Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej dostanę trypla od zakonnicy niż kupię gdzieś Y3. Ta gra to prawdziwy biały kruk. Jest dostępne jedynie na eBay w abstrakcyjnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, szkoda że nie ma jakiegoś demo pierwszej części Yakuzy lub demko w stylu epilog itp. dla tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z tą serią. Wciąż się waham nad kupnem zero, słyszę wiele pozytywnych opinii. @MagEllan możesz wyjaśnić tak w skrócie dlaczego wsiąkasz w tę serię? Tylko proszę Cię - krótko :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo już dostępne. Podobno demo zawiera do przejścia cały prolog, no i...waży 36 GB 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MagEllan napisał:

@Bartek_Red

No rozumiem. Ja nie mialem problemu ze spoilerem w wypadku batmana AC po tym jak AK poczatkiem mi go zespoilowal. 

Bardziej chodzi mi o to ze tak wsiaklem ze chce po prostu doswiadczyc jak najwiekszej ilosci gier z tej serii. 

Moje PS3 ma sie srednio bo naped niedomaga ale Y4 i Y5 sa w cyfrze wiec nie ma problemu. 

Poki co caly czas Y0. 

:)

Uważaj, żeby Ci się nie przejadły. Osobiście uważam, że lepiej nie pomijać żadnych części, bo można sporo stracić. 0, 1, 2 to najlepsze części pod względem fabularnym. To głównie one kreują świat i postaci. Reszta ma sporo nawiązań do poprzedniczek i są oddzielnymi historiami wymagającymi jako takiej znajomości poprzedniczek. Inaczej można aię pogubić. Z dostępnością 2 i 3 niestety ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, danken000 napisał:

Uważaj, żeby Ci się nie przejadły. Osobiście uważam, że lepiej nie pomijać żadnych części, bo można sporo stracić. 0, 1, 2 to najlepsze części pod względem fabularnym. To głównie one kreują świat i postaci. Reszta ma sporo nawiązań do poprzedniczek i są oddzielnymi historiami wymagającymi jako takiej znajomości poprzedniczek. Inaczej można aię pogubić. Z dostępnością 2 i 3 niestety ciężko.

 

Licze na kiwami 2 na PS4. Z 3ka faktycznie ciezko, choc dla chcacego nic trudnego jak mawiaja (lub pomine).

Nie zamierzam grac pod rzad bo obawiam sie ze juz po zero zaczecie od razu kiwami i mialbym przesyt. Spokojnie mam tone innych gier ktorymi moge wypelnic czas miedzy yakuzami.

 

6 godzin temu, hacker25 napisał:

Tak swoją drogą, szkoda że nie ma jakiegoś demo pierwszej części Yakuzy lub demko w stylu epilog itp. dla tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z tą serią. Wciąż się waham nad kupnem zero, słyszę wiele pozytywnych opinii. @MagEllan możesz wyjaśnić tak w skrócie dlaczego wsiąkasz w tę serię? Tylko proszę Cię - krótko :1_grinning: 

 

Krotko - wciagnelo mnie jak bagno. Subiektywna opinia.

Dluzej - od swiata wykreowanego, przez historie, do rozgrywki ktora nie jest szczegolnie skomplikowana acz bardzo fajnie pomyslania i zazebiona. Wszystko mi siadlo.

Zaczalem od Zero i wiedzac ze seria ma 6 innych czesci stwierdzilem ze chcialbym poznac reszte historii, jesli te sa w 75% tak dobre jak to co widzialem do rozdzialu 10 w zero to bede zadowolony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko i pewnie nikogo to nie zaskoczy, ale jest to po prostu kolejna Yakuza. Dla fanów na pewno gratka a dla nowych graczy to już raczej średnio. System walki (na tyle na ile można go sprawdzić) bez rewolucji, graficznie co najwyżej poprawnie, ale chociaż auto save w końcu zrobili (sami z siebie się nawet uśmiechnęli w tym temacie). Ogólnie chyba liczyłem na więcej zmian i usprawnień, ale póki co nic specjalnego nie zauważyłem. Ogram może kiedyś jak mocno poleci z ceny albo dadzą w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega słabo, choć straty nie są pewnie jakieś duże, wątpię, żeby Amerykanie i ludzie z kontami USA zdążyli masowo rzucić się na to "demo". I całe szczęście, bo co jak co, ale w tym przypadku byłoby Segi zwyczajnie szkoda. Seria nie sprzedaje się tak jak główne hity AAA, trafia raczej do swojej niszy, gdzie ma stałych odbiorców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartek_Red napisał:

Mega słabo, choć straty nie są pewnie jakieś duże, wątpię, żeby Amerykanie i ludzie z kontami USA zdążyli masowo rzucić się na to "demo". I całe szczęście, bo co jak co, ale w tym przypadku byłoby Segi zwyczajnie szkoda. Seria nie sprzedaje się tak jak główne hity AAA, trafia raczej do swojej niszy, gdzie ma stałych odbiorców.

 

Wtopa to wtopa. 

Co do niszy zakladam ze ta jest wystarczajaca zeby Sega na tym zarabiala. Sami troche sie ograniczaja wydajac gre tylko na jedna platforme. 

Spojrz jak cieplo przyjeto port bayonetty (SEGA byla tutaj wydawca) na PC i to po ilu latach od premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza 6 ukończona i muszę przyznać, że bywało lepiej. Skok graficzny zdecydowanaie na plus, ale poza tym brak większych zachwytów. O wiele mniej zawartości w porównaniu do 5 czy chociażby 0, wycięte mini gry, obcięty kawałek Kamurocho, nowe miasto, w którym nie ma nic ciekawego, brak stylów walki dodanych w 0 i Kiwami, mniejsza liczba "heat actions" itp. Fabularnie również nijako jak na rzekomo ostatnią grę z Kazumą w roli głównej. Historia niezbyt powiązana z poprzednimi, brak znanych postaci i ogólny brak rozmachu w porównaniu z 4 i 5. Szczerze mówiąc sam pomysł na fabułę był dość marny, ale mniejsza z tym.

Edytowane przez danken000
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ze gra fabularnie nie zwala z nog czytalem w reckach - i powiem ze ciut mnie to matwi.

Skoro prequel mogli zrobic z ostrym pierdyknieciem i przytupem to spodziewalbym sie ze zamkniecie sagi z Kiryu zerwie czapke z glowy, i wyrwie z kapci.

Nic to powolutku i niespiesznie zabiore sie za Kiwami, potem bedzie kiwami 2 kiedys tez i 6ke ogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. 6 sprawia wrażenie jakby chcieli zrobić grę, w której można się połapać bez znajomości poprzednich części. Ani razu nie czułem jakbym ogrywał jakikolwiek finał. Zakończenie jest dość głupie, a miejsca na kontynuację sporo. Ot kolejna Yakuza i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@danken000 z ciekawosci ogrywales cala serie? W sensie od gier z PS2 przez te z PS3? No coz zobacze jak to bedzie ze mna Zero zerwalo mi czapke z glowy i prawie wyrwalo z kapci (rewelacja innymi slowy). Wiec spokojnie ogram Kiwami i potem zobacze jak mocno wsiakne w tej swiat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MagEllan napisał:

@danken000 z ciekawosci ogrywales cala serie? W sensie od gier z PS2 przez te z PS3?

Tych na PS2 nie ogrywałem, ale grałem w Kiwami, więc to będzie wszystko co wyszło u nas, poza 2. Grałem też trochę w Dead Souls, ale tam sterowanie jest okropne i dałem sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi wyjasnic po kiego ostanio dema pobieraja pelna wersje gry? wlasnie ciagne demo 6 i co? 36GB....

Rozumiem ze tak prosciej ograniczyc rozgrywke do rozdzialu 1 i jak ktos pobierze demo i kupi cyfraka to nie musi sciagac nic wiecej tylko unlock. Ale serio wolalbym chyba mniejsze dema skrojone na potrzeby wersji demo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze mi wyjasnic po kiego ostanio dema pobieraja pelna wersje gry? wlasnie ciagne demo 6 i co? 36GB....
Rozumiem ze tak prosciej ograniczyc rozgrywke do rozdzialu 1 i jak ktos pobierze demo i kupi cyfraka to nie musi sciagac nic wiecej tylko unlock. Ale serio wolalbym chyba mniejsze dema skrojone na potrzeby wersji demo.
 

Dziś ściągałem Detroit i ważyło chyba 2,9gb, więc to nie reguła, ale rzeczywiście co raz częściej to robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, hacker25 napisał:


Dziś ściągałem Detroit i ważyło chyba 2,9gb, więc to nie reguła, ale rzeczywiście co raz częściej to robią.

Tak sa dema jak Gravel, Detroit, Project Cars 2 ktore sa skrojone jako demo (3-5GB) ale mamy tez Dishonored 2 z 51GB.....

Chodzi mi raczej o czas potrzebny na sciagniecie. Wiadomka mozna grac jak sciagnie sie te nascie GB ale akurat mialem jeszcze aktualizacje systemu w kolejce i z ta czekalem az mi demo zassie do konca.

co innego sa triale ograniczone czasowo tu rozumiem ze pobiera sie pelna gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

Czy ktos moze mi wyjasnic po kiego ostanio dema pobieraja pelna wersje gry? wlasnie ciagne demo 6 i co? 36GB....

Rozumiem ze tak prosciej ograniczyc rozgrywke do rozdzialu 1 i jak ktos pobierze demo i kupi cyfraka to nie musi sciagac nic wiecej tylko unlock. Ale serio wolalbym chyba mniejsze dema skrojone na potrzeby wersji demo.

Sam sobie wyjaśniłeś. Prościej jest zrobić takiego triala niż wycinać kawałek gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, danken000 napisał:

Sam sobie wyjaśniłeś. Prościej jest zrobić takiego triala niż wycinać kawałek gry.

tia tylko to jeszcze trzeba umiec zrobic bo SEGA zaliczyla wtope w US z demkiem ktore okazalo sie byc pelniakiem. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona... 

 

Moje goty i najlepsza yakuza na rynku! Ja jebie ale piękna gra!!! :geraltok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×