Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kto kupuje na premiere ? ciekawe czy będzie można grać w coop tak jak to jest w Dks3, na zasadzie znak i hasło i znajomy wbija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ckast napisał:

kto kupuje na premiere ? ciekawe czy będzie można grać w coop tak jak to jest w Dks3, na zasadzie znak i hasło i znajomy wbija :)

kupuje, tak można grac w coop'a, tylko nie mogę dojść ja kto ustawić w tym demie żebym z kolegą zagrał, nie może nas dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem ze znajomym przed chwila, pewnie cos zle robicie, ten system jest dosc dziwny poczatkowo, sporo np zalezy od tego czy obaj jestescie na mapie swiata, czy jeden z was juz jest na misji jak zaczyna cie szukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja zaliczona, twilight zostawiam sobie na calaka. Grałem tylko łańcuchem żeby stestować i nawet daje radę, ale co katana to katana. Gra wydaje się być nieco trudniejsza, ale możliwe, że to przez walkę łańcuchem właśnie. Ogólnie brane na premierę i tylko szkoda, że nie ma pudełkowej kolekcjonerki. Jeszcze tylko 16 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BB, Soulsy mogę grać godzinami i przechodzić po kilka razy bo są zajebiste, nioh wydaje sie fajny ale czy to będzie az tak super ? hmmm  Jak zaopatrze się w plejke to kupuje bb i soulsy 2 i 3, z niohem chyba poczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, One Post Man napisał:

Ja gralem ze znajomym przed chwila, pewnie cos zle robicie, ten system jest dosc dziwny poczatkowo, sporo np zalezy od tego czy obaj jestescie na mapie swiata, czy jeden z was juz jest na misji jak zaczyna cie szukac.

kolega ma być w misji? a ja dopiero z poziomu mapy mam dołączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, manoszek napisał:

kolega ma być w misji? a ja dopiero z poziomu mapy mam dołączyć?

 

No wlasnie sa 2 opcje:

 

Pierwsza opcja to jak jestescie obaj na mapie swiata, wtedy uzywacie opcji joining with a companion czy jakos tak [ta na gorze] upewnijcie sie ze obaj macie to samo sekretne haslo wlaczone i jeden wciska "czekaj na kompana" a drugi szuka, jesli jednak kolega jest juz na misji, to trzeba uzyc o dziwo tej dolnej opcji "random encounters" i upewnic sie ze w kryteriach wyszukiwania jest zaznaczone "secret word".

 

Wczoraj testowalem to kilka razy i dzialalo caly czas.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gierka. Nie biorę raczej na premierę, bo cały czas BB czeka na ogranie. Soulsy wszystkie pokończyłem, ale do BB jeszcze nie miałem czasu przysiąść. Wracając do Nioha, to cholernie mi się podobją 3 postawy walki, dzięki czemu nie dosyć, że każdą bronią gra się inaczej, to dodatkowo podobna sytuacja jest z tymi postawami. Na tą chwilę jedyne co mnie martwi to bardzo widoczna korytarzowość lokacji. Mam wrażenie, że jednak w Soulsach te przestrzenie były bardziej otwarte. Nie mówiąc już o tym, że świat w Nioh nie łączy się ze sobą, tylko mamy po prostu misje. Tak czy inaczej, cieszy mnie to, że raz w roku na rynku pojawia się gra z kategorii trudniejszych, niż to co prezentuje większość dzisiejszych produkcji dostępnych na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boss łatwy teoretycznie jak się do niego przyklei ale sporo denerwowało te Ki i machanie pazurkami ;O duel z następnym to jakieś cheaty i nie chce mi się bawić w one hit K.O kontrę chociaż wygląda zacnie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XLHGladiator prawdziwy wymiatacz, znam jego inne produkcje. Kolo potrafi pokazać co można zrobić w tek gierce jak się umie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie gralo, ale nie wydaje mi sie aby bylo trudniej niz w Bloodbornie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudność jest na akceptowalnym poziomie, na początku odrzucała, ale po wyuczeniu mechaniki grało sie przyjemnie. Walka przypomina trochę zabugowany system z gothica 3, jak wilkom wszedł kombos to nie szło wyprowadzić kontry i kładli wysokopoziomowego bohatera w pełnej płytówce, mam wrażenie ze tu jest podobnie ;)

Nie podoba mi sie natomiast design przeciwników, jakies demony diabełki ze świecącymi rogami, skaczące parasolki (!?), kolorowe żółwie... Ja rozumiem ze japońska kultura mitologia, ale trochę przegięli. Boje sie co bedzie mnie czekać w pełnej wersji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zbyt japońska, czuć mocno chińszczyznę xd Zestaw startowy na plejce u mnie będzie taki : bb, dks 2 i 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ckast napisał:

Ta gra jest zbyt japońska (,..)

No nie wiem, jak dla mnie za mało cycków.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest robiona na mega mroczną, a jak zobaczyłem śmieszna mordę ogrzycy to nie wiedziałem ze mam sie śmiać czy płakać. No i te zielone grzybki ....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co wam ludzie chodzi?

Szukacie dziury w całym?

Każda jap gra ma swoje dziwactwa, taki MGS3 np miał żabki pochowane w lokacjach a i tak miał zajebiscie mocne story i pozamiatał wszystko zapisując się w historii gier.

Ale widze niektórzy płaczą a bo textura rozmazana a bo grzybek zielony.... jprdl ludzie, gra ma bardzo solidne fundamenty miodny gameplay i stanowi spore wyzwanie i to się liczy a reszta jest tylko tłem .

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię naparzać pompony z antenkami, mam nadzieję że będą :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos musza sobie tlumaczyc ze nie kupia bo sa zbyt ciency, o, zabki, gra dla dzieci, nie kupuje. :kaz:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ostatnie demo było z napisami? teraz oglondałem DEMONIDASA  i  grał z napisami pl! czyli pełna powinna też być spolszczona. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Czy to ostatnie demo było z napisami? teraz oglondałem DEMONIDASA  i  grał z napisami pl! czyli pełna powinna też być spolszczona. ;)

  

 

Jest pełna polska kinowa wersja. 

 

Nie wiem po chooy ale jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Czy to ostatnie demo było z napisami? teraz oglondałem DEMONIDASA  i  grał z napisami pl! czyli pełna powinna też być spolszczona. ;)

Jest jeszcze dostępne demo tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Było dostępne tylko w poprzedni weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×