

U 15

Z 8 (lub 15)

M 15 (lub 8) - warto zainwestować w amulety zwiększające zdobywanie amrity

D 25 - może być mniej jak korzystać z ducha, który nie ma dużych wymagań

 

Moja rada to rób way of the strong z pomocą gości. Powinni być w stanie wziąć na siebie główny ciężar walk i tym sposobem dość szybko powinieneś podskoczyć z levelem.

 

Jak myślisz o PvP (nie ma tam w ogóle balansu) to warto pójść w build pod kusarigamę i ninjitsu (pakować w Zręczność i umiejętność). Shurikeny i kunai są mega OP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekuje. Lubie sam dojsc do wielu rzeczy. Na ten poziom to chyba ta katanka taka srednia, co ? Gdzie sie mozna pokusic i pofarmic cos?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość w trakcie misji wyjście na mapę świata i powrót do misji, ale z zachowanymi otwartymi skrótami, kapliczkami itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, nikkor napisał:

Ok dziekuje. Lubie sam dojsc do wielu rzeczy. Na ten poziom to chyba ta katanka taka srednia, co ? Gdzie sie mozna pokusic i pofarmic cos?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Pierwsza misja na NG+ na początku na plaży farm groby.

 

1 godzinę temu, adick007 napisał:

Czy jest możliwość w trakcie misji wyjście na mapę świata i powrót do misji, ale z zachowanymi otwartymi skrótami, kapliczkami itd?

Nie ma takiej opcji.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie najszybciej podropić bronie 150+1/2/3/itd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, JankoPL napisał:

Ktoś wie gdzie najszybciej podropić bronie 150+1/2/3/itd??

Lecą randomowo z przeciwników więc konkretnego miejsca w sumie nie ma. Im trudniejsza misja tym większa szansa na lepszy drop.

 

Zawsze możesz farmić groby dla zielonego sprzętu i potem łączyć je u kowala podnosząc poziom.

Np. 150 + 150 = (150+1) :thumbsup:

150 + (150+1)= (150+1) :down:

(150+1) + (150+1)=(150+2) :thumbsup: Itd.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym sposobem zanim dojdzie do maxa to wyrośnie mu siwa broda ;) ja w podstawie ledwo dobiłem do +7 i to po takiej żmudnej farmie, że odeszła mi ochota na granie. Mam nadzieję że w dlc poprawili trochę drop broni z +, skoro można teraz dobić do +15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano poprawili, ale na NG++ (Way of the Demon). Tam ponoć +7-+10 lecą regularnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo a żeby ten poziom odblokować to muszę ukończyć dlc? Zrobiłem pierwszą misję z dlc ale tego poziomu u siebie nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Oo a żeby ten poziom odblokować to muszę ukończyć dlc? Zrobiłem pierwszą misję z dlc ale tego poziomu u siebie nie widzę.

Musisz ukończyć na pewno "Oczy królowej" (czy jak to tam się nazywa) na NG+. Nie jestem pewnien czy trzeba mieć wszystkie misje z NG+ zaliczone, ale tę na pewno.

 

Edit: Z innych nieoczywistych zmian został zmniejszony lvl cap na max.400.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×