Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sega ogłosiła że pracuje nad Yakuza 6 na PS4, która ma się pojawić jesienią 2016.

 

ws000993_thumb.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na Isshin xD

 

zapowiedzieli jeszcze Remake 1 czesci, Kiwami, pewnie tez sie nie doczekamy, kij z tym. Tylko sie smuce jak patrze na te tematy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na 5, Isshin, Kenzan ;D ojj zanim 6 do nas dojdzie to będzie jako remaster na Ps5 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na 5, Isshin, Kenzan ;D ojj zanim 6 do nas dojdzie to będzie jako remaster na Ps5 ;D

 

Nie zapominaj o Zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki sprzedaży serii Disgaea było mocno średnie, część czwarta sprzedała się w ilości ~0.5 mil na całym świecie, natomiast część piąta w drugim tygodniu fizycznych kopii sprzedała całe 7tyś...

Widocznie przy takiej formule gry jak Disgaea opłaca się to wydawcy, Yakuza jest dużo bardziej rozbudowaną grą i widocznie wydawca potrzebował więcej czasu, dopływ gotówki lub trochę dobrej woli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay od 25 minuty:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tradition of the Yakuza series is to allow users to vote for one or more ladies who will then be cast as characters in the games. The upcoming PS4 exclusive Yakuza 6 is no exception, and the competition is now open.

 

http://www.dualshockers.com/2016/03/19/ps4-exclusive-yakuza-6-now-you-can-vote-for-the-beautiful-ladies-that-will-appear-in-the-game/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Japonii 8 grudnia. Pełny tytuł to Yakuza 6: The Song of Life. Ostatni roździał przygód Kazumy Kiryu. 

 

Kitano:

Yakuza-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy odstrzelą Kaza, czy skończy w domu spokojnej starości :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że seria na odejściu Kiryu nie ucierpi. Twórcom na przestrzeni wszystkich części udało się wykreować wielu świetnych bohaterów. Taki Shun Akiyama bez problemu mógłby zastąpić go jako główny bohater. No ale jak już usuwają Kazumę, to w sumie wolałbym chyba raczej, żeby zrobili już nowe ,,uniwersum'' z nową ekipą. 

 

Angielskie napisy:

 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Yakuza się kończy, to nie ma co przedłużać jego żywota a wykorzystać schemat do zrobienia podobnej serii, ja bym najchętniej zobaczył coś takiego z chińską Triadą, ale Japończycy za coś takiego się nie wezmą. : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza sie nie skonczy, pewnie Kiryu odejdzie na emeryture, tym razem na dobre. Watpie tez ze ktos go zabije, no bo badzmy szczerzy, jego nie da sie zabic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot-8_24_2016-11_10_45-PM.jpg

 

Screenshot-8_24_2016-11_10_39-PM.jpg

 

Screenshot-8_24_2016-11_10_57-PM.jpg

 

Screenshot-8_24_2016-11_11_05-PM.jpg

 

Screenshot-8_24_2016-11_11_00-PM.jpg

 

Ale bym zagrał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Szaleją z technologią :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z fabułą też dobrze poszaleją :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to kiedykolwiek u nas wyjdzie a ja nie będę miał 50 lat na karku, żeby ogarnąć jeszcze walkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok dwa i będzie u nas... Bardziej mnie zastanawia czy będzie u nas Zero i reedycja 1 i 2, a nie tylko u kitajców. O Kenshin nawet nie wspominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero zostało już przecież zapowiedziane ostatnio, premiera 24 stycznia 2017 roku.

Edytowane przez redo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono, że na automatach będzie można pograć w Virtua Fighter 5 Final Showdown. Będzie nawet można zagrać w to przeciw drugiemu graczowi  :obama:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×